Щоб не було страшно)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем cleonata, 20 Жовтень 2009.

  1. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    я спочатку не вдягала, може тому на грудях і зявилися, зараз ношу круглодобово, нових ніби нема. напевно трохи помагає, але в ньому так не зручно спати(
     
  2. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Дівчаточка в мене на вечір страшна важкість і здуття в животі, і газів ніби і нема, швидше відрижки ), дурдом якийсь - надувається і болить як камінь твердий - ні сісти ні лягти ні стояти. і харчуюсь тільки натуральними продуктами, і стараюсь бобових не їсти, капусти і блук.
    В кого щось подібне було? допоможіть порадою!!! випила еспумізан, але він щось зовсім не допомагає., а ще помаленькому шо 5 хв хожу., кожну ніч дурдом, то ще таке довго триватиме?, я просто не висипаюсь!:sad:
     
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    в мене таке було....почала відслдіковувати від чого..з"ясувалось від яблук..тепер їм їх не більше 1 і знімаю шкірку..
     
  4. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    в мене взагалі іноді таке враження шо всі мої органи живуть окремим життям :girl_haha: а помаленькому кожних п"ять хвилин це буває, я вже казала шоб мені ліжко біля туалету поставили шоб я далеко не ходила
     
  5. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    і я так казала:) зараз пити менше не стала, але ходжу рідше:) хоч ввечері мені чомусь так важко з ліжка ставати, копчик болить і таке враження, що кістки стали чи то мякі чи то крихкі...
     
  6. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    а я наприклад не можу не пити! якщо сходила в туалет мушу напитися води бо сушить як після алкоголю, то декілька раз за ніч встаю...
     
  7. kitty

    kitty Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Я коло ліжка на тумбочці маю стакан води, бо як вночі не попю то і спати не можу - те саме в мене і вдень - я пю як з перепою. Мені інколи аж страшно робиться, але не противлюсь, бо ніяк того стримати не можу:girl_spruce_up:
     
  8. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    підкажіть чи дійсно повністю відмовляися від вживання солі на 20 му тижні вагітності. я спочатку теж так думала, і мій лікар мені так рекомендує, але мені цікава думка інших

    ---------- Додано в 15:41 ---------- Попередній допис був написаний в 15:39 ----------

    ваша матка рорсте-і тисне на січовий міхур, ви ходите не тому що потребуєте а тому що чуєте тиск-сигнал...не висипатися нажаль будете довго-не пийте на ніч просто чаю...я сама мінімум трийчі встаю за ніч
     
  9. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    я від солі не відмовлялася, просто ще перед вагітністю почала все недосолювати, бо мені так більше смакувало, кому треба ставила сільничку. а навіщо Вам від солі то відмовлятися?
     
  10. devnull

    devnull Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    не можна відмовлятися від солі - це навіть шкідливо!
    десь тут вже кидали дівчата лінк: http://www.soznatelno.ru./beremennost/37-beremennost/58-voda-i-oteki.html - почитайте.
    все має бути природньо!
     
  11. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    лікар каже що сіль затримує воду в організмі, і для того щоб був в нормі водний баланс жінки потрібно відмовитись від солі....хоча, я от думаю тож несмачно ((я скорше схильна обмежити вживання-огірки чи капусту квашену не їсти, ніж повністю відмовитись

    ---------- Додано в 15:38 ---------- Попередній допис був написаний в 15:32 ----------

    дякую, переконливо
     
  12. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    пузик росте шо таке враження шо трісну..., то так має бути? мої знайомі кажуть - шо такий живіт на 5 місяці в жінок, а в менен всього 12 тижнів.
     
  13. kitty

    kitty Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Мені здається, що у кожного по-різному. МІй живіт почав рости десь на тижні 20-22 і то до того часу я все переживала а де ж живіт. А зараз є і живіт і все. То все від статури залежить скорше всього. :girl_curtsey:
     
  14. NightBitch

    NightBitch New Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Дівчатка а скажуть може хтось знає чи є в лікарів якась слухавка шоб прослухати серцебиття малюка в животику (щоб я заспокоїлась шо з ним все добре) чи це тільки можна на УЗД побачити???
     
  15. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Думаю, це залежить від терміну вагітності. В першому триместрі через слухавку серцебиття не чути
     
  16. NightBitch

    NightBitch New Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    в мене 13 тиждень выд зачаття!!!
     
  17. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    слухавкою ще не прослухають, а на узд ви ще не були?
     
  18. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Взагалі крім серцебиття лікар ще спостерігає за змінами розмірів матки (якщо матка збільшується, то дитинка росте. ви ж за це переживаєте?)
     
  19. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    не переживайте
    в мене теж живіт великий був (можете подивитись в фотоальбомі мамині животики) і там тільки 7 місяць!
    це напевно від статури залежить
    я маленька, худенька була, напевно тому такий живіт великий виглядав
    з початку я думала, що дитинка велика, але малеча в мене 3250 народилась
     
  20. olena

    olena New Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    У мене теж животик дуже швидко виріс і вже з перших місяців, на роботі казали ,що в мене мабуть буде двійня.В приміщення спочатку заходив живіт,а потім уже я.