Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем kawwa, 18 Березень 2011.

  1. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    я просто небачила той теми) дякую!
     
  2. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Я рік тому купила-сентиментальна, бо пам''ятала, що як була студенткою, то мала її і була супер. Вона, правда, рік чекала аж поки я її відкрию, але тепер користуюся і не задоволена, крупинки, не видовжує, трохи сипеться.
     
  3. Masterpiece

    Masterpiece Member

    Якщо з аптечної косметики, спробуйте собі міцелярку від Bioderma- у них якраз є серія для чутливої шкіри. Мені вона ідеальна - змиває пречудово. Зручно і те, що мають різний об'єм - можете купити баночку на 100 мл, а як підійде, то вже тоді і 500 мл брати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    ну я теж десь 2 чи 3 р тому нею користувалась, то дуже її любила. Зараз маю "Make up faktory", теж мені підходить.. Може то мені всі туші ок..
    А от раніше купувала Chanel і Guerlain і інші з люкс-косметики, то якраз ними не була дуже задоволена, бо ціна-якість мені не пішли.. перша висохла за 3 місяці, а друга сипалась.
    Щу мала yves saint laurent кольору баклажан (купую різних кольорів темних, не чорні), то реально сипалась дрібненько, робила мені такі синіки фіолетові під очима, що я заріклась дорогі туші купувати. Пудра, тон.крем, крем, догляд - так. туш - неа.