Щоб не було страшно)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем cleonata, 20 Жовтень 2009.

  1. Veselivka

    Veselivka Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Дівчата, В мене 16 тиждень, а рухів ше не відчуваю. Поділіться, хто коли відчув дитинку в животику, а то мені вже не терпиться...
     
  2. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    на 19-му тижні, за день. сиділа на роботі подумала одразу-ось вони пеерші рухи. це на підсвідомому рівні відчуєш що це не шлунок, не спазми а малятко, твоє малятко
     
  3. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Ще тиждень-два почекайте. Спочатку до рухів треба дуууже прислухатися, щоб почути. В мене вони виглядали як пульс в животі, а зараз таке враження, що зїла живу тюльку і вона час від часу тріпається :) Але щось помітних рухів, таких, щоб знати напевно, що це саме вони я не чую.
     
  4. Veselivka

    Veselivka Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    так цікаво... :girl_in_dreams:Чекаю не дочекаюся.:girl_in_love:
     
  5. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    читала що малятко рухами нагадує про себе якщо випити склянку молока або схрумати шоколадки кусочок...рухи малявки я відчуваю коли тільки починаю їсти ..будь-що, шоколад їм завжди і щодня. а взагалі, коли ми прокидаємося, коли їмо і коли спати лягаємо-такий в нас графік штовханини))
     
  6. Veselivka

    Veselivka Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    :girl_haha:
    мене, напевно, закопає, бо я постійшо шось жую :crazy:
     
  7. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Щось мене знов поколює справа внизу живота, так систематично, шо 5-10секунд, шо то може таке бути? я ото зранку бігла на маршрутку, не добігла, і потім на себе дуже сварила шом така дурна, шоб бігти за нею.!
    Що то за поколювання? В кого подібне було?
     
  8. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    що то за поколювання не знаю
    і в мене під час вагітності таке було
    поколювала так як під часу бігу в школі)
     
  9. SoloZiLvova

    SoloZiLvova Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    На 19 тижні. Пам'ятаю, я ще кілька днів вагалася чи це я, чи це - дитя, не відразу вадавалося відрізняти: іноді це було справді на тюльку схоже :girl_haha: Іноді ритмічні легкі постукування, які зникали якщо татко або я починав говорити з животиком.Або не зникали.
     
  10. Forgetmenot

    Forgetmenot New Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Дівчата! Я пару раз за ніч зриваюсь від ужасного безпричинного страху, а інколи і взагалі не сплю! Зараз 18 тижнів! Пройшла всі можливі обстеження - все гаразд! Заспокійливі не помагають! У кого було шось схоже? Як боролись? Допоможіть!!!
     
  11. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Поменше заспокійливого, побільше позитивних емоцій. Уявляйте свою дитинку в майбутньому, як вона бігає і бавиться. Подивіться якийсь хороший фільм. Все залежить тільки від вас.
     
  12. Forgetmenot

    Forgetmenot New Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Дякую,Єва! Я головою то розумію, але той страх на разі сильніший за мене!!!
     
  13. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Скажіть, а Ви в Бога вірите? Молитесь?
     
  14. Forgetmenot

    Forgetmenot New Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Вірю! Молюсь!
     
  15. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    тоді, дуже раджу помолитись, коли прокинетесь і страшно, до свого Ангела-Хоронителя. Багато людей кажуть, що їм така молитва допомагає. Також, помоліться до блаженних Олімпії та Лаврентії, вони часто допомагають молитвам вагітних... до інших святих помоліться, яких знаєте.

    А які саме заспокійливі Ви вживаєте? Мені, наприклад, достатньо 1т. болгарської валер'янки, або 2т, в таких випадках, коли критично не можу спати...

    А ще, кльово погуляти ввечері по свіжому повітрі. Але не перед самим сном. І ще, часто погано спиться через погану подушку, занадто тепло в кімнаті, може, і не наїдайтесь наніч.

    А подушку пораджу з власного досвіду - з гречаної лузги, СУТТЄВО мені допомогла краще спати. Вони недорогі, і то дуже хороша річ. Навіть мій чоловік - скептик - підтвердив, що краще спить на такій. Можна купити у Львові в магазині на Братів Рогатинців, але там менші. А можна купити прямо тут на форумі - Гуцулянка продає. В розділі Барахолка гляньте, як надумаєте.

    Отакий комплекс заходів :)
     
  16. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Вагітна родичка недавно розповідала як ходила на перший огляд до гінеколога. То та пані її так подивилася, що в неї потім аж кров пішла. І почувалася погано. Я ото хочу спитати - це нормальний такий огляд, таке буває? Бо лікарка запевняла, що то нічого страшного.
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    то абсолютно НЕ нормально. А лікарка виправдовувала свої дії.Гнати б таких дохторів...
     
  18. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    від таких "помилок"потім може бути ерозія,а КРОВ ЦЕ ТОЧНО НЕНОРМАЛЬНО!!!,подальше бігти від таких "карявих" лікарів!!!!!!!
     
  19. NightBitch

    NightBitch New Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    ААА допоможіть в кого щось схоже було :sad:(( тільки що з УЗД (від Лотоцької) сказала що все ОК все відповідає розвитку 17 тиждня вагітності тільки стегна по розміру на 15 тиждень виглядають :sad:(( я перестрахалась страшенно...сказала прийти на повторне УЗД за 2 тиждні і вона виміряє чи збільшились стегна за розміром..аа і сказала зробити трійний тест, а що він може показати???? розрадьте мене хтось бо спатти не буду до наступного УЗД...:sad:
     
  20. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Щоб не було страшно)

    Не здивуюсь, якшо все там добре з розмірами, а лікар хоче трошки заробити - УЗД через 2 тижні (воно ж непланове?), потрійний тест...Я би через 2 тижні якщо і йшла, то до іншого лікаря, однозначно.
    А ви не чули ше таких історій, коли лікар на УЗД незнати шо побачив чи ше гірше - чогось не побачив, а народилась здорова дитинка, тільки мама переживала всю вагітність. Перш за все треба відповісти для себе: а що якщо і дійсно не все добре? Що змінить той потрійний тест?