Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Ari

    Ari Well-Known Member

    В мене по- сусідству живе мужчина, він в люті морози -20 і нижче ходит босий, або легкому не зимовому взуття. Одягається теж не по-погоді, в більшості пішки ходить. НМСД нормальна людина, у спілкуванні адекватна, а подекуди адекватніше тих, хто вважає себе прикладом прогресивного соціуму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Якщо повернетест до мого першого повідомлення на цю тему, то я не писала що аж так прямо дратує, що я волосся на собі рву. А більше муляє очі.

    Сьогодні виглядав хворо, з признаками обмороження рук. Весь червоний...


    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. jylanda

    jylanda занууууда

    охохохо, як добре, що я вже давно не зважаю на вибір кожного. Якщо людина не смердить, не кричить і не заважає мені фізично їхати в транспорті, то все решта її особисте право вибору. А щодо того хто і в яке село їде...гмм, транспорт, то вибір кожного, в мене от коліжанка з чоловіком свідомо відмовилася від авто, їздить на велосипеді і громадським транспортом, це набагато екологічніше. Є люди, які за станом здоров’я не можуть отримати права, є ті, які просто бояться водіння.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Шикарний, доглянутий і стильний мен. Я до речі так само цілу зиму відбігала, правда з рюкзаком
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Добре, що ви мене не бачите. Зараз мене вже трохи попустило, у зв’язку з декретним способом життя. Але в студентські роки, трохи після них, вас би від мене шляки трафляли, особливо коли на календарі весна, а по погоді зима . Я одягалася по календарі. Що там кеди в 0 градусів.
    Я ходила в атласному плащі без підкладки)))) як я вижила ?
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Інший, ніж форумлянка).
    Мій так не одягається, ех, жаль.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    не повірите, в Австрії половина людей при 0\-5 ходять в кедах та туфлях.
    Цікаво, щоб Ви сказали, коли б на зупинці побачила молоду маму з маленькою дитиною на руках (місяців 6-8), штани (навіть не від комбензона) закотились і видно голу ногу, на голові в дитини тоненька шапочка, шия гола (без шарфика і курточка не застебнута під шию). На вулиці дуже вітряно (15 м\с), +2. В той час я була в пуховикові, в шапці і обмотана шарфом.
    Я не скажу що це мене дратувало, але шокувало добряче. Австрійці мені сказали що це норм, на дворі ж не мороз. То ви словяни звикли закутуватись і паритись в одязі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    дивні у Вас уявлення про людей. Я знаю багато людей, які мають по 3-4 автомобілі, навіть один має власний гелікоптер, але користуються громадським транспортом, бо їм так зручно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    З вчорашнього вечора почалося... у вайбері, вотсапі, месенджері, групи 2х класів, родичі, однокласники... ну ви розумієте - з 8 марта, дєвочкі (і якраз переважно москальською мовою ті дурні картинки). Просто ігнорю переважно, але є дехто, кого не пасує образити, то хоч смайлик у відповідь треба кинути :girl_cray:...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Shapokliak відправляйте всім батюшку
     

    Вкладення:

    • Смішно Смішно x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Креативно Креативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Зробила висновки, що ходові товари в магазинах, то просто з області "як продати те, що треба продати". Бо якщо хочеш купити щось інше, навіть якщо цей товар є представлений на інтернет сторінці, то насправді його немає. І якщо не хочеш чекати 2-3-4 тижні на доставку з основного/додаткового складу/іншого міста/заводу, то приходиться купувати "ходовий" товар, тобто те, що є в магазині, а при доставці ще може виявитись, що якісь деталі замінили, бо ті, які обрали не приїхали/розкупили/зняли з виробництва...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дратує політична реклама і люди, які голосуватимуть за зе.
    А ще сама на себе зла, що так перейнялася цьогорічними виборами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я досі не можу повірити, що таке можливо...
    Ну і мене періодично дратують люди, які просто не беруть трубку, бо не мають що сказати. Блін, та скажи, що не володієш інформацією, але ж не ховай голову в пісок!!! Ну і страшенно дратує відношення до клієнта в бізнесі по українськи. Коли ти платиш немалі гроші за послуги, але всі ризики все рівно на тобі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  14. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Сьогодні почула розмову двох пенсіонерок: "Буду голосувати за Юлю, бо така гарна женщіна, так добре виглядає!" - "Йой, а скільки ж вона, бідна, вимучилася ні за що по тих тюрмах! Треба голосувати за неї, мусить же ж і їй бути щастя, вона його вистраждала!"
    :suicide: Раніше хоч за гречку віддавали свої голоси, а тепер достатньо бути "женщіною" і відсидіти у в'язниці...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Дівчата, якби я хотіла почитати про політику, пішла б у ФБ. Про політику прошу стогнати на ЛФ, чи де вам пасує, тільки не на ДП. Така політика партії від початку.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  16. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Мене ДИКО дратують люди ,які йдуть по вулиці і слухають голосно музику БЕЗ навушників. Оці колонки, або просто телефон на повну гучність. А якщо вони ще й у транспорт так заходять, то взагалі би прибила :girl_devil:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
  17. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ага, якщо це ще москальська попса, чи реп (типу "рука-ліцо,рвание джінси") -то взагалі капець! Хоч переважно тільки дурну музику так слухають)
    А ще мене дратує Київстар зі своїми примусовими змінами тарифів! Ціну піднімають нагло, не питаючи згоди, умови ті ж. 75 грн.- мінімальна абонплата трохи закруто.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Дратують продавці, які ставляться до потенційного покупця як до потенційного злочинця. Сьогодні в магазині взяла поміряти пальто, зайшла в примірочну, поміряла, не підійшло, зняла, одягнула свою куртку, виходжу і наштовхуюся на продавчиню і на її пильний погляд. Стояла під самою примірочною і не зводила з неї очей, ага.
     
    Останнє редагування: 30 Березень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Думала іти в жилетку, але це не зовсім жилетковий допис. Дратує як перевернулись людські ціності. Як втратилась будь-яка мораль і повага.
     
    Останнє редагування: 1 Квітень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 4