Що ви можете розказати про сорбенти?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем onelya, 11 Травень 2010.

  1. onelya

    onelya New Member

    Зараз часто в медицині використовуються сорбенти, а що ви можете сказати про них?
     
  2. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Що ви можете розказати про сорбенти?

    використовую тільки при поносах і сильній алергії, але з ними також потрібно бути обережними, крім знищення токсинів можуть і при неправильному використанні знищити і корисні бактерії кишечнику.
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Що ви можете розказати про сорбенти?

    Вам для реферату? для курсової? [​IMG]

    ЗІ: сусід, алкашик, каже, жи сорбенти - фуфло.
     
  4. niamlyk

    niamlyk Member

    Відповідь: Що ви можете розказати про сорбенти?

    Я наприклад користуюсь, при необхідності звичайно, ентеросгелем. В мене весняна алергія на цвіт дерев. Так от якщо за 1 міс проп"ю курс то алергії не буде. Інакше мене мучить з травня по серпень!:girl_devil:
    Чоловік після сильних гулянок на роботі також перед сном вип"є дві ложки і на ранок "як огурчик" - ніякого похмілля. Але звичайно треба дотримуватись інструкції - за 2 год. до їди і 2 год. після.
     
  5. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Що ви можете розказати про сорбенти?

    Взагалі сорбенти треба використовувати при потребі, а не просто так, щоб потім не мати зайвих проблем.
     
  6. onelya

    onelya New Member

    Відповідь: Що ви можете розказати про сорбенти?

    Ви пишите що користуєтесь ентеросгелем, знайома казала, що пробувала давати дитині, і вона відмовлялась його вживати. А може ще якісь є сорбенти, бачила недавно рекламу препарату Атоксіл, може ви про нього щось знаєте. Просто в моєї дитини сезонна алергія на цвіт, і лікар призначив нам курс лікування плюс будь який сорбент, тому і запитую хто що знає.
     
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Що ви можете розказати про сорбенти?

    а якщо під час алергії пропити курс???

    нещодавно отравилась, так мені зле було, знайшла ентеросгель у шухлядці.... я його "туди", а він "назад", я його "туди",а він ну ніяк :)
     
  8. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Що ви можете розказати про сорбенти?

    Ви краще в лікаря і запитайте. Бо лікар сказав будь-який сорбент,Ви дасьте, а потім лікар :"Йой, нашо Ви то дали, воно ж не помагає, або зменшує ефект від курсу лікування". Такі речі варто обговорити з лікарем.
     
    Останнє редагування: 12 Травень 2010
  9. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Що ви можете розказати про сорбенти?

    Женічка, його можна розбавити в невеликій кількості води і випити залпом, так легше, я його сама так п"ю і малій так даю. Але головне не переборщити з дозою, бо я раз випила цілу банку за 2 год., думала, що це останній день в моєму житті. Тиждень мучилась від отравлення. Ото напевно був той випадок, що в мене з організму все вийшло і шкідливе і нешкідливе.
     
  10. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Що ви можете розказати про сорбенти?

    смекта, біле і чорне вугілля
     
  11. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Що ви можете розказати про сорбенти?

    Ото в мене мала так на Ентерол реагувала, просто не сприймала і все, тобто тут не знаєш як відреагує організм, а так якщо якась НП то активоване вугілля даю, ще знаю що добре Смекта, тоже приймали.
     
  12. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Що ви можете розказати про сорбенти?

    В мене з Ентеросгелем та сама історія, ну ніяк не можу ту жижу пити. Тепер, коли треба беру Атоксіл, він і п"ється легко і результат хороший.
     
  13. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Що ви можете розказати про сорбенти?

    Чесно, вперше чую, щоб сорбент призначали при сезонній алергії на цвіт. Ну як харчове - ще куди не йшло...
    Ми використовуємо біле вугілля - єдине, що діти ще так сяк можуть випити, або смекта (але то при розладах шлункових, а не алергічних реакціях).
    І сорбент треба вживати нарізно із основним лікуванням - ліки в один час а сорбент через дві три години і від прийому їжі теж окремо.
     
  14. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Що ви можете розказати про сорбенти?

    В малої була харчова алергія - приймали Мультисорб (додається до їжі, нормально сприймається дитиною)... Давала його і чоловіку, в нього часто сип на тілі з'являвся, пропив курс 20 днів і по сьогодні тьху-тьху...
     
  15. zakvas

    zakvas New Member

    Відповідь: Що ви можете розказати про сорбенти?

    ще є "пектинові таблетки". це суміш бурякового та яблучного пектину. як на мене, досить добрі і натуральні. єдине але..дорослому по 12 таблеток в день їсти треба((( і в день випивати дуже-дуже багато рідини, інакше сорбент не подіє.
     
  16. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Що ви можете розказати про сорбенти?

    Сорбенти появилися давно , мабуть кожного з нас пічкали вугіллям . Ставлюся дод них позитивно. Часом чоловіка "годую" після гулянок :) Сьогодні теж 10 таблеток дала згамати :) а раз втиснула йому ентеросгель , так він так захопився , що цілу баночку як варення з"їв , правда після того було кепсько.
     
  17. GoldenFish

    GoldenFish New Member

    Відповідь: Що ви можете розказати про сорбенти?

    Lithium, а які проблеми можуть бути від сорбентів? Лише почистить... Ну, звісно якщо активоване вугілля їсти жменями, то воно всі мікроелементи з організму витягне, і корисні також. Але ж зараз є сучасні препарати. Ентеросгель, поліфепан, атоксіл... вони мікрофлорі не зашкодять. Взагалі то краще курсово сорбенти приймати. Почистити організм нікому не завадить
     
  18. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Якщо не в ту тему, вибачте. Збираю аптечку в поїздку. Маю: біле вугілля, атоксіл, (та сама діюча речовина..), смекту, ніфуроксазид. Остаточно в них заплуталась. Що взяти з собою, в яких випадках використовувати? Перш за все при отруєннях, кишкових інфекціях. Давно з тим не стикалась, все забула )
     
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ніфуроксазид - антимікробний, не зовсім антибіотик, але щось таке. при бактеріальних інфекціях кишкових, гостра діарея (але, я так розумію, в нас його зачасту призначають без розбору бактерія/вірус, хоча, в польових умовах ви все одно навряд чи розберетесь в походженні інфекції) Сорбенти точно не зашкодять в таких випадках, тільки їх окремо приймати в часі з іншими ліками. Також сорбенти даються у випадку гострої алергічної реакції. Ще електроліти варто застосовувати при кишкових інфекціях, вони є готові аптенчі.
    Але нехай то все вам не знадобиться на відпочинку)
     
    Останнє редагування: 11 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  20. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Дітям добрий сорбент "Сорбекс малюк" з двох саше складається, а так ше Атоксіл добрий чи звичайне вугілля активоване, ще біле вугілля хвалять але його гризти важче) А колись Ентеросгель нам виписали, то від такий специфічний))