Що змінила дієта?

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Липень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Звичайно мені йдеться не про голодування, а про перехід на "здорове" харчування. Пишу в лапках, бо, може, не всі його таким вважають.

    Цікаво, що саме ви перестали їсти взагалі, що почали вживати рідше, від чого так і не відмовилися, а що раптом полюбили?

    От я полюбила грейпфрути.
    Стала байдужою до хліба та випічки.
    А ще вже купу років не їм смажену картоплю, та й в принципі смажене їм доволі рідко.

    А що ще змінив здоровий спосіб харчування у вас?
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Що змінила дієта?

    Я ненавиділа авокадо - просто на вигляд не подобалося воно мені, але всі кажуть яке то добре і які жири в ньому добрі - то прийшлось себе заставити. І так раз-два, а тепер без нього жити не можу :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Що змінила дієта?

    Я не могла жити без шоколаду- а виявилось не так вже я його і люблю, відчула наскільки приємно і легко відчуваєш себе коли не їси після 18-тої, полюбила хрумкати сирий молоденький бурячок а головне без фізичних вправ я вже не можу як не зроблю чогось мені бракує, неспокійно.
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що змінила дієта?

    Ще я полюбила знежирені продукти, йогурти, сметану, творог.
    А от вправи - це до мене ще не приросло, треба себе силувати. Лінюх я від природи....
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Я на -60 не сижу,але вже років 8 відмовилась :girl_claping:від смаженого, жирного,випічки,тістечок,чіпсів,кока-коли,консерв,мучного,майонезу,практично не вживаю солі,газованої води.Зате,з яким задоволенням насолоджуюсь вареними і сирими овочами:girl_in_love:, фруктовими салатами,зепеченим м"яском і рибкою.
    Скажу чесно,тішуся,що в певний час вистарчило розуму переглянути свій раціон і помудрішати.:girl_flirt:

    Забула додати,ще привчила себе 3 рази на тиждень займатись спортом.Привчила,бо - це так само як чистити зуби,митись і решта щоденних речей.
     
    Останнє редагування модератором: 3 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що змінила дієта?

    Хотіла би підкреслити, що це не ще одна тема про "мінус 60", це загально про здорове харчування. :) Просто цікаво, наскільки хто слухається свого організму та його потреб.

    Я ще люблю погризти льон часом, а ще кукурудзяні чіпсики з льоном - теж т.зв. здорові перекуски.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що змінила дієта?

    Ой я такоз таке нечемне.:girl_devil:

    Ну від мучного я не відмовилась але тепер на чаї з тортом (цілим) не тягне і на піццу і китайську їду. :girl_crazy: А ще на диво зовсім не їм хліба, клюсок і бульби, хоча мої домашні без цього себе не уявляють. Їм подаю а мені не кортить.:girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Svetik

    Svetik Well-Known Member

    Відповідь: Що змінила дієта?

    А я майже звикла до несолодкого чаю та кави (ну хіба трошечки :girl_in_dreams: цукру)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. marika28

    marika28 Well-Known Member

    Відповідь: Що змінила дієта?

    Я вже давно не їм солодке(випічку, торти, шоколад) не вживаю досить давно жирну їжу, жарену . Дуже люблю овочі тушені, варені, М*ясо також практично не їм( хіба інколи шашлик) Вечером після шостої якщо хочеться їсти можу зїсти сирий листок капусти і корисно і навантаження немає на організм. Перекуси в місті також відкинула після того як на кафедрі відтрясали після того як пообідала в кафе.
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Що змінила дієта?

    Анекдот в тему.
    Їдуть в купе святий отець (О) і світський чоловік (СЧ), которий питає поради.
    СЧ: я щодня ходжу до церкви, я праведно живу?
    О: праведно.
    СЧ: я харчуюся лише пісним. я праведно живу?
    О: праведно.
    СЧ: я зовсім не вживаю спиртного. я праведно живу
    О (діставши з торби пляшку і кільце ковбаси): Праведно живеш! але безпонтово!
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Що змінила дієта?

    Несолодка кава? Як то Ви зробили?
    Я чай без цурку завжди, а от з кавою проблемно.... Ну ніяк без цукру не йде :girl_in_dreams:
     
  12. Svetik

    Svetik Well-Known Member

    Відповідь: Що змінила дієта?

    Я теж зразу не була взахваті від того:girl_sad:, але зараз нічого, потихеньку звикаю:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Що змінила дієта?

    Я велика прихильниця здорового харчування, але жодних харчових звичок не змінила. Що шкідливе, а я його люблю - то їм, але дуже рідко і дуже потрохи.

    От каву і чай п'ю без цукру. Думала, що каву не зможу без цукру, але потихеньку зменшувала "дозу".
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. tani4ka

    tani4ka Member

    Відповідь: Що змінила дієта?

    Я не кушаю жирную пищу,майонез исключено.Готовлю с умом,думаю о здоровье.Не кушаю после 6-ти.Сначала было тяжело,но уже стало нормой(НЕ ТАК СТРАШЕН ЧЕРТ КАК ЕГО РИСУЮТ).Похудела на 6 кг и чуствую себя отлично.Всем советую.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Що змінила дієта?

    полюбила зелений чай! для худаючих - це те, що треба.
    цукру майже не вживаю.:girl_in_dreams:
    навчилась готувати з мінімум жиру! відмовилась від картопельки і мучного....і заодне ковбасок!!!
    бігала і займалась спортом по 2 години на день, 5 днів на тиждень - результат - 20 кг і повне фіаско целюліту!!!:girl_claping:

    пора зараз до цієї програми повертатись!:girl_cool:
     
  16. Aelita

    Aelita Well-Known Member

    Відповідь: Що змінила дієта?

    А через який час втікли ті 20 кг?
     
  17. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Що змінила дієта?

    перших 10 кг втікли десь за 2-2,5 місяці! потім не обмежувалась дуже в їжі і менш активно працювала - по годині на день. часу не було. і ще за 3 місяці подолала десь 7-8 кг. решта злазуть ну ду-у-у-уже поступово....

    найкращий ефект був від бігу, шейпінгу і танців живота. займалась в дома, під відео, без будь-яких тренерів чи залу!
    =)
     
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Що змінила дієта?

    А я перестала їсти майонези-кетчупи!!! Хоч колизьїли майонез з майонезом:)
    А от з сододким ніяк не попрощаюся. Хочу і все. І смажене деколи їм (сирники, котлетк...)
    Грейпфрути і зелений чай люблю.
     
  19. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Що змінила дієта?

    а я пю чай без цукру,а каву з замінником цукру(такий як при цукровому діабеті) там тільки 0,035 калорій.і замісь 10 печень їм 4.
     
  20. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Що змінила дієта?

    А я почала пити багато рідини-більше трьох літрів в день.Це дуже класно виводить з організму всяку бяку.:girl_smile:
    Також обмежила солодке-вже їм не кілограмами,а грамами.:girl_smile: А щодо майонезу-то роблю домашній(смачно і не шкідливо).А також кожен день їм якісь фрукти-овочі. От якби ще й від картопельки відмовитися...То було взагалі суперово! :girl_smile: