Що Вам бракує?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Волошка, 12 Вересень 2011.

  1. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Життя - це рух. А в сучасних умовах - це шалений темп і метушня, в якій, буває, пропускаєш ввжливі дрібнички. Ми весь час кудись біжимо і спішимо, нас повністю поглинає робота, дім, побут.
    Але інколи щось (Це може бути інша людина, подія, книжка, чиясь про когось розповідь...)примушує на мить зупинитися і подумати, а що ти робиш не так? Як ти живеш? Буває, що розумієш, що тобі чогось бракує - не матеріальних статків, а чогось такого для душевного стану, для гармонії з собою і світом.
    І хочеться щось змінити: удосконалити себе, змінити обстановку, поспілкуватися з новими і цікавими людьми і т.д.
    У мене таке трапляється. І розумію, що хочу від життя більше позитиву і доброти від людей. Цього мені страшенно бракує. І ще я розумію, що це все є навколо, просто я не в суєті це оминала.
    Цікаво, а чи задумуєтеся Ви над цим? Що спонукає замислитися над своїм внутрішнім світом?
    Що бракує Вам у житті?
     
  2. Letunka

    Letunka New Member

    Відповідь: Що Вам бракує?

    Цікава тема, я б навіть сказала філософська. Чого бракує у житті - напевно, часу. Часу, щоб робити ті речі, від яких отримуєш дійсно душевне і моральне задоволення. А не те, що мусиш, бо є обов'язки вдома, на роботі, ще десь.
    Не вистачає таких звичайних миттєвостей, коли можна спокійно, одночасно не думаючи ще про три справи, посидіти і погомоніти з подругами. Або поїхати з близьким людьми в улюблені місцями, ті ж, наприклад, Карпати.
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Що Вам бракує?

    Мені здається , що правильніше буде "Чого вам бракує у житті"
     
  4. shoelover

    shoelover New Member

    Відповідь: Що Вам бракує?

    так-так, часу, як завжди, немає..
    А ще, крім часу, бракує бажання. От ніби ввечері прийшов з роботи, і ніби є трохи часу щоб зайняти чимось класним, про що думала давно, наприклад, вишивання, малювання, і тд і тп, а натомість просто плюхаюсь на диван, втикаюсь в комп чи телик, або в центрі на каві просиджуюсь всю решту дня коліжанками. То, напевно, лінь, чи як? :girl_blush2:
     
  5. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Що Вам бракує?

    У мене теж чомусь така пасивність до життя. Розумію, що мені ж буде краще, якщо я чимось цікавим займуся, але все відкладаю на завтра, тобто на ніколи...
     
  6. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: Що Вам бракує?

    Я також чомусь останнім часом все відкладаю на завтра, а час летить катастрофічно.
     
  7. Letunka

    Letunka New Member

    Відповідь: Що Вам бракує?

    От власне, що останнім часом, не відкладаю нічого на завтра, і не проводжу час де-інде після роботи, кожну хвилину намагаюсь використовувати з користю. На ногах по 16 годин, себто не вдома (навіть на ДП з травня :shok: не заходила - це так офтоп для розуміння, наскільки все катастрофічно з часом). А все одно для душевних і простих речей не залишається місця...
     
  8. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Що Вам бракує?

    і мені бракує часу і бажання , а ще якоїсь наполегоивості )
     
  9. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Що Вам бракує?

    Бракує.. Поблажливості до інших і вимогливості до себе. Впевненості в завтрашньому дні. Бачення правильного шляху і бажання його пройти. Можливості поєднати приємне з необхідним.. І автомобіля (ну ніяк не абстрагуюся повністю від матеріального) :)
     
  10. shoelover

    shoelover New Member

    Відповідь: Що Вам бракує?

    ой, не кажіть. Хотіла написати, що мені ще й грошей бракує, але подумала, що то буде дурне. Але виявляється, не дуже :girl_haha:
     
  11. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Що Вам бракує?

    Спокою.........Мені катастрофічно бракує спокою, щоб ніхто не смикав тебе, ніхто не вказував як жити і виховувати дітей, і т.д. Одним словом, бракує спокою............
     
  12. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Що Вам бракує?

    підтримки близьких - часто я за щось берусь і мені говорять щось типу "нащо воно тобі", "знов нічо не вийде", "кинься ти того, краще займися ділом"...
     
  13. Kucheriava

    Kucheriava Well-Known Member

    Відповідь: Що Вам бракує?

    Як би не хотілось це визнавати, але впевненості в собі.....
     
  14. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Що Вам бракує?

    в мене теж... а ще я дуже нераціональна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Що Вам бракує?

     
  16. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Що Вам бракує?

    Ви наче мої думки висловили, часто себе на такому ловлю.
    Рік тому мені не вистачало часу для себе, бо так хотіла втекти від переживань, що день був загружений повністю, додому приїжджала тільки спати. Потім вирвалась від того всього, життя змінилось, стало спокійним і розміреним, але тепер розумію, що саме спілкування мені бракує, людей, яких залишила.
    Бракує грошей, бо якби їх було б вдосталь - я б не ходила на роботу, а зайнялась би чимось іншим (так хочеться і в'язати і вишивати і мову вчити і на ті ж танці ходити).
    Знаю, що все можна поєднати, але тоді в мене в голові каша і я не можу зосередитись на чомусь одному, хочу встигнути зробити все зараз.
    Так, то лінь, то деструктивний фактор, і чим довше так робити, тим важче змінити ситуацію.
    Дівчата, не слухайте порад, особливо чужих, робіть те, що душа просить.
     
  17. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Що Вам бракує?

    Мені бракує пунктуальності та вміння себе примусити до чогось...словом, лінива я. Борюсь з цим, але боротьба сильно повільна виходить...певно ще й сили волі бракує
     
  18. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Що Вам бракує?

    аналогічно
     
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Що Вам бракує?

    Останнім часом ну дуже бракує терпіння
     
  20. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Що Вам бракує?

    Безперечно і мені її бракує.:girl_in_dreams: