Шафа-купе

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Deidra, 16 Січень 2009.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Для майстра - звісно, що легше нову зробити, ніж розбирати-збирати.
    Але для Клієнта не завжди це краще, бо і по ціні різниця може бути разюча (залежно від характеру пошкоджень).
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Можливо хтось таку шафу бачив десь в продажі? Неймовірно сподобалася. Або порадьте, хто може взятися за таку роботу.
    [​IMG]
     
  3. Melian

    Melian Well-Known Member

    Може хтось порадить майстра - потрібно зробити кутову шафу в загальний коридор.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  4. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Скажіть, а маленькі кутові шафи бувають?
    Кут десь 0,90 на 1
    Так мені б його зашити і поховати туди купу речей з коридору. ...

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
  5. Melian

    Melian Well-Known Member

    От й я таке шукаю:)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  6. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Я й не побачила що Ви теж по кутову: )))
    Взагалі гортала нет, то там від 1,2 метра хіба бачила... Ну і ширші, десь від 0.6, а в мене 0.45 лише є....
    Ще бачила з увігнутими ніби досередини дверима, але так ф не зрозуміла чи то реальність, чи так, для загального розвитку було: ))))[​IMG]

    І ще, розумію що для малої шафи таки однозначно краще каркас суто і двері, але маю маленький шматок не стіни, а гіпсокартону, то до нього можливо каркас вчепити?
     
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Гнуті скляні дверцята - реально (в ту сторону, куди Вам треба). Трохи оте гнуття коштує. Але зроблять любе-голубе.
    Гнуті з дсп - не бачила.
    Гнуті назовні (невеличкі) кухонні фасади з мдф - бачила.
     
  8. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    @Kroshka Enot дякую, тепер для мене їх питання зняте - мені ні "скло", ні "коштує" не підходить =)
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Дівчата, накидайте будь ласка контактів надійних майстрів в пп. Я вже сил немаю, тих, що мала лише одна людина чітко з відповідальністю, чесно сказав, що і як, бо інші -обіцянки і пропадають( або недолугі відмазки.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    @NataliaFed а то має бути якась специфічна модифікація?)
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Та ніби ні). Вона кутова, не мала і хочу щоб по типу гардеробної.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дівчата, поговоріть зі мною про двері в шафу-купе. Де ви замовляли? Була на разі лиш в АДС, але сервіс в них мене щось не дуже вразив, дуже тяжко в них то все(( Зупинилась на таких варіантах: ДСП або повністю лакобель. Треба ще на ті двері дзеркало, бо більше дзеркал не буде в хаті. Дверей буде 4, то так виходить, що дзеркальними будуть 2 дверей посередині. Мені щось не подобається дзеркало від верху до низу. думала так , як на фото 2. Зверху і з низу давати лакобель. Можливо в когось так зроблено?
    rassmotrim-osnovnye-preimushchestva-shkafa-kupe-1.jpg

    DSCN0274.jpg
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    я мала б зробити так як на другому фото, але обрала зеркало в повну величину дверки і ті полоски з решти дверей забрали, бо коридор в мене вкадратний , витягувати мені нічо не тре і врізане зеркало мені зовсім не сподобалося. Замовляли в майстра, але двері і всю фурнітуру нам привезли з адс, може сервіс в ни не дуже, але матерали звідти точно матимете, бо вони основні постачальники фурнітури у Львові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А підкажіть мені по наповненню шафи. Висота 240, ширина 150. Дверей має бути 2, але полиці по 75 см мені заширокі, мені треба дуже ефективно задіяти весь простір. Тому надумала таке:

    petliury_waredrobe.jpg

    По боках полиці, а посередині вішаки. Два моменти цікавлять: чи нормально буде діставати речі з вішаків через половину дверки і чи вистачить висоти для одягу. Зверху - дорослий одяг - 110 см, знизу - дитячі платтячка - 70 см. По нормах того мало, але мені дуже треба ті сукеночки повісити так, щоб окремо і діти самі могли дістати і повісити на місце. Мої сукні влізуть в тих 110 см сяк-так (довгих не маю).
     
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Читаю в іг home_feyka вона радить більше шухляд і місця для вішаків, а полки тільки для несезонного одягу і постелі. В мене зараз високі полки в шафі, дуже незручно, якщо полка забита доверху - важко витягнути одяг, щоб не поперекидати все, якщо заповнено наполовину - не влазить все, тому там завжди бардак і одяг весь час губиться
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Haidee ми після НР теж шафу замовлятимемо. Теж зараз в роздумах... То ви тільки дві шухляди будете мати у відділенні? Мені здається замало. Я планую багато шухляд, бо вічно та дрібнота - білизна, шкарпетки, колготи, шапки по полках перевертається.А увас купа дівчат вдома, то того добра багато має бути. А ще полички хочу нижчі по висоті, але ширші трохи. Але маю дилему - більше місця дати на вішаки чи на полиці...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Не дуже, найбільше нервує оте пересовування дверей, найкраще вішаки перемістити під стіну, або робити три вузькі дверки. У вашому випадку то найкраще буде
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я ніколи не користувалась розсувними дверима, але вже знаю, що мене то буде дратувати.
    В нас буде шафа у ніші, ширина десь 2м і що робити з дверима я не можу придумати
     
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    @svoybox, я б при любій ширині давала б побільше дверей, щоб був якнайкращий доступ до вмісту шафи, я теж отого розсувного не люблю. Так естетика трохи постраждає, але я туди спокійно можу влізти, бо в мене шафа глибока
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дякую, дівчата. Тут ще момент, що шафа має бути недорога. Кожна шухляда - плюс пару десятків $ до бюджету, бо дешеві напрямні, то ще гірше, ніж звичайні полички. В майбутньому в гардероб я однозначно напхаю собі більше шухляд. Двері та сама історія - дві дверки дешевше. Хоча, можливо, саме тут і варто доплатити. А нормально буде дверка 50 см і висотою 240? Полички ніби не є високі, менше 40 см незручно буде витягати. А щодо вішаків, то я теж думала спершу дати на них більше місця. А потім подумала: футболки (дуже багато), легінси, штани, спіднички дитячі, светри - то на вішаки не піде. Ідеально - шухляда, але - бюджет. Ширші полички - буде в мене вічний бардак. Зараз маю в шафі 40 см, нормально 2 стосики речей лягає. Так виглядає, що треба вирішити лише з кількістю дверок.
    Може мене ще по вартості зорієнтуєте. Приблизно таку шафу, але на 4 шухляди з якісними напрямними пів року тому мені порахували в майже 500 дол. Я тоді не замовила, а зараз ще не питала. Тільки не пам'ятаю, було тоді на 2 чи на 3 дверки.