Що носять у Європі. Вуличний стиль

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Веронічка-Полуничка, 20 Квітень 2010.

  1. Їду на 2 неділі по Европі. Цікаво як там одіваються. Діліться досвідом що краще всього брати в автобусний тур.??? фото, поради!!!
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Що носять у Європі. Вуличний стиль.

    Можна увімкнути телевізію. Можна й в неті почитати:
    Беріть плащ...
     
  3. Відповідь: Що носять у Європі. Вуличний стиль.

    1. цікавить особистий досвід форумлянок.
    2. для чого цей форум створювався??? якщо будь яку інфу в неті найти можна?
     
  4. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Що носять у Європі. Вуличний стиль.

    Джинси, футболки, тонкий гольф, куртка- вітрівка, светр з капюшоном, зі взуття мокасини, кросівки.
     
  5. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Що носять у Європі. Вуличний стиль.

    :lol:

    по Эвропі...а куди саме?
    в кожній країні є люди які носять одяг різного стилю
    ви хочете злитись з ними?:girl_wink:

    вам же краще знати, що вам з одягу більше підходить по фігурі і т.д., в чому ви себе комфортніше почуваєте
    ви ж не одягните коротеньку спідничку і 12 см каблуки в дорогу? (хоча різні люди бувають...)
    з метою зручності і полегшення чемоданної ваги не варто брати в поїздку весь гардероб
    основні правила: функціональність та поєднання
    як би ви не любили свій костюм з чистого льону, навряд чи вам додасть шарму м'ятий, як паперовий лист, після п'ятигодинного йорзаня в автобусному кріслі піджак
    цілком вистачить пари всесезонних джинсів, кількох джемперів або майок, тонкого вовняного светра
    також варто взяти щось бавовняне на ніч і щось святкове, яке не потребує прасування, на випадок походу в ресторан
     
  6. Smerfetka

    Smerfetka Well-Known Member

    Відповідь: Що носять у Європі. Вуличний стиль.

    Якщо у вас плануються нічні та довгі переїзди, рекомендую взяти спеціальну надувну подушку, щоб потім не боліла шия.
     
  7. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Що носять у Європі. Вуличний стиль.

    Тільки повернулась з тижневого туру по Європі, була в Чехії та Австрії. Що би ви не брали з собою в дорогу, з жителями міста не злиєтеся, туристів здалека видно. В Празі я не побачила жодної жінки на каблуках, осінні ботіночки на плоскій підошві вони дуже гарно комплектують з плащиками, спідницями, у Львові так не вміють)) Хоча речі в магазинах там теж такі, що в нас не знайдеш. Як пояснила сам гід, якщо жінка іде на каблуках, то всі знають, що то росіянка))
    В мене комплект в дорогу був стандартно туристичний: 2 пари штанів (джінси і спортивного типу), 2 кофти (тонша і теплий сведер), футболки (з розрахунком 1 на 2 дні), 2 курточки (літня і осіння) а також тепла дута безрукавка, 2 пари кросівок (зимови та літні), шапочка, кепочка і хусточка, коли я їхала було досить холодно, тому всі речі пригодились. Також падав дощ, тому змінне взуття було дуже доречне. Ще брала купальник, тому що була можливість скупатись в цілющих джерелах-озерах. Якщо ви в турі, то попрати не получиться, так що всю нижню білизну брати з розрахунком день в день.
    З нами в групі була дівчинка, яка в один день оділа гарне пальто, каблучки, хотіла гарні фото, в результаті вся група на неї чекала, а в кінці вона ще й впала в фонтан... На похід в ресторан дійсно можна взяти гарний одяг, але чесно, в тих що нам радили гіди було стільки туристів, і ніхто не комплексував з приводу джінсів.
    А ще забула, купили на базарі дощовики, такі з клійонки,теж згодились)
    Загалом дійсно дуже залежить від країни, але майте на увазі, що ходити доведеться дуже багато, так що не псуйте собі відпочинок модними туфлями...
     
  8. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Що носять у Європі. Вуличний стиль.

    А в Парижі на каблуках і в джинсах зі стразами багато дівчат ходять: і все це туристи з Росії. Тут дуже просто одягаються, часом і без смаку, навіть найчастіше без смаку.
     
  9. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Що носять у Європі. Вуличний стиль.

    Зараз пишу про Чехію, бо розпитувала гіда про стиль саме в цій країні. Так ось, вона аргументує зручне взуття тим, що у Празі (та багатьох інших містах) всюди бруківка, і ходити на каблучках то самовбивство))), казала, що навіть на тонкій підошві і маленькому каблучку ніхто не ходить. Єдине місце, куди одягають шпильку, це театр. А старша тьотя-гід, десь так під 50, наскільки я зрозуміла корінна жителька, то взагалі казала, що європейські жінки вважають, що природа їх створила самодостатніми, і нічого прикрашати їм не потрібно. На вулицях Відня я бачила достатньо багато яксравих дівчат, але також жодної на каблучках, оскільки було холодно, то були переважно чобітки з високою халявою на плоскій але товстій підошві. І то було навіть поєднано з класичним одягом, мало мати хороший смак, треба мати гроші, щоб так одягатись... Практично не бачила людей в однотонному чорному, переважно яскраві кольори, що старші пані, що молодь. Про це важко розповідати, це потрібно побачити.
     
  10. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Що носять у Європі. Вуличний стиль

    раджу дощовик взяти якийсь зручний, бо з парасолею незручно
    а ще раджу не кремпуватися - в Європі на одяг не звертають уваги, головне зручність і практичність
    і ще обовязково варто взяти покриття на голову - в турах треба багато ходити, і якщо буде сонячна погода то можна собі біди наробити
    і футболки з рукавчиками, бо можна спалити плечі))
    і ще бажано вітрівку - на випадок сильних вітрів і взуття, що не промокає і не тре, і не парить
    і ранець, бо сумка може заважати плюс ранець місткіший
     
  11. Відповідь: Що носять у Європі. Вуличний стиль

    Найшла...ось... вуличний стиль європи
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2010
  12. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Що носять у Європі. Вуличний стиль

     
  13. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Що носять у Європі. Вуличний стиль

     
  14. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Що носять у Європі. Вуличний стиль

     
  15. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Що носять у Європі. Вуличний стиль

    а по-моєму треба дивитись не на дівчат у фокусі, а на тих людей, що на задньому плані, ото і буде вам вуличний стиль. З того що я бачила, люди носять якісний, натуральний, зручний, і завжди доречний одяг, ніхто не буде по магазинах бігати на шпильках, і в театр ніхто не піде в джінсах... згадалось мені щойно, Прага, супермаркет, мій пішов шукати чіпси, стою нудьгую, заходить тьотя, кросівки на босу ногу, плаття схоже на нічну сорочку заправлене поясом і зверха в'язане довге пальто, на голові (тільки з ліжка), і щось мені здається, що так і було)) думаю тьоті не хватило яєць для омлету на сніданок, абощо. Зате я майже впевнена, що на роботу та тьотя ходить в строгих костюмах, на плоскій підошві (або як того дресскод вимагає), і думаю на якомусь весіллі, або вечірці я б її не впізнала, бо в неї була б дуже елегантна сукня і така сама проста, але після години роботи перукаря, зачіска. Взагалі люди в Європі відрізняються тим, що вони не надають такого значення одягу як ми. Там не зустрічають по одягу, лише по його доречності, тобто людина може бути в дуже дешевому, але костюмі (!) на роботі і такому самому не дорогому коктейльному платті на відповідній вечірці. Зате якби в паб дівчата ходили так як в нас, "в декольте", нехай навіть дуже дорогому, ніхто би нормально це не сприйняв.
     
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Що носять у Європі. Вуличний стиль

    це точно)) ми як подорожували то нас iнструктували про одяг.... гiд сказала що росiйсько-украiнських туристiв видно завжди бо кобiти на високих пiдборах, обвiшанi золотом, в декольте ходять цiлий день на всi екскурсii . А вони там одягаються просто, натурального хутра взагалi з кожним роком все менше, в Швецii наприклад це взагалi ознака не смаку.
     
  17. Відповідь: Що носять у Європі. Вуличний стиль

    Відвідала цього літа кілька міст європейських (Берлін, Париж, Мекон....Відень..). Шкода , я була занадто заклопотана тим, що фоткала тільки себе і себе навколо різних гарних місць. Я б тут заперечила про те, що там на каблуках не ходять, і вдіваються просто, а наших і тільки їх видно(((
    ... Всюди, де б я не гуляла і жінки, і чоловіки одіваються дуже гарно. Хоча бували виключення. Причому не тільки гарно , а й цікаво, стильно ІНДИВІДУАЛЬНО !!!! Я потрапила в Європу в другій половині липня, в гарну Спеку. На кобітах гарні легкі декольтовані суконки, спіднички(і міні теж). Поєднання джинсів з вишуканими чобітками літніми..шалики , капелюшки!!!.. та будь який стиль та колір. Чого не бачила, так це розцяцькованого камінням і блискітками одягу, а все інше (в тому числі каблуки (декольте)) жінки носять і демонструють.
    ....Про хутро не скажу ..бо була літом, а сріблом та біжутерією обвішана була мало не кожна молода дівчина, золота теж мало бачила.
    Різницю між ними і нами я побачила лише в тому, що там багато індивідуальних образів немає масовості та повторюваності. Хоча і в нас (Львів) багато гарних "образів" останніми роками починає з"являтися на вулицях .. європезуємся? )))
     
    Останнє редагування: 27 Вересень 2010
  18. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Що носять у Європі. Вуличний стиль

    Я щойно з Праги. Поряд із визначними місцями, захоплення у мене викликали і люди - як місцеві, так і туристи (особливо молоді японці). Дуууже багато образів а-ля з журналів чи вітрин молодіжних брендів, безліч хустинок, шаликів, біжутерії... Усі зручно, але модно взуті, класні чобітки без підборів, ковбойки, кросівки різних кольорів. Зручно, але так сучасно!
    Мені аж теж захотілось так походити - була одягнута у міні-платтячко з орнаментом хакі, легінси, зелено-ялинкову куртку, руді ковбойки та сережки у формі кицьок))) Так покайфувала! Мене приймали переважно за польку або англійку)))
    Особливо сподобалось, що "родзинки" були і у літніх людей.
     
  19. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Що носять у Європі. Вуличний стиль

    Левицька, підтримую!
    Справді, я обїздила цього літа 11 країн Європи - і більшість зручно, просто, але й яскраво вдягнені. Звісно є всюди і всякі люди, але загально картинка саме така... І я вважаю проблемою українців - вийдіть на вулиці чи просто їдучи в маршрутці зверніть увагу - більшість в похмурих-блідих-тьмяних кольорах, от вам й настрій.

    ---------- Додано в 17:55 ---------- Попередній допис був написаний в 17:52 ----------

    і я була в Берліні, і Парижі...
    Берлін - імхо, альтернативна столиця, столиця субкультури, і там особливо молодь доволі специфічно вдягається...
    Париж - такий наплив туристів, що просто в очах мерехтить і навіть висновку зробити не можу...
    а от наприклад Неаполь смаком не вирізняється... Так що все залежить....
    І на каблуках то ходять, але там 1. дороги і асвальти позволяють, 2. там нема брутальності (отої нацяцькованості)
     
  20. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Що носять у Європі. Вуличний стиль

    В Німеччині, взагалі, я дивуюсь.... при їхній фінансовій можливості та можливості вибору в магазинах... ходять в такому стаховиську... розтягнуті майки та светри, прості джинси на їхніх немаленьких дупцях... не дивно, що поляки там скуповують речі мішками... а от туди, далі на захід, Люксембург, Бельгія, Париж... там вже люди набагато краще слідкують за собою, своєю зовнішністю та вбранням ...