Сергій Чмирук. Мені лише 20 - і я дуже хочу жити!

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем maryna.kn, 25 Червень 2012.

  1. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Сьогодні мені зателефонував Сергій Чмирук. Досі ми з ним ще не спілкувались і жодного разу не бачились. Спілкувались ми з татом, з мамою, з лікуючим лікарем. А сьогодні подзвонив сам Сергій, бо тато поїхав додому, а хлопцю потрібен грастим. Ще 3 флакона окрім 8 закуплених минулого тижня.
    Після останнього блоку аналізи ніяк не хочуть підніматись і лейкоцити далі залишаються низькими. Вже тиждень хлопцю вводять грастим, та лейкопенію здолати не вдається. У Сергія лімфома Беркітта, він лікується в гематології Львівського інституту крові.
    Сергій майже дорослий – в жовтні йому виповнилось 20 років. Лікування триває вже більше року. Весь цей час хлопець розуміє, що з ним відбувається, скільки коштують препарати і що буде, якщо наступного разу грошей не стане.
    Зараз коштів на гристим реально нема. Але, сказати про це хлопцеві я не змогла. Я сказала, що гристим буде. Він має бути обов’язково завтра - з низькими лейкоцитами будь-яка інфекція може стати для Сергія фатальною.
    Ми дуже просимо допомогти оплатити гристим для Сергія Чмирука – постачальник дасть нам препарат в борг, та сплатити його потрібно протягом трьох днів. 2100 гривень за три флакони грастима.
    Будь ласка, допоможіть хлопцю!

    Телефон батька 068 139 49 28, Руслан

    Реквізити для надання допомоги:
    БФ "Крила надії"
    ЦФ ПАТ «Кредо Банк», м.Львів
    МФО 325365
    ЄДРПОУ 35620901
    Рахунок 2600001336292
    Призначення платежу - добровільна пожертва для Чмирука Сергія.
     
  2. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: Сергій Чмирук. Мені лише 20 - і я дуже хочу жити!

    Сьогодні познайомились з Сергієм. Несподівано для мене він виявився привітним і дуже усміхненим хлопцем. Я чомусь уявляла не такого Сергія, боялась побачити замкнутим і пригніченим, було якось боязно навіть заходити у палату.

    А за мить ми вже щебетали, як справи, Сергій похвалився, що почувається краще, що аналізи майже піднялись, тільки ще маленькі синячки на руках від низьких тромбоцитів, а так не зле)

    Так поговорили, посміялись, віддали 3 флакони грастиму та й побігли по своїм справам. Сергій залишився боротись з низькими аналізами. І з хворобою. Мужній хлопець. І дуже світлий.

    Будем сподіватись, що грастиму вистарчить і лейкоцити нарешті підуть догори. Будем сподіватись, що на наступну хімію кошти зберемо і лікування допоможе. Будем сподіватись, що у Сергія все буде добре, адже він не один на своїй війні. Правда?

    Хлопцю дуже потрібна допомога.
     
  3. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: Сергій Чмирук. Мені лише 20 - і я дуже хочу жити!

    Сергій в лікарні. Аналізи піднялись, голос привітний, але каже, що почувається так собі. Дуже слабий, їсти не хоче. Звичайно, в таку спеку і здоровому зле...

    Хвора нога трохи спухла і болить, тому напевно нічого і не хочеться. Йому дають знеболююче, та повністю біль не проходить.

    Наступну хімію ще не починають.

    Для Сегрія поступило 1400 гривень - величезне Вам спасибі! Не забувайте про хлопця, йому дуже потрібна підтримка.
     
  4. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: Сергій Чмирук. Мені лише 20 - і я дуже хочу жити!

    Сергій дуже важкий, знову впали лейкоцити і стан значно погіршився. Хлопця постійно нудить. Приїхав тато, зараз в лікарні біля хлопця.
    Завтра планують переливати кров.

    Також терміново на завтра потрібно 5 флаконів грастиму - 3500 гривень. На рахунок фонду поступило 1400 гривень - це вже два флакони! Дуже просимо допомогти зібрати ще 2100.

    Дуже потрібні кошти!

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні: Добровільна пожертва для Чмирука Сергія.
     
  5. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: Сергій Чмирук. Мені лише 20 - і я дуже хочу жити!

    Сьогодні їздила до Сергія - відвезла грастим. Хлопчина важкий, почуваеться зле, дужне блідий, лежить пластом на ліжку... Надіємось, 5 флаконів грастиму вистарчить, хоча минулий раз, щоб вивести хлопця з лейкопенії, знадобилось 10.

    Познайомились з лікуючим лікарем, він планує як тільки Сергій вийде з низьких аналізів починати хімію. Десь за тиждень знадобиться цитозар 12 флаконів та вінорельбін 1 флакон. 12 флаконів цитозару - 3600, а 1 флакон вінорельбіну - 2200. Потрібно за тиждень мати 5800 гривень і молитись, щоб аналізи дозволили продовжити лікування...

    Ми дуже просимо допомогти Сергію. Від тоді, як ми познайомились, хлопчина просто не виходить в мене з голови, водночас і привітний, і сором*язливий, і дорослий, і зовсім хлопчисько. Дуже слабкий і дуже мужній.

    5800 гривень - це сума, яку нема де взяти батькам, вони вже мають повно боргів та кредитів. І продати вже нічого, та й які такі скарби може продати звичайна сільська сім*я? Без хімії хвороба буде прогресувати.

