Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем kawwa, 18 Березень 2011.

  1. Venus

    Venus New Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    :girl_cool: 30 - нє прєдєл! Мені 35, без макіяжу дають менше. З макіяжем - 35.
     
  2. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    А знаєте, що найприємніше - так непомітно нанести макіяж (базу, рум"яна, легкий блиск для губ, трохи тілесних тіней і туші), щоб оточуючі казали: "Ти сьогодні так гарно виглядаєш і при цьому зовсім ненафарбована":) Вважаю, що нюд макіяж це щоденний мінімальний мастхев для виходу з дому, для мене це десь так само як щоденне зволоження і очищення обличчя. З таким макіяжем я почуваюся доглянутою і красивою. Я можу зрозуміти дівчат з яскравим кольором волосся, бровами, віями, які при цьому мають виразні губи і безпроблемну шкіру, що вони не потребують щоденного макіяжу. Але! Не всім повезло з яскравою зовнішністю, тут справа навіть не в догляді і в якості шкіри, бо якщо в мене від природи світлі брови і вії, неяскраві губи, то без підфарбовування ніякими масками, кремами чи травами я не доб"юся виразності, так і буду сірою непомітною мишкою...
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    То правда. В когось так генетично закладено, що не треба багато зусиль прикладати для того, щоб виглядати яскраво.
     
  4. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Я малююся кожного-кожнісінького ранку. Байдуже, чи гулятиму з дитиною біля будинку, чи зустрічатимуся з коліжанками, чи буду цілий день прибирати. Роблю так вже купу років, починаючи, напевно, з інститутських. І це - тон, пудра, олівці, підводки, тіні, туш. Люблю виділяти очі, підбираючи при цьому світлу помаду. Зрозуміло, на кожен день - щось спокійне, вечір - яскравіше. Я не люблю себе ненамальованою, хоч багато від кого чула про те, що мені добре бути природньою. Наприклад, від чоловіка, якому я і розкабанівша теж файна. Не вірю, не правда і перше, і друге. Чую себе впевнено і йду з прямою спиною, коли я намальована, худа і з світлим волоссям (знову сумую за блондом).
    Не можу сказати, що маю погану шкіру. Навпаки, ні разу не користувалася послугами косметолога, бо не бачу в тому необхідності (зморшки - не рахується. я вже досить велика дівчинка). Купую якісну продукцію, їм якісні продукти.
    Але по при все це щиро заздрю дівчатам, які можуть зранку просто вмитися і чутися впевнено і бути привабливими (не тільки для себе). Це дійсно круто і такі речі треба цінити.
     
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    і я ,правда, крім вихідних, коли я не планую ніде з хати виходити. Я намальована почуваюсь впевненіше, оскільки маю світлі вії, хто б там що не казав про природню красу. Звичайно я не намальована собі теж подобаюсь, але...на роботу маю бути намальована і все тут. Я можу спізнитись на роботу, але без макіяжу мінімального не поїду.
     
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    от погоджуся. Юстина написала чисту правду.
    Макіяж АБО ЗВИЧКА, АБО НЕОБХІДНІСТЬ.
    якщо комусь не комфортно без мейку - то звісно треба щось робити.
    але є й навпаки - макіяж не потрібний.

    щодо професій. Лідочка, обговорювався офіс. а не залежні від мейку професії - така як у вас, чи наприклад фотомоделей. звісно, якщо б мені в контракт вписали, то я б змушена була це виконувати.
    а загалом- офіс - це не місце в якому треба обов'язково малюватися. треба просто відповідно до посади/професії виглядати. макіяж, проте брудні нігті чи не мита голова в офісах - то зустріти можна часто. краще було б навпаки - акуратний вигляд і без макіяжу.
     
  7. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    А я просто обожаю весь процесс нанесения макияжа - он меня успокаивает и умиротворяет) На счет с макияжем или без - все зависит от того куда, зачем и хорошо ли я выспалась)
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    обговорювалося, чи зобов"язує професія
    на попередній роботі в моєї сестри були прописані вимоги до макіяжу (і його наявності як такого), манікюру, зачіски, одягу (кольори, фасони, фактури тканин....) це все були писані правила
    а було зумовлено роботою з клієнтами

    макіяж на роботу-це так само як колготки літом, тобто обов"язково

    за моїми спостереженнями-це найчастіше компанії з іноземними інвестиціями і з "привезеним" топ-менеджментом
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    а хто спорить? якщо прописано - ВИКОНУЄМО. в даному випадку це небхідність.

    а без контракту - без макіяжу на роботу - це не ніяка не необхідність.і професія - не важлива.
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    та не зовсім...
    Ось ваші слова:
    ну я з тим не згідна. В мене трохи інша сфера діяльності, але у нас є концерти. Звичайно, ніде не вказано, що ми мусимо малюватися на концерти, але то само собою розуміється, ,бо світло на сцену світить і макіяж потрібний,тому всі дівчата малюються. Я можу вийти не намальована, мене за то ніхто не поб'є і з роботи не вижене, але я буду виглядати як живий мрець на сцені... Кому від того гірше? Мені, бо якось не пасує так виглядати...Все має бути гарно.
     
  11. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Згідна з Касею.
    Цікаво, а обов'язковість макіяжу не може бути розцінена як дискримінація?.. Чи в розвинених іноземних країнах такі вимоги прописують у контрактах? Адже деякі релігії/релігійні течії дуже негативно ставляться до фарбування.
     
  12. kawwa

    kawwa Active Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    От і я про теж. Так, і хочеться порадити молодим дівчатам не поспішати із щоденним і чітким макіяжем. Цінуйте і "носіть" те, що маєте зараз, а наводити, підмальовувати і підкреслювати ще встигнете.
     
  13. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    ну не влаштовують умови, то знайдуться ті, кого ці умови влаштують
    я вже писала, що в сестри було прописано
    на теперішній її роботі, ці правили неписані, але вони є і керівник за цим слідкує
    і штрафнути можуть, а попередження ще простіше схопити
     
  14. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    ще я цю фразу коментну:) мені частіше виглядає навпаки, ті,що щодня з макіяжем не вміють його правильно робити:girl_crazy: (особливо тішать фото, де обличчя одного кольору, а шия і руки зовсім іншого:xaxa:)
    щодо мене, то декоративною косметикою почала користуватись досить рано, з 15 років, в "двіжовий" період вечірок, а це перші роки студенства "смокі-айс" був мій улюблений мейк. (досі люблю, але не пам"ятаю, коли востаннє так малювалась), вдень мені достатньо було туші і рум"ян. десь в 20 років я практично перестала користуватись декоративною косметикою, не тому, що не вмію:girl_haha: , не тому, що не хочу, а тому, що не маю в тому потреби. І знову ж таки, не тому, що я собі внушила, що я така "красавіца" і не тому, що так є ггг, а просто -не маю в тому потреби. :)
    тобто для мене макіяж не є чимось, що надає мені впевненості чи навпаки. Якщо я не виспана, роздратована, то якби я не намалювалась, моя посмішка не буде ТАКОЮ, мої очі не сяятимуть ТАК, щоб притягувати погляди:)
    на щастя, мені не зрозуміла фраза чоловіків і о! диво жінок, про жінку вранці:)
     
  15. Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Ну гаразд. Але я так зрозуміла з вашого допису, що час від часу ви все-таки малюєтесь (?) Якщо так, то можна поцікавитись, - для чого?
     
  16. likeangel

    likeangel Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    деколи ті що мають диплом розмалюють тебе (чи себе) так як пасхальне яйце, що навіть страшно та і смішно дивитись...неодноразово в пресі і по ТВ на наших "селебрітіс" бачила приклади невдалого мейку
     
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    іноді малююсь і буду малюватись. Тема звучить "макіяж-необхідність чи звичка?" ,а не "для чого ви малюєтесь?";) написала за себе:для мене це не звичка і не необхідність
    не без цього, тут Вітторія писала,що на концерт мус намалюватись, там і освітлення інакше і спалахи фотокамер. Може бути невдалий мейк, а може і просто фото. То зовсім інше. (в хіхоньки над зірками чи що?)
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    ось. корінь.
    все має бути гарно -але гарно для ВАС це з макіяжем, а для мене - БЕЗ
     
  19. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Я розумію у нас - так, а там, в інших країнах (там, де за кожну дрібницю до суду бігають) таке собі дозволяють?
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    ну так звичайно. давайте ще нагадаємо про існування ведучих, учасників конкурсів краси т.д.
    для чого обговорювати те шо їм треба макіяж -це ї є НЕОБХІДНІСТЬ. хіба хтось це заперечує?
    їх ніхто й не питає - треба чи не треба. вони змушені це робити.

    а загалом - ніхто не зобов'язує макіяж на носити на роботу.
    повторюся - важливіше виглядати ВІДПОВІДНО до посади, місця праці і т.д.

    я вже десь писала : лікарня, пані лікарка в повному макіяжі, в білому халаті і леопардових стрінгах,а і ще кілограм золота. ну і на шо той макіяж, всі й так на одне місце дивляться.:girl_crazy: