Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Lady_Opium, 6 Червень 2009.

  1. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Менi приснився дiдусь мiй покiйний. Так я до нього горнулась, так обiймала. Аж досi вiд тих обiйм тепло.
     
  2. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Знову снилось мені, що я собі зуб витягнула з рота, без крові, без болі, просто беру і витягаю. І думаю, в сні, що так можна і без зубів залишитися.
     
  3. Іра Калушка

    Іра Калушка Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    І мені таке снилось кілька разів. Спочатку ніби все добре, потім відчуваю, що один зуб починає хитатись, потім він вже тримається "на волосинці", як в дитинстві. А язик так постійно його і зачіпає. Вилітає цей зуб і відчуваю, що ще кілька хитаються. А потім повний рот зубів, болю не відчуваю, але є специфічний присмак крові. І я їх не випльовую, просто таке відчуття, ніби камінчиків в рот набрала. Брррр.... В трактування не дуже то і вірю. Але прочитала, що то до втрати кровних родичів. Хоч і снився той сон кілька разів, ніхто з близької родити (слава Богу) не помирав.
     
  4. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А мені сьогодні снилась одна форумлянка)):khomyak:ну я в шоці, ніколи її не бачила, зате увісні - цілу ніч з нею гуляли по місту))):girl_crazy:
     
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Якраз сюди з цим прийшла. Фууух, трохи мені відлягло. Бо снилось мені нещодавно, що випав у мене зуб, якраз той, де коронка, хоча я спихнула на те, що я пів вечора про ту коронку думала і вдивлялась чи не різниться вона за кольором від інших зубів, тому може і наснилось
    Нині приснилось моїй свекрусі, що вона втратила зуб, вирвала з кров"ю. Всьо, вона як детально мені той сон описала, я в ауті. Моторошно, може пройде, але ваідчуття зараз не з приємних...
    Я тоже начиталася що це сниться на смерть близької людини.:girl_sad:
     
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    За моє життя снилися мені сни про випаданням зубів , з кров*ю і без, разів зо 5-6. Жодного разу не справдились . Близькі люди йшли з життя , зовсім незажаючи на те , що ніякі зубовтратні сни мені не снились , на той час . Не накручуйте себе , бо погані думки , які добрі , мають здатність зправджуватися . Гарних нам , всім снів .
     
  7. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Снилось, що я бавила чиюсь маленьку дитину. А ще, снилось, що я приїхала з чоловіком до сестри в Єгипет, у гості.
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Вчора снилось що я в незнайомої жінки приймаю роди. І так все чудово проходило. Головка, плечики, і вуаля, дитинка в мене на руках посміхається))) Приємний сон
     
  9. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А мені снилось, що мій синок вперше прикорм пробує. Так смачно гриз яблучко. Потім броколі. І були трошки великі шматки в роті, то я їх йому діставала пальцем!:connie_pull-pigtail
     
  10. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Снилась людина, за якою я дуже скучаю. Він знову приїхав у Львів і навіть знайшов тут роботу, якусь дивну, але все одно :)
    Можливо, деякі сни збуваються?
     
  11. Іра Калушка

    Іра Калушка Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Працюю в школі, відучуємось суботами, а тут і вночі від тієї школи спокою нема))))) Цілу ніч в нас була перевірка, діти якісь контрольні писали,я їх перевіряла...... Мала кілька зауважень від колег, якось неприємно і незвично - і так цілу ніч бігала по класах з 1 на 3 поверх....
     
  12. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Цілий тиждень погано спала. І минулої ночі приснилось мені, що я полетіла на відпочинок в Японію.
    Але трапилась зі мною халепа, я забула купальник. Вірніше не забула, а взяла якийсь такий дивний рагульський. І пішла я шукати людський купальник. А йєна, виявляється, в Японії коштує 16,7 грн.
    І готель був рагульський якийсь. Зате краєвиди...
     
  13. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    ну й сон мені наснився, вагітній.
    мені взагалі то досить часто сняться покійні бабуся та два дідусі. При чому, сняться дуже "в тему", то я горнусь до них, коли мені зле. раз так мене плачучу дідусь обіймав, що аж, прокинувшись, тепло його безрукавки в"язаної відчувала. а перед смертю бабусі взагалі наснився дідусь - стояв, тримаючи бабусі пальто, ніби, чекаючи на неї.
    а сьогодні був апогей.
    наснилась мені моя бабуся, котра померла акурат в ті дні, коли я завагітніла. Приймала у мене роди цієї вагітності. й то так реалістично. народила я з її допомогою дівчинку, таку чорненьку, але бабуся потім зникла, нічого не казала.

    і лізуть мені думки дурні. ніби, то знак. що я помру вагітною, й там, вже на небі бабуся прийматиме у мене пологи.
    скажіть, що я дурне і не лікуюсь.
     
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Женічко, не беріть собі дурного до голови. наші рідні не хочуть нам злого) може Вам просто шкода, що бабця не побачить ще одне правнучатко, і хоч в сні, покажете їй. чи підсвідомо хочете назвати в честь бабусі. Я вже десь писала про історію своїх вагітностей і пологів. померла моя бабуся 18 травня 2010 роу. Златочка народилась 19,05,2011. рівно через рік і один день. Помер мій дід. (чоловік тої самої бабці) 17,02,2013. Ярчик народився 16,02,2014. без дня рік. теж цікаво. але я не заморочуюсь, і думаю тільки позитивно! так що випийте чаю, з"їжте цукерку, заспокійтесь і помоліться за бабцю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Це можна позитивно сприймати як знак, що душа бабусі допоможе вам в пологах, буде абсолютно спокійна з народженням донечки, і в подальшому буде її "охоронцем", а вам може й снитися на якийсь час перестане )) Бабуся ж сама-одна зникла, правда? От і славно. ))

    Як на мене, то це ще дуже навіть непоганий, символічний і милий сон.
     
  16. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Женічко, підтримую Алго. Мій народився аккурат на річницю смерті маминого брата (в баби тепер бзик, що то душа її сина, оооо). І з коженим днем наближення до тої дати збільшувалось переконання, що так і буде, і мала до того, не знаю, супротив чи що. Саме через такі от думки, що все взаїмопов'язане, що буде щось нехороше і тд.
    Дрвелось відпустити ті думки чим подалі.
    А щодо снів... Мені теж часом сняться сни-передчуття. Деякі настільки реальні що ух. А леякі так і збуваються. Ситуації один в один, що аж мурашки по шкірі в ті моменти. Але! Збувається заледве 1%.
    А он бабі періодично сниться що її тато/мама/чоловік/син чекають, кличуть чи ще щось. Але, на щастя, ще жива і у відносно доброму здоров'ї в своїх 83 )))
     
  17. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Снився мені похорон, не знаю чий. Певно, навіяно подіями в країні.
    Йдемо ми з мамою додому, проходимо повз площу. А там стоять люди, домовина і священники. І я кажу, що ховають героя України. Але кого, не знаю. І дивує мене, що дуже мало людей. Від плачу прокинулась.
     
  18. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Снилося мені, що якусь стару циганку в супермаркеті випроваджують за двері, а вона конкретно мені так злосно каже "на твоїй дитині прокляття". А ще одна молоденька циганочка щось так лагідно мені говорила якоюсь мішаниною мов, але я вже після тих слів нічого не сприймала. Насниться ж таке..
     
  19. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Мені нині наснилась купа арештантів :girl_crazy:
    Мала якось кавалєра на вишньовому Мазератті. Я в машинах не шарю, але знала, шо то був Мазератті. Ми ся возили на тій машині ще з якоюсь парою. Кавалєр був такий смішний, що я весь думала, що він гей. Потім ми ту машину залишили в лісі і пішли пити якісь коктейлі в тому ж таки лісі. Раптом до нас причепились тітушки з пістолетами і ми втекли. А потім я довго не могла знайти ключі від дому і телефон, щоб подзвонити мамі. Виявилось, що я забула сумку в машині, яку ми залишили. Я взяла ключі від машини, спіймала таксі і поїхала в той ліс. До лісу не доїхала, бо назустріч нам йшла колона прикордонників, які повернулись з АТО.
    А ще біля таксі бігіла моя тітка, чомусь п'яна і хотіла їхати зі мною.
    На тім я прокинулась.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    А мені знову снилися зуби мого синочка, мав в ротику аж 8 зубів (зараз має тільки 4). І я собі уві сні думаю, а коли ж то вони встигли повилазити?! І вже не вперше сняться зуби, які тільки мають вилізти.
    А ще снився ліфт, в якому ми їхали вгору, в ньому ж їли черешні такі спілі, великі, соковити. А в ліфті так мало місця нам було, так незручно було їхати, що я думала, коли то вже доїдемо!