Шкіра на обличчі

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем smilechyk, 16 Травень 2013.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, порадьте крем під очі (маю темнуваті круги. Звісно найкраще було би висипатися, але вже як є). З бюджетних варіантів і таких, що є в доступі, а не треба шукати. Дякую
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Залежно від чого ці круги. В мене не зникають ні від чого , то така особливість.Змирилася з цим і більше не вишукую чудодійні засоби.
     
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    з мого досвіду (у мене синячки під очима з підліткового віку, близько судини до шкіри): такі креми толком не поможуть. Висипатися, перевірити чи нирки здорові, масажувати ту область - це матиме трохи ефект.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Темні круги з’явилися саме від недосипу. Виспатися ще не вийде, бо ще є ГВ вночі і згортати поки не планую.
    В принципі воно би мене не так напрягало, якби не робота. А то всі питають чого я така втомлена... Тоналкою здається не можна під очима мастити...
     
    Останнє редагування: 29 Січень 2019
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Та чого, я інколи користуюся, ще є консиллери, які трохи затоновують синячки.
     
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    та чого не можна? хіба то якась лікувальна тоналка, що сушить трохи. просто тоналка порівняно з консилером гірше маскує
     
  7. Insolence

    Insolence Living The Dream

    тоналка сушить трохи, якщо вона для проблемної шкііри. я за консилери під очі, або тоналку для сухої. користуюсь замість консилера корейськими ББ або СС, то вони з світловідбиваючими частинками
     
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ооо, от і рішення. Звичайна тоналка. Дякую )
     
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    можна, можна тоналкою. А як ж іще, навколо тон рівний, а під очима ні?)))))
    Консилери теж варіант, але я ніяк от собі не підберу - все вічно скочуються в рельєфі шкіри, тоналка хоч і трохи гірше маскує, але лягає краще.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. DianaV

    DianaV New Member

    Теж таким інколи страждаю. Поспілкувалася з досвідченим косметологом. Виявляється, важливо регулярно використовувати зволожувальні маски, сироватки й креми, що мають у своєму складі вітамін Е.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Може хтось знає якісь лайфхаки для зволоження шкіри і згладження морщин? Читаю відгуки про гіалуронову кислоту. Хто нею користувався, які результати? Ціни на неї різні, починаючи від 50 грн і є і по 800грн. Раніше користувалась кремом, але вони дорогі, тому шукаю дешевший спосіб підтримувати шкіру в гарному стані.
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Масаж обличчя. Працює :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    суха шкіра( стягує. Масаж не допомагає, пробувала
     
  14. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    якщо суха шкіра, раджу глянути ще в сторону олій для обличчя наніч. Гіалуронову кислоту можна і варто додати в рутину, але чуда вона не зробить. А ще її обов'язково треба запечатувати кремом. Тобто вмилися, нанесли зволожуючий тонер(вирівняли рН шкіри), сироватку гіалуронової кислоти та крