Шафа-купе

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Deidra, 16 Січень 2009.

  1. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Як на мене краще продати ту стару і поставити одну більшу. Бо тоді 2 шафи в одній кімнаті якось не буде гарно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я розумію дороге "екологічне" дсп-мдф, але!
    нам шафу в командорі без низу верху і стінок, з меншою кількістю поличок порахували в 2 рази дорожче ніж в іншого майстра зі всім, що нам треба було.
    тому певно так( і це прийшли на акцію - знижка на матеріали.
    так, роблять скоро, так прибирають за собою, але реально дорого
     
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я вважаю, що для гарного вигляду не важливо, чи буде ця друга купе чи з дверками, головне, щоб глибина була однакова. Моя мама зараз ремонт і 100% оновлення меблів робить. То ми у велику кімнату замовили стінку на 3 метри ( там шафа є), а стіна має 5 метрів, то ми ще теж хочемо купе, або кутову. Ще зараз скину фотку із своєї дитячої. Там у нас була шафа купе і я думала, що її дітям вистачить. Але коли з"явився першокласник, то треба було докупити чи то якісь полички, чи тумбочки, чи пенал -- для книжок-зошитів. Поїхали в редблекс\вайт і там шафа була на розпродажі за 1400 гривень. Я, побачивши ціну, ні про який дизайн не думала. Головне, що влазиться, що зручно, і дешево. А краса мене не цікавила. Проте у результаті вийшло дуже навіть гармонійно. Ніхто і не сподівався, що так шафи різного кольору, висоти, і одна купе, друга із дверками, гарно впишуться. А я знаю чому: бо глибина однакова! Шас із телефону спробую фото скиенути
    --- дописи об"єднано, 5 Серпень 2016 ---
    Отаке
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  4. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Оооо дуже дякую за пораду!
    Ви розвіяли мої сумніви. Колір і глибину зробимо однакові і думаю все буде окей. Тим більше вонп не на виду. Може потім сфоткаю ту стіну.
    В ідеалі я б стіл забрала з компютером, але чоловіку щось та ідея не дуже подобається

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    слово "зробимо" -- ключове. Знаєте, я вже трохи меблів накупувалась і дійшла до висновку, що найпростіші меблі треба робити самому. Я, наприклад, на дачі геть усю кухню сама робитиму. Це елементарно. Взагалі майтри за роботиу беруть 60%, а за матеріали -- 40%.

    Я ж то думала, що майстри просто десь там плиту купують і усе самі роблять. Ха! То там де ті плити продаються і розпилюються усе робиться за копійки. От, наприклад, там фасади-дверки до кухні-шафи -- вони вже навіть зі всіх бокіа тією стрічкою обклеюють і готове дадуть. Тільки разом скріпити. Я стіл дітям зробила 160 на 60 за 150 гривень плита плюс 4 ніжки по 75 гривень. У редблеквайт такий під 2000
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Ну власне що це можна все самому
    Але я хочу щоб максимально була схожа до нашої, самому мабуть не вийде.
    А за стіл Ви молодець що зуміли зробити самі!

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  7. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    треба нам в село шафу-купе, але розміри місця дозволяють зробити тільки вузьку
    ширина 1,25 м
    висота 2,20 м
    глибина 45 см

    в неті дивилася на шафи Меблі Хіт, вживу ще не бачила, поїдемо цього тижня
    мені пропонують таку серединку
    s12150.jpg
    верх такий приблизно, але по дзеркалі я ще хочу якийсь візерунок
    3597_1.jpg
    порадьте щось стосовно середини, і може підкажете ще якогось виробника
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2017
  8. dasha

    dasha Well-Known Member

    В моєї свекрухи точнісінько така сама. Дуже зручна. Нормально можна все поскладати і повісити, і в здеркалі подивитись на повен ріст ))). Дивись головне, щоб якісна фурнітура була, бо свекруха брала просто на базарі, то ті алюмінієві направляючі для дверей такі собі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дівчата, чаклую над шафою, бо геть нема де речі складати. Власниці шаф, гляньте , будь ласка, на мій проект :) можливо будуть якісь зауваження з вашого практичного досвіду.
    Дякую.
    image-0-02-05-af9650b21f49d5e6a5dccd04131d8d441c817bf7cb92fd48810c20c8461c114d-V.jpg
     
  10. seryj

    seryj Member

    Останнє редагування: 19 Лютий 2017
  11. seryj

    seryj Member

  12. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Я б не ставила шухлядки на нижню полицю(дно), бо по низу проходить направляюча і вони будуть або над нею, або її зачіпатимуть.
    В своїй шафі-купе зробила таку помилку .
    Від нижніх шухляд таки довелось відмовитись.
    Тепер там просто ніша.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    мої навантажені - ніц не зачіпають.
    я б зробила краще по 2 шухляди замість великої 40. бо годі щось буде знайти. в мене 18, і то я не знаю, що там робити, громадіна.
    2 рейлінга один над одним виявилися незручними - до нижчого незручно нахилятися, до вищого ще дотягуюся. також дитина залазить і хоче гойдатися на ному як на турніку. а ще там місце щоб ховатися, і лупасити ногами по шафі купе так, щоб їх вивалити.
    з свого досвіду - краще більше шухляд, на рейлінги тільки ті речі, що мають висіти. полиці - повна фігня. на жаль
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Чарую над шафою-купе. Приходили "майстри", поміряли, порахували і ошарашили мене ціною - шафа 2.8х2.5х0.9 (два відділення на полиці (в одному відділенні 3 шуфляди) і рейки на вішаки 2 яруси ) з 3 дверями (дзеркало-піскошліфовка) за їх підрахунками 17500:suicide::hang1:Попросила розрахунок з розділенням: окремо вартість дверей і каркасу - двері з напрявляючими 6750, каркас і робота 11000:hang1:
    Зібрала я себе в "кулачок", перечитала, перемоніторила нет, намалювала собі на листочку той самий "скелет" шафи, трохи задовбала коліжанок і змусила їх з метром лазити по шафах і розрахувала: 2 відділення полиць 60х60х45 і 4 рейки по 60 (2 верхній ярус і 2 нижній - потім, як будемо кріпити - висоту методом примірянь одягу визначимо) Ті 3 шуфляди відкинула. Там буде зберігатися: перини-подушки-постіль для гостей на полицях і на вішаках наш зимовий і лижний одяг+чоловікові костюми+мої плаття (які одягаю 1-2 рази на рік). Як вже конче буду складати щось дрібне, куплю 2-3 гарненькі кошички і юш.
    Перебрала фірми, плити, вартість порізки-кромкування. Замовив сьогодні чоловік матеріал+порізка+кромкування= 2500 грн: сам матеріал по б\г з ПДВ (я собі потім відшкодую ще 300 грн), а порізка кромкування тільки за готівку (ну все ясно:girl_wink: ) Ті дорослі "пузлі" на 03.05 будуть готові.
    питання №1 : якого х....ра 11000 за роботу і матеріал
    №2 : невже так хочеться ніфіга не робити і з одного клієнта зрубати 400%
    Ну і питання №3 : треба розібратися з дверима.
    Допоможіть, бо я зависла і мозг кипить:
    Навмисне зробила білий каркас, щоб можна було припасувати різні варіанти+ білі двері на 1 поверсі.
    Пробую розібратися в цінах на ті розсувні двері в різних видах матеріалу: дзеркало, піскошліфування на дзеркалі, фотодрук на дзеркалі, комбінація того всього на дзеркалі, фотодрук на склі, матування скла, комбінація дзеркала і скла зі всіма варіантами, фотодрук на ДСП, ламінування фотодруку на ДСП, комбінації з дзеркалом і склом, просто ДСП

    [​IMG][​IMG] [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    і банальні наклейки з алі на ДСП :можна замовити за 50-80 грн наклейку на Алі і до того вальнути свої фотки
    [​IMG]

    можна спробувати такі котьки на різних дверях
    [​IMG] [​IMG]
    або квіточки
    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 28 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  15. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Ми робили 6м шафу самі, винесло 20тис з гаком. Майстри 35 б взяли. Тепер всі шафи в хаті лише самі. То ніц складного. А економія конкретна. Щодо функціональності, то мені добре шухляди і відділення на вішаки. На полиці виділили лише 1 секцію з 6-ти. Шухляд 8 зробили. Можна було і більше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    розкажіть будь-ласка про двері. Скільки секцій вийшло на 6 метрів.Яка ширина направляючих. Яка різниця в цінах на різні матеріали. Мене оце найбільше цікавить
     
  17. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Я не можу Вам відповісти на всі запитання. 6 секцій на 5.87м. Двері дзеркальні з піскодруком.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Ви відразу такі обрали чи розглядали якийсь інший матеріал?
     
  19. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Це була моя мрія. Я вище показувала, що хочу. Здається вдалося втілити.
     
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    бачила. Я теж завжди хотіла такий варіант, але зараз почала дуже глобально цікавитися і мій мозок взірвався. :crazy: Там стільки цікавих варіантів, що я не можу визначитися що хочу, бо хочу все і ніхто мені швидко і толком не може порахувати вартість вибраних варіантів. Розіслала заявки по різних виробниках, але за тиждень лише один прислав розрахунок і то на дзеркальні двері з невеличким піскодрукомо_О А голова йде обертом.
    так чудово коли мрії збуваються:girl_tender: Нехай не лише ця збудеться:girl_yes2: