Шацьк

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Яруська, 1 Травень 2009.

  1. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    І що там з комарами?
     
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    З середи стало прохолодніше, але купатись було нормально. Комарі з*являються десь між 10-12 вечора. Ми повноцінні "дикарі", то жодного в палатці нічкою не було. Якось так.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    З понеділка до вчора була спека, а сьогодні вітрюган і холодно, купаються лише найвідважніші... ((((
    --- дописи об"єднано, 10 Липень 2015 ---
    Ну і дощ періодично скроплює
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    ну все так як і в нас, крім дощу(
     
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    • Подобається Подобається x 2
  6. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    дівчатка, хто на озерах, пишіть сводки по погоді, бо мама зібралась їхати, автобус-житло забронювала, а погодка не радує. Буду вдячна))))
     
    Останнє редагування: 11 Липень 2015
  7. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Хто був в с. Пульмо, розкажіть, чи там краще чи гірше ніж в с. Гряда чи Шацьк. І ще- автобус зі Львова з АС-2 іде, чи звідки? Знаю, що є сезонні рейси, чим краще добиратись?
     
  8. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    На разі, погода не дуже тішить :sad: Досить свіжо, і вітер періодично. Купаються одиниці. Сьогодні ніби трохи тепліше, вітер стих, але вода холодна і хмарно, тому не дуже прогрівається.
    Та нам поки і такий відпочинок подобається: більше гуляємо, дихаємо свіжим повітрячком (мені було головне дитину з міста вивезти)
    --- дописи об"єднано, 13 Липень 2015 ---
    До речі, а ну, дівчата, признавайтесь: є хтось зараз на "Світязь-центрі" з "посиденьок" (бо я ходжу до всіх приглядаюся, львівських тут багацько)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Дівчата підскажіть де можна відпочити з дітьми на озерах з адекватними цінами
     
  10. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Якщо ще актуально, то вибирайте Турбазу :) То місцевий орієнтир :)
    А ми сьогодні надумали і завтра їдемо. Місце якесь новозбудоване і нерозрекламоване ще. Трохи хвилююся, ну але якщо що, то викрутимося якось :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відпишетесь про своі враження там,))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Розкажіть що за місце, можна пп які умови, ціни бо в понеділок хочемо виіжати
     
  13. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Хто їде на Гряду з понеділка? Відгукніться
     
  14. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    накопала таке у фейсбуці, може кого застереже від неприємностей
    https://www.facebook.com/daria.mihaletskurylyshyn/posts/10206925069466442?pnref=story
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  15. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    теж читала. Найцікавіше- я теж їхала з тим дядьком, і добралися ми без жодних проблем десь за 4 години. Ну він такий трохи специфічний, але жартував багато, додаткових зупинок не робив, нікого не підбирав, тільки раз зупинив на заправці в Нововолинську, щоб діти в туалет сходили... Тому я дуже здивована цим відгуком. Може після тої поїздки з ним вже хтось провів "виховну роботу", чи що...не знаю...
     
  16. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    ну судячи з посту дівчина їхала 18.07, то певно Ви їхали перед тим випадком.
    А за таке що описано "виховну роботу" провести з ним просто необхідно, дивуюся як він взагалі добрався до Львова цілий, хіба він одних жінок віз в тому автобусі...
     
    Останнє редагування: 20 Липень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Ще напишу свої враження про базу "Світязь-Центр": загалом, незле, але є певні нюанси.
    В номерах дуже слабенька звукоізоляція, нам "пощастило" поселитися над сім'єю меломанів, які цілими днями і до 1-ї ночі не вимикали свою аудіосистему, і хоча музику вони слухали якісну і добротну, але до нас доносилися лише низькочастотні звуки на кшталт "бум-цик-цик" (в 12-й ночі то вже напрягало не на жарт). Останні 3 дні ми жили в іншому номері (на 3-му поверсі), то там взагалі було чути все, що говорили сусіди за стінкою (а говорили вони звичайним голосом, не підвищуючи тону).
    Далі по чистоті теж є певні зауваження: при заселенні мені довелося протирати всі поверхні, стіл і підвіконники вологими серветками, бо на них був шар пилюки (номер був "прибраний" перед самим заселенням), у ванній- пліснява в щілинах, смітник був з пакетом, але коли я його витягла- саме відро всередині було брудне і мокре.
    За 2 тижні нашого проживання номери нам не прибирали, доводилося підмітати і мити підлогу самотужки (бо ж пісок заноситься, хочеш ти того, чи ні...)- добре, хоч віник з совком був. А от ганчірки чи швабри у дівчат-прибиральниць я так і не допросилася (а з малою дитиною у ванні, так чи інакше, завжди нахляпано).

    Словом, сервісу, як такого, ми не відчули. Якщо порівнювати з Болгарією, чи навіть Кримом, де ми відпочивали 2 роки тому- то небо і земля! Ціна трохи завищена за такий "сервіс"...

    Але є й плюси: база знаходиться на краю Гряди, тому шуму дискотеки і барів практично не чути (якщо вам пощастить з сусідами))), є свій гарний піщаний пляж (чого ми не побачили на інших базах), який навіть прибирають; є дитячий майданчик (але гірка там трохи небезпечна, треба пильнувати), гарна доглянута територія, травичку регулярно поливають (цей процес дуууже подобається дітям ))), є мангали і альтанки, де можна посидіти ввечері, є їдальня, де досить непогано годують за помірну ціну, близько розташована автостанція, у всіх номерах- супутникове ТБ, гаряча вода цілодобово.

    Загалом, якщо не бути дуже прискіпливим до чистоти і трохи по-філософськи до того ставитись, то все супер (але перевірку Ревізором вони б не пройшли ))))
    --- дописи об"єднано, 20 Липень 2015 ---
    то вона поверталась 18.07, відповідно, туди їхала раніше. Словом, не знаю, але в мене враження кардинально інші... Я потім ще й всім нахвалювала, що так класно тим експресом їхати... Бачу, що нам невимовно пощастило )))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. allja

    allja Well-Known Member

    Ми якраз були, але на форум не заходила - повідомлення Вашого не бачила, на жаль(
    Сьогодні повернулися додому. Хотілося б доповнити свої відгуки щодо бази "Світяць - центр": цього разу ми були в 2-кімнатному сімейному номері - враження гірші. Номер був брудний і набагато гірший, аніж ті, що на 2 поверсі з вигодами в номері. Наступного разу, якщо будемо їхати на цю базу, то будемо замовляти звичайний 2-місний номер з вигодами в номері, або ж будемо дивитися які номери будуть в новобудові на території бази, яка наступного року вже повинна працювати:) Загалом відпочинком задоволені, враження хороші і головне, що діти щасливі та відпочивші))
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані


    --- дописи об"єднано, 20 Липень 2015 ---
    у вас вигод у номері не було?
     
    Останнє редагування: 20 Липень 2015
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    ні, там є вигоди, але 450 грн за такий номер то просто космічна ціна!! Він не вартує і 300, єдиний плюс що ті номери на 1 пов, тому зручно з візочком там бути, і є така лавка зі столиком на вулиці, нею тільки ти користуєшся.