    Дуже сподіваюсь, що ми зберемо кошти.
     
  6. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: Сергій Чмирук. Мені лише 20 - і я дуже хочу жити!

    5800 гривень на понеділок.


    Сергій Чмирук продовжує лікування. Ми бачились у вівторок, тоді Сергій був надто важкий, у страшній лейкопенії, з нульовими показниками. Ми передали йому 5 флаконів грастиму, сподіваючись, що цього вистарчить, щоб вивести хлопця з низьких аналізів. Тоді ж лікуючий лікар сказав, що як тільки піднімуться показники - потрібно буде одразу починати хімію, і попросив допомогти батькам з цитозаром і вінорельбіном.

    Тоді ця хімія здавалась, чимсь ілюзорним, до чого Сергій наблизиться ще не скоро… Та вчора подзвонив батько хлопця і сказав, що хімію хочуть починати у понеділок. Шок від того, що у нас немає ні цих препаратів, ні коштів на їх купівлю перекрило всеохоплююче почуття радості за Сергія – він зміг! Слабкий організм таки подолав лейкопенію! Боротьба продовжується!

    Ліки ми замовили – у стані Сергія зволікати просто не припустимо, якщо аналізи дозволяють починати хімію в понеділок – Сергій має почати в понеділок і не пізніше. Хлопцю потрібно 1 флакон вінорельбіну 50мг вартість 2200 гривень, і 12 флаконів цитозару 1г – ще 3600. Разом 5800 гривень. Ну і гристим, гристим… 5 флаконів – 3500. Зібрано лише 350. Будь ласка, допоможіть зібрати 5450 гривень на препарати хімії та 3500на гристим для Сергія Чмирука!

    Ситуація надто важка і серйозна. Без хімії Сергій не може – хвороба надто агресивна. І коштів у батьків зовсім нема – є лише борги, кредити і величезне бажання врятувати свого сина.

    Дуже потрібна фінансова допомога!

    Кошти можна переказувати на реквізити фонду, вказавши в призначенні: Добровільна пожертва для Чмирука Сергія.
     
  7. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: Сергій Чмирук. Мені лише 20 - і я дуже хочу жити!

    Сьогодні Сергій починає хіміотерапію. Батько щойно приїзджав за ліками. Сергій важкий, почувається дуже зле - за вихідні нога страшенно розпухла... Сподіваємось, що хімія подіє.

    На рахунку фонду надалі лише 350 гривень. З 5800 необхідних. А на середу потрібен етопозид 100мг 8 флаконів - це ще 960 гривень.

    Сьогодні були на 12 каналі - спасибі Іванці, що запросила, вона саме натрапила на тему Сергія на Дівочих посиденьках. Складно було розповідати про хлопця, важко оцінювати шанси, коли знаєш, що йому зараз так погано... Але, вкотре сподіваємось на допомогу небайдужих людей. Без вашої підтримки ми не зможем допомогти хлопцю - резерви фонду надто обмежені, а потребуючих дітей, нажаль, багато...

    Допоможіть.
     
  8. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Сергій Чмирук. Мені лише 20 - і я дуже хочу жити!

    Перевела невелику суму.
    Бажаю Сергієві одужати!
     
  9. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: Сергій Чмирук. Мені лише 20 - і я дуже хочу жити!

    Дякую, Xomka! Сума буває невеликою, але допомога не буває маленькою ніколи.
     
  10. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: Сергій Чмирук. Мені лише 20 - і я дуже хочу жити!

    Для Сергія поступило 1548 гривень - спасибі Вам величезне! З цих коштів ми проплатили етопозид - 902,96, і залишилось ще 645.

    Новини надалі невтішні, Сергій не встає, розпухла та болить нога, знеболення допомагає лише на деякий час.

    Важко...
     
  11. Klava

    Klava Member

    Відповідь: Сергій Чмирук. Мені лише 20 - і я дуже хочу жити!

    Вранці переказала через термінал невелику суму для Сергія.
     
  12. maryna.kn

    maryna.kn Well-Known Member

    Відповідь: Сергій Чмирук. Мені лише 20 - і я дуже хочу жити!

    Сьогодні Сергій пішов від нас. Прекрасний світлий юнак, дуже чистий, дуже щирий, розумний і добрий хлопець. У свої 20 Сергій достатньо скоштував болю та відчаю, та це ніскільки не озлобило хлопця, він до останнього залишався терплячим и привітним.

    Останні дні були важкими. Загалом, останні два роки були важкими… Та впродовж цього літа Сергій був не один – Ви всі підтримували його і зігрівали своїм теплом. Останній місяць лікування фактично був паліативом, про одужання вже не йшлось, лише про зменшення страждань, та ми не говорили про це, хотілось, щоб Сергій не знав… До того ж так хотілось вірити в диво.

    Спасибі всім, хто допомагав Сергію, Ваша допомога була дуже потрібною і дарувала хлопцю хоча б короткі миті полегшення… Спасибі лікуючому лікарю, він боровся за Сергія, навіть коли вже було зрозуміло, що це кінець, не опускав рук і робив те, що залежало від нього… Нажаль, ми всі лише люди і багато що не в наших силах.

    Ми щиро співчуваємо всім, хто знав і любив Сергія. Сил батькам, вони направду зробили для нього все і навіть більше… Це так не правильно, коли батьки проводжають у вічність своїх дітей…

    М’яких хмаринок, любий…
    Вічна пам’ять.