Шафа-купе

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Deidra, 16 Січень 2009.

  1. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    2 дверей краще. Це і на вигляд гарніше. Якщо на 3 дверей, то секція з шухлядами повинна бути вужча, інакше вони не виїдуть. Технологічно 50х240 може мати ефект ,, ваньки-встаньки,,
    За висоту полиць не погоджуюсь. Вище 30см не добре, та купка одягу гарно починає розлазитись і поки з неї щось витягнеш, все розпадається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Нормально, головне сильно не дьоргати
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В мене зараз "ванька-встанька" 100*210) Звісно, ширша була б красивіша, але це хіба до сусідів стіну посунути) а як з полиці висотою 30 см витягнути 2 ряд речей? Хоча, я й так тримаю там несезонний одяг. Може й справді нижчі робити.
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Haidee в мене майже така ж шафа є 1.70, але троє дверей(то не суть). Полиці на 75 я б не робила на одяг точно. В нас в тій шафі полиці 40×40 і мені добре. Висота 33 десь, якби була глибина на 75, то нормально витягати. Ви ж не закладете до самого верху всерівно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Я б планувала на 2 секції, одна частина - штанги, друга частина полиці. Якщо робити 2 дверки, а посеред секцію з штангою, ви зненавидете свою шафу. В себе в шафі верхню полицю робила суцільну без перегородок, на випадок габаритних довгих речей. Щодо бюджету на шуфляди, можливо такі висувні сітки дешевші? Бо шуфляди не порівняти з полицями по зручності.
    Якщо б замало полиць, є такі органайзери, які кріпляться на штангу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    petliury_waredrobe2.jpg

    Не знаю. Ті полиці на 73 см ширини не надихають мене зовсім. Нижчі - то варіант (домалювала там ще одну шухляду), а от та ширина не подобається. І ділити на 2 теж не вийде, бо 36 см - то вже комірка, а не полиця.

    Пс: я зрозуміла, то мали бути полиці вужчі, а частина вішаків заходити за сусідню дверку.
     

    Вкладення:

  7. Raven

    Raven Мама малятка

    То від фурнітури ще залежить, в мене зараз якийсь з дорожчих профілів то тримає добре, бо в старій шафі могли і вилетіти ті двері
     
  8. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Тут не в профілі діло, а у відношенні ширини до висоти. І вони не вилітають, а при відкриванні перехиляються вліво-вправо. Ми працюємо тільки з дорогим механізмом і теж таке присутнє.
    --- дописи об"єднано, 25 Грудень 2018 ---
    Зробіть полиці шириною 650 і на вішаки залишиться 796мм. Це буде найоптимальніший варіант
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я люблю все на вішаки вішати, навіть футболки і джинси. То є дешево (маю на увазі штанга) і можна компактно все розвісити, якщо детально прорахувати якої довжини: сукні, джинси, сорочки...
    Шухляди дорого справді. Можна наробити невисоких полиць і купити тканинні коробки на висоту полиць. Можна так, щоб на ширину полиці поміщалося кілька коробок - тоді шкарпетки/колготи/труси нп перемішаються.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    [​IMG]
    Отаке маю на увазі, тільки висота має бути на висоту полиці.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    О, так, я також тепер за штанги. Мінімум полиць і кілька шухляд.
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я реально тяжко то уявляю. Якщо одна така шафа на дві людини, то без питань. А так з мого досвіду, сам вішак на штанзі займає місце, тобто не так вже й багато тих футболок туди напхаєш. Одна на одну я теж не люблю. А літніх речей в моїх трьох дітей огого. Я собі для гардеробу розглядаю такі сітки-корзини, які можна висунути. А оті тканинні корзинки - то класно. Я в подібних тримаю багато дрібноти на відкритих поличках. Поки що речі моїх дітей в комоді з шухлядами 15 см. Нормально, особливо для футболок, тунік і т.п. Але комод пішов спатки, а нового не хочу, бо маю місце на трошки більшу шафу.
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Насправді, дофіга вішаків поміщається). Для мене, то дуже зручно..
    .
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    В мене поки місця достатньо — то я жирую — маю дерев’яні вішаки. Вони справді займають місце. А от пластикові тоненькі — значно менше. Можна вішати футболка плюс сорочка на один вішак.
     
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    Ну це я порівнюю свою стару шафу до нової, розміри ті самі.
     
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Можна взагалі такі металеві з дроту взяти як в хімчистках. Вони тоненькі і їх реально дофіга напхати можна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    Останнє редагування: 29 Грудень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Таке питання...Хочу шафу, але не лежить мені душа до купе, хо звичайну з "дверним механізмом". Але з таким же наповненням як купе. Як по ціні - ніхто не аналізував? Бо мені кажуть колеги, що звичайна шафа буде дорожча за купе...
     
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    А чому? Чим мотивують? Завіси не є дорожчі ніж направляючі... Ми собі в передпокій взагалі самі робили (тобто порізку і т.д. замовляли, а дома вже складали). Мала купе на попередній квартирі (але там місце не дозволяло по іншому), більше не хочу.
    Будь-яка шафа - це згрубша "ящик" з наповнення, як собі хочете, плюс двері - чи розсувні, чи звичайні. Або і без дверей (як в гардеробних роблять).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Мотивують тим, що треба багато завіс, а якщо брати якісні, то виходить дорого. Це єдиний аргумент поки. Інші кажуть без аргументів))) Ми теж хочемо самі складати.