Шафа-купе

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Deidra, 16 Січень 2009.

  1. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Плануємо шафу на 5.87м стіну вітальні, інша стіна 5,42м. Я хочу дзеркальні двері. Як буде виглядати? Яка має бути глибина шафи? Підкажіть приблизну ціну із хорошим наповненням та порадьте перевірені місця для замовлення.
    Чи мають Ваші шафи задні стінки і низ?
     
    Останнє редагування: 21 Квітень 2016
  2. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Ото в мене була мрія про таку шафу - без низу, задньої стінки, без одної боковини (там де стіна) і верху. Нам на старій квартирі колишній сусід таку робив. Дуже нею задоволена. На новій квартирі у нас натяжні стелі, зазделегідь зробили дирочки під шафу, щоб зробити таку ж безкаркасну шафу, але у Львові дуже важко знайти таких майстрів, які такі шафи роблять. Тим більше всі бояться пошкодити стелю. То ж замовили каркасні, мені вони не дуже подобаються, занадто багато деталей і виглядають масивніше. Але маємо те що маємо, обіцяли 3 шафи привезти через 3 тижні. Потім поділюся враженнями.
     
  3. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Глибину найкраще робити 70см. Це Ви на всі 5.87 плануєте? Якщо так, то це буде 6-7дверей і робити всі дзеркальні це певно забагато. Краще комбінувати з піскоматуванням. Якщо шафа від стіни до стіни, то можна робити без коробки. Економите тоді площу і матеріал.
     
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Теж плануємо натяжні. Обдзвонила нині майстрів по шафі та стелі, думки різняться. Одні кажуть спершу шафу робити, інші - стелю. Де істина? Шафа має бути під стелю, а вже потім до неї примикати сама стеля. Як то правильно організувати?
    --- дописи об"єднано, 21 Квітень 2016 ---
    Так, на всі 5,87 і таки бачу лише дзеркало, чомусь інше нічого не подобається.... Що означає без коробки?
     
  5. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Ви можете перше робити що хочете, але вбудована шафа, тобто без коробки(це та, що не має дна, верху і задньої стінки) не може кріпитися до натяжної стелі. Треба планувати так, щоб в тому місці де буде шафа її не було. Або робити зі всіма боковинами, але тоді залишати до стелі 5-7см вільного простору.
     
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Стелі над шафою і не планується. Шафа має бути до верху. В тому і проблема, що я не розумію, як правильно зробити це і до чого кріпити натяжну потім. А якщо спершу стеля то теж купа таких запитань. І майстри розходяться думками. Хто таке робив? Дайте свого майстра
     
  7. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Нам майстри по натяжних казали. що ми маємо знати розмір шафи і до того як вони будуть натягувати плівку, на стелі має бути брусок, до якого в майбутньому буде кріпитися рейка для дверей. Ми так і зробили - вдарили не брусок, а з дсп плити, майстри позначили дірочками де будуть кріпити ту рейку. Натягнули на стелю. залишили там отвори для кріплення рейки, а як прийшлося до діла, то боковину всі бояться ставити, щоб не порвати стелю. Вирішили робити каркасну шафу, а рейкою закрити ті отвори. Можливо є сенс робити шафу до стелі, проконсультуйтеся з майстрами по натяжних.
     
  8. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    А у Вас є якийсь план, як та стеля має виглядати?
    Направляюча кріпиться одразу до стелі, ніяких рейок і брусків не потрібно.
     
  9. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Ви мене ще більше заплутали....
    Я консультувалася і в тихому шоці від того,що всі по-різному кажуть.
    --- дописи об"єднано, 21 Квітень 2016 ---
    будуть гіпсокартонні короби ще на інших стінах, але до шафи прилягатиме лише плівка. Як її закріпити? До чого? Коли? Що перше робити?
     
  10. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Ну я в стелях не сильна, але плівка ж кріпиться тоді до короба. Тобто короб у Вас має бути там де шафа, а далі стеля.
    Приблизно отак купе | Дизайн меблі
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    З коробом зрозуміло, а якщо без короба в місці стику з шафою цікавить.
     
    • мімімі мімімі x 1
  12. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Я Вам можу за меблі сказати, за нюанси натяжної стелі ні. Але стеля, в місці де шафа, має бути з гіпсокартону. Іншого варіанту для вбудованої немає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Це у випадку коли вона кріпиться до стелі чи гіпсокартону, а в нас натяжні, то ж стельовий карніз чіпали до бруска. який дали під натяжну стелю. те ж саме зробили під рейку до дверей у шафі-купе. Спочатку прикрутили брусок до стелі (у тому місці де має бути карниз), натягнули плівку, зробили отвори, обклеїли їх і прикрутили карниз до бруска.
     
  14. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Ок. Що краще спершу робити? Стелю чи шафу? Приблизна вартість такої краси на мої 5,87 не з найдешевшого і гарно наповненої в приват, будь ласка. Двері дзеркало з малюнком матовим місцями.
     
  15. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Певно краще стелю,але з врахуванням шафи-купе. Тобто залишити тих 70 см з гіпсокартону,бо кріпити до плівки то якось сумнівно.
     
  16. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    в нас гіпсокартонова стеля і будуть бордюри. Ремонтники нам порадили зробити "опуск", щоб плиліпити бордюр перед шафою... Виглядало логічно...
    Сьогодні були в Командорі (прицінитися, а потім шукати щось реальніше) і там сказали, що таке робити не треба...
     
  17. Latane

    Latane Well-Known Member

    А що поганого в Командорі? Чому тільки там прицінятися?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    В командорі ціни шалені, мою шафу у спальню вони порахували у 800 доларів.
     
  19. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    А скільки коштуватиме гарно наповнена шафа у майже 6 м?
    Як Вам таке щось? Шалено хочу дзеркала, можливо хтось ще щось підкаже для вітальні?[​IMG][​IMG]
     
  20. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Дівчата може хто дасть пораду. Робили ремонт і трохи в кімнаті тепер мусимо поміняти розміщення меблів, так як зробили арку в стіні. Тепер маємо стіну 4 м, де буде стояти письмовий стіл приблизно 140 см, шафа купе 150 см, і ще залишається частинка стіни майже в метр. От я собі придумала що цієї шафи що ми маємо нам замало трохи і хочу доробити ще таку саму майже на 1 ширини але не купе, бо вийде що вона буде тільки на одну секцію при такій ширині а на звичайну дверку. І от думаю як то буде вигляди все разом. в ідеалі так- стіл, нова шафа, шафа купе, плюс двер в кімнату відкриваються так що стіл і пів шафи не видно.
    можна звичайно зробити нову шафу-купе ширшу, але і ця нормальна, шкода ще раз гроші немалі викидати.