Що Ви сьогодні готуєте? (5)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 15 Травень 2008.

  1. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    а я нині лінтяйка - нарубала салату, маю ще мяско стушене і ягоди і нічого не готуватиму)))) ніц не хочу біля плити стояти))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    На сніданок макарони з маслом і омлетом, обід -зупа рисова на курячій філейці плюс сметана, плюс море зелені, ммм...Пиріг з начинкою картопля з гречкою спекла . Сирна запіканка з полуницями печеться в мульті на десерт. Компот з смородини. На вечерю ще планую молоду картоплю з салатом і тушкований шпинат з яйцем.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    сніданок- чай, канапки, пампушки вчорашні, полуниці зі сметаною, обід- квасолева зупа, ліниві вареники (сирні) зі сметаною, пити маємо напій з бузинового меду , на десерт- полуниці
     
  4. Banny

    Banny Well-Known Member

    В мене сьогодні червоний борщ зі всіх молоденьких овочів, молода бульбочка, печінка в гірчичному соусі, салат з огірків та помідорів, піца з куркою та грибами. На десерт полуниця, черешні а також молочний коктейль з полуницею та бананом.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    На сніданок манка з печеньком, як в дитячому садочку.:connie_pull-pigtail
    Потім наготувала такого їдзення: зупа з литим тістом, гречаники, салат з домашнього сиру, редиски і всякої зелепушки, спекла бісвіт з сметанковим кремом і полуницями вперше цього року.:girl_claping: Компот з ожини і смородини.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. MilkiWey

    MilkiWey Well-Known Member

    Так мене то готування вже дістало :girl_cray:, що вирішила зробити нинька розгрузочний день від кухні (точніше на 2 дні) - наварила баняк чанахів - перше і друге в одному флаконі і на закуску салат з капусти і огірків. Всьо - до понеділка тільки їсти :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    в нас на сніданок "вівсянка,сер", на обід борщ, підвечірок сир домашній з полуницями(мужу просто полуниці зі сметаною), на вечерю телятина з гречкою в пароварці і для мужа ще нітратний салатик(зі "свіжих" овочів) :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    І я. Зранку доїли, що лишилось зі вчора (печена картопля, печериці, помідори і грінки з перепелиними яйцями). В обід перекусували на вулиці (печенька, морозиво). На вечір замовили суші і піцу. Єдине, що Владику довелось готувати як завжди: вівсянка з яблуком, сир з кефіром, гречка з м'ясом і огірком. Пити - компот з сушки, перекус - плодово-ягідне морозиво:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    на сніданок омлет з помідорами та зеленню, кава
    на обід була картопля з тушкованими грибами, парові котлетки та салат з огірка, помідора, зелені, лимонного соку, олії.
    на вечерю запечені курячі четвертинки в сливовому маринаді.
    і найбіільша смакота на сьогодні - це невеликий сиииирник під товстим шаром шоколаду :good2:
    правда думала, що буде на два дні, але вже мої хлопці доїдають :meeting:...
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    На сніданок зварила гарбузово-рисову кашку і гречку на молоці. На обід доварюються чанахи. На підвечірок - сир з замороженою малиною. На вечір хочу щось з шпинату придумати. Правда він ще на базарі:girl_crazy: Мабуть буде пиріг і салат з огірків-помідорів. Пити маємо компот з сушки і березовий сік.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Хтось вчора на кухні провів кілька годин, і в результаті холодильник повний різних смаколиків.
    Млинці з тушкованою морквою, цибулею та тунцем, рис з підливкою, запечена рибка, посмажені кабачкові кружельця, салат з огірка/помідора/зелені, суп томатний. Ще спекла торт з бісквітного тіста та сметанковим кремом з бананами і зробила домашній йогурт з полуницею.
    Снідала сьогодні тостами з домашнім маминим паштетом. Смакота... :nyam2:
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    А я вчора лінувалася, сьогодні надолужую
    отже, сьогодні маємо борщ, кашу артек, наліпила цілу стільницю вареників з картоплею, залишилось нарубати салату з всякої зелепуги і на десерт спекла карпатку (і вже половини нема). Запивати будемо це все квасом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Зупа вчорашня, зварила нині картоплі молодої, плюс напекла котлет таких легких без хліба)), салат з редиски, зелені і домашнього сиру. На вечір діти просять макарони з молочком, ну і добре, на руки легше.:). На десерт какао і бісквіт з полуницями тоже вчорашній.:girl_crazy:
     
  14. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    готувала дещо вчора, дещо нині- сніданок- кукурудзяна каша молочна, чай, канапки, обід- борщ червоний, гречка, курячі котлети, свіжі огірки, на десерт- пісочне печиво домашнє, полуниці зі сметаною і цукром, на вечерю- залишки з обіду або полуниці, кожен сам собі вибирає :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Сьогодні доїли картоплю з підливкою ... А зварила суп із свіжого горошку, макарони із печінкою з цибулькою тушкованою, салат з різної зелені огірково-помідорний,пити коктель полунично- бананово морожний з кефіром, і компот з румбамбару.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Banny

    Banny Well-Known Member

    Зелений борщик, молода картопля з котлетами і салатом, ще потушкувала м'яско, щоб було до гарнірів на пару днів, полуниця зі сметаною на десерт.

    Отправлено с моего GT-S5660 через Tapatalk
     
  17. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    зелений борщик, салатик з капусти, макарон з тушенимим курячими гомілками
     
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    На сніданок сирна запіканка з полуничним кисилем, на обід доварюється зупа з фрикадельками, ще зараз поставлю картоплю варити і кину в мультю на випчку печінкові котлети, а і салатика якого зеленого з яйком нарубаю :). На вечерю буде певно шось молочне для малявок, може макарончик, може гречка:), я вечеряти пас, муж буде їв то шо за цілий день наварила.)))
    Пити зварганила)) компот з заморожених ожин і смородини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member


    Сніданок в нас сьогодні королівський - чоловік прокинувся раніше :girl_in_love: і насмажив млинців, як на налисники, і ми їх їли з свіжесеньким медом.
    Обід - рис з м"ясом, салат з усілякою трави (рукола, салат, шпинат і т.п.) з грудочкою сиру
    Перекус - полуниця
    Вечеря - В мене знов салат з трави, а мужу певно зроблю салат з редиски, зеленої цибульки і вареного яйця
    Ну і тре ше шось поситніше для чоловіка придумати, бо "не салатом єдіним..."
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    На сніданок:
    чоловіку смажене яйце з ковбаскою та помідором, кава.
    дитині манна каша з абрикосовим варенням, чай.
    мені кава і канапка з батона, масла, твердого сиру та помідора.
    На обід готуватиму суп із щавелю.
    На вечерю - тушковані кабачки із морквою, цибулькою, помідором та зеленню, картопля, курячі відбивні.
    на перекус є дом.сир та своя полуниця.
     
    • Подобається Подобається x 4