Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем kawwa, 18 Березень 2011.

  1. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    для мене макіяж й необхідність, й звичка. Відчуває себе дискомфортно без нього. Коли йду з дитиною гуляти, то мінімальний-туш, блиск. Коли десь йду по справах - тоналка, пудра, тіні, олівці, туш, блиск, тобто повний марафет). Можу хіба в магазин вийти не намальованою. Взагалі, важаю, що це особиста справа кожної жінки-малюватись чи ні.
     
  2. Selfish

    Selfish New Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Я повністю з цим погоджуюся.Я без макіяжу нічого,але з макіяжем(навіть мінімальним,тільки тональний) досить гарно виглядаю.
     
  3. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Я нестандартна жінка!
    Я їм їжу без солі (чесно!) і виходжу між люди без макіяжу!
    Просто я люблю себе :girl_in_love:
     
  4. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    У мене все залежно від того, що мені стукне в голову наступної миті: інколи здається, що без макіяжу виходити на люди не можна, бо ще всіх перелякаю, а інколи - що і так гарна, нащо тої штукатурки? Тобто все залежить від того, з якої ноги встала, коли встала (скільки часу до виходу із хати), ліньки чи не ліньки малюватись і куди іду :) .
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    ну наприклад для мене це не мінімальний, а вечірній. і то на велиииичезні свята.
    а норма - вгазагалі без нічого.мінімальний - пудра+румяна.
     
  6. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Скільки людей - стільки думок... Я також люблю себе:girl_crazy:, але ніколи немає меж досконалості, тому підкреслити свою природню красу ніколи не завадить. Можливо, хто має чіткі риси обличчя, може і обійтись без косметики, а от мені потрібно трошки підкреслити свої брови, хоч і волосся у мене темне - брови у мене не з чітким контуром і губи не великі, тому трошки блиску не буде зайвим...
    А взагалі сам процес макіяжу мені подобається, косметика у мене - як хобі:girl_crazy:, то чому тримати її без діла?
     
  7. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Мені дуже подобається гарний макіяж, коли він зроблений акуратно і, головне, доречний. І сама малююся з задоволенням, але дуже-дуже рідко. Я сова і мені зранку вставати це катастрофа, тому я сплю до максимуму, а потім літаю по хаті як дурна і на макіяж часу не вистачає. Єдине без чого не можу це без туші, вже настільки звикла, що без неї якось не так почуваюся. В плані використання тоналки-пудри-рум'ян то мені повезло, особливої потреби в тому немає, тільки якщо прищик вискочить то злегка замасковую, або темні кола, коли не висплюся. Але якби зранку було більше часу то мабуть марафетилася по повній, мені сам процес подобається наводження краси.
     
  8. LadyLand

    LadyLand New Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    це напевно основний критерій для мене при нанесенні макіяжу на обличчя. Вважаю, що жінка, дівчина завжди має виглядати доглянутою так би мовити, і макіяж відіграє в цьому не першу і не останню роль.
    Особисто я стараюсь завжди мати принаймні намальовані вії - по-перше так вони у мене виразніші стають (бо від природи вони світлого кольору) ну і люблю я хоч трішки примарафетитись. На роботу мала комплект туш-відтіночний крем-блиск для губ , на вечір до списку додаю ще тіні.
     
  9. irabil

    irabil Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    туш, пудра, блиск для губ - весь мій макіяж
     
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    а я коли була вдома (у Львові), то мама мене постійно мучила, чого я так слабо малююсь...а мені було в сам раз - блиск, олівець для очей і пудра...А от коханий не любить, коли я сильно фарбуюсь. От і розірвись біля них...:scratch_one-s_head:
    В магазин можу спокійно піти ненафарбована, а от в між люди - навожу марафет, але тоналку використовую надзвичайно рідко.
     
  11. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    коли мені було років 16, то мама моя мала "велику гризоту", що я так безбожно малююсь.Воно й можливо так і було.Мама казала : "не обличчя , а маска", в мене не було поняття денний макіяж / вечірній , він складався з тоналки, румяни, тінів, підводки, блиску, туші.Малювалась я непогано, але на свій вік "черезчур", виглядала на 20 років.Мамина коліжанка казала до мами : "Та, Алю, не переживай, вона то переросте!" ВОНА БУЛА ПРАВА.Зараз я підводжу легенько тушшю очі, легеньку наношу тоналку (влітку не використовую), прозорий блиск, і в 23 виглядаю на 18, принаймі так кажуть(але то не суттєво, в 30 виглядати б на 18, ото сила!).А при всім марафеті я буваю тільки на свята!Якщо не маю сили до нічого, сонцезахисні окуляри на очі і побігла!
     
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Як про мене написано.:xaxa: Тільки моя мама дуже цим не переймалася. Напевно знала, що пройде і спокійно чекала того часу.
    Правда пройшло десь в років 19-20. Одне зараз дивує, звідки набиралось часу в ті роки так розмальовуватись щодня. Пам"ятаю спізнююсь на екзамен, сьома ранку, а я сиджу як на голках і малююсь, бо то обов"язково. Як так піду. Ой, як згадаю. Смішно...
    Зараз кожен день один мах туші по віях, легко припудрила носика, помада, чи блиск натурального тону і все. Зате на свята довго буду біля дзеркала вимальовуватись.
     
  13. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Погоджуюсь. Мені чоловік завжди робить зауваження, для чого я роблю макіяж, і так гарна. Так, без макіяжу я одна-обличчя свіже, навіть молодше. З макіяжем -доглянутою жінкою виглядаю. Деякі ситуації вимагають макіяжу, деякі навпаки.
     
  14. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    Раніше малювалась щодня (тоналка, тіні, туш, блиск, рум'яна).
    Потім розлінувалась і стала використовувати лише туш та блиск, лиш інколи тоналка чи пудра. Цьому напевне посприяли слова коханого,що без макіяжу я красивіша.
    А останні 2-3 тижні не малююсь зовсім! Бо наростила собі війки:girl_spruce_up:
    І прокидаюсь одразу з "макіяжем".
    Так переживаю що то буде з моїми рідними після цього, але то так зручно! Дуже мені то сподобалось:girl_tender:
     
  15. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    мій макіяж залежить від ситуації+пори дня
    але надто фарбуватись я не люблю
    нащодень тільки туш+блиск, деколи тоналка і олівець для очей
     
  16. ogyrechik

    ogyrechik миється в бані

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    я без макіяжу як гола))) не користуюсь хіба на морі і в карпатах. В мене знайома старша жінка, мамина куліжанка колись мені розказувала, що встає в 6 вмивається робить легкий иакіяж, а потім назад в ліжко до чоловіка))))))))))))))))ви собі уявляєте!!! і так кожен божий день. Щоб він ЇЇ завжди красивою бачив))))Ото сила волі!
     
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    яка сила волі?
    то явний приклад, що малюються люди не для СЕБЕ, а для когось. і дуже часто через "бо так треба".



    п.с пішла себе любити , якою є
     
    Останнє редагування: 22 Серпень 2011
  18. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    ото комплекси в людей, а не сила волі. Ні, я -ЗА- щоденний макіяж і тд., але оті вистрибалки-малювалки в 6 ранку...сорі ,не розумію такого...для мене то дурість.
    А її чоловік нормально сприймає отакий ранішній марафет?

    А що ж буде, як побачить "не красивою":scare::scare::scare::scare::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak:
     
  19. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?



    а я, відколи позбулася маси прищів на обличчі, аж настрій дістала до макіяжу — пудрою легенько шкіру притрушу, очі підведу - і чічка :)
     
  20. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Щоденний макіяж: необхідність чи звичка?

    я також з тих, хто в "молодості" штукарився шодурний:girl_blush2:
    мала також вікові проблеми зі шкірою і без тоналки навіть сміття не виносила. очі гарно підводити просто не вміла (це я вже зараз розумію), а тоді здавалось чим більше- тим краще:girl_crazy:
    на щастя, зараз маю чисту шкіру, тому маскувати нічого не треба.
    про тоналки взагалі забула. влітку навіть пудрою користуюсь по-мінімуму, лише туш і румяна.
    взагалі, макіяж-то таке діло, як кому подобається і як кому комфортно...та все ж такі варіанти як "я ніколи не малююсь" або "я навіть сплю намальована" мені не зрозуміти..