Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Lady_Opium, 6 Червень 2009.

  1. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А я знайшла, що роди то якісь гарні новини або спадок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А мені сьогодні снилося, що я під снігом стою. і сніг такий пухнастий, такий ніжний, як пір"ячко, і довкола усе біле-біле.
    До чого б це?

    Прікол про сни:
    вдень г побачив, вночі гроші приснилися:)
     
  3. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Останнім часом мені сняться усілякі торнадо,цунамі,землетруси....і то так реалістично,що,прокинувшись,я ще дууууууууууже довгий час не можу прийти до себе.......доречі,такі сни в моєму житті вже були(снились протягом 3-4 тижнів),але,нажаль,я не можу пригадати(проааналізувати) перед якими(або,в наслідок яких) подій:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Мені сьогодні приснилось що я народила синочка!!!!!:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    мені сьогодні снився величезний здоровенний удав! метрів на 10 і я так його боюся! навіть боюся думати шо то таке би значило..
     
  6. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Вас чекає величезна спокуса!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Ось вже пару днів пам"ятаю, і ніяк не можу розказати - снилось мені, що в одному рукодільному магазині розпродують моточки дмц по 3 грн, такі заплутані, що втратили товарний вигляд... і я лажу між рядами, хапаю ті нитки, вже з рук падає, а я риюся, і боюся, що грошей не хватить :) а там такий металік гарний був... по 3 гривні :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    мені здається то якісь плітки та всяке таке .. а не беріть в голову.

    А мені сьогодні снилось, що мене викрали для "роботи" в домі розпусти. А мені так страшно. Жах! Я кілька разів втікала через паркан, стрибала з будинку висотного. Одним словом - кіно-триллер!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    а йой! про мене тих пліток... якби я всіх слухала, то певно, в дурці вже була давно :)
     
  10. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Мені сьогодні снилося, що я зробила 2 тести на вагітність, і всі позитивні:girl_crazy:. Причому перший тест я чогось опустила в чай:girl_crazy:. А другий тест весь розмок, полосочок стало аж 4:girl_crazy::girl_crazy: і вони "злізли" з тест-полоски. Не знаю, як довго я б ще була в повному шоці (бо зараз не можу собі дозволити другу дитину, а аборт для мене - табу), якби не прокинулася.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    мені снилася моя покійна бабуся, вона померла 3 тижні тому.. і шо я з нею говорила.. просила пробачення.. а вона каже: я тобі все прощаю, дитинко.. отаке..
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    це нормально, коли сняться родичі якось спокійно, вона ж на вас не нападала і ен сварилась. Все ОК. А моя мама каже, що померлі сняться на зміну погоди. Дивіться який сьогодні дощ.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Ггг, а мені сьодні снився Хаус, і ми з ним, туво, цілювались :shy::shy::girl_crazy:
    А потім він сказав (ніби за кадром), що він зробив дуже велику помилку, що одразу ж не купив нам квартиру, бо в нас прорвала каналізація, і ми маєм заплатити через те місту 70 штук доларів :girl_crazy:
     
  14. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    можете сценарії для нових серій зі сну записувати
     
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А мені сьгогодні стільки снів наснилось... і всі такі погані, страшні... Снилось, що померла моя мама, в хаті так пусто, неприбрано... такий сум...

    А ще снилось, що я їхала в десятці, і чогось захотілося пройтися, маршрутка їде, а я йду - і вона не зупинилася мене підібрати, а там моя сумка, в ній ноутбук (якого я не маю), і фотоапарат! а водій махає мені рукою, їде на горбок і кричить: я тобі твої речі там нагорі залишу, - а я переживаю, щоб не вкрали!

    Ще снилося, що фотографую Оперний, а така зима, сніг летить, люди ходять, і всі - мої знайомі, і серед них один, який каже - я собі новий бізнес винайшов - катати людей довкола площі на СВИНІ - а я думаю: чого він каже на свині, як має бути на СПИНІ :) і знаю, що як відвернуся, він мені щось вкраде :)

    і ще - снилось, що в центрі міста є такі будинки, що як зайти в підвал, то попадаєш у зовсім інший світ, страшний, похмурий... ледве втекла...

    а ще приснилося наше з чоловіком ліжко, ніби воно стоїть в якійсь роздягальні спотрзалу, і ходить купа людей... моторошно...


    Фууууу...




    Ага, ще згадала: снилася мені МАРУСЯ-МАМА, що ми з нею ввечері йдемо містом, заглядаємо по вікнах, і дивимося, хто що їсть, і вона мені зразу рецепти розказує :) А я ж її навіть не знаю :)
     
    Останнє редагування: 6 Листопад 2009
  16. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    А мені спокою не дає мій вчорашній сон.Чомусь здається, що це не просто так, щось тут є..

    Багато чого наснилося в цю ніч, але в пам"яті залишилось тільки це..Іду додому а дорогу мені перповзає зміюкаяку я майже і не момітила.Підходжу до дверей під"їзду, поки дстаю ключ мені під ноги підкатується такий невеликий диск, хотіла його ногою відштовхнути і тут той диск стає клубком змій, що обвиваються , переплітаються навколо моєї ноги, але не кусають.Якось я від них збавилась...Починаю знову відкривати двері і знову теж саме.такий жах.
    Потім я в під"їзді...До ліфта-ліфт не працює, двері відкриті і провалля.Йду пішки, попереді два чоловіка, виявляється , що то священник,а другий теж тільки рангом нижчий.Щось говорили ми , але не пам"ятаю що.Піднялися на самий вищий поверх..якась велика кімната, захаращена мотлохом.Я виходжу з неї і бачу чи то на стіні чи на сходах намальваний образ Ісуса...він то зникає, то знову з"являєтья.Позаду чую голос Оксанки Коффі, що то дійсно Ісус і мені не здалося...
    Такий дивний сон....
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Мене такі сни час від часу мучать:girl_cray:!!Торнадо, такі страшні, величезні і ми з рідними все десь втікаємо, ховаємося, а нема де:girl_cray: Чи то тому, що я дууже боюся торнадо, хоча ні разу такого не бачила:girl_crazy:, але кожного разу просинаюся в такому страху і з диким полегшенням, що насправді за вікном спокійно і все добре.
     
  18. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Змія це спокуса. Це хтось якби з оточення готує вам випробування! Щось таке вам запропонують що змусить задуматись чи правильно все то.
     
  19. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    Дивний сон снився мені! Чекала щоб після обіду написати.

    Сниться мене, що я живу на квартирі в центрі вул. Драгоманова з якоюсь чи то жінкою чи то бабцею. Знімаю я у неї кімнату. От щось сталось, що я пішла в гості до тих у кого давно жила на квартирі. А вони мені кажуть, що раз така ситуація то щоб я у них жила як раніше. Я дуже зраділа, залишилась там. А потім думаю потрібно перенести свої речі. Та звідки перенести коли я не памятаю де жила. І такий страх мене взяв, що я не памятаю де я жила і де тепер мої речі. То був жах!
    Я проснулась і не могла зрозуміти де я? Де я живу?
     
  20. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

    а мені приснилась що моя співробітниця-вагітна! і такий животик в неї файний.... і я з того сну так тішилась як мала дитина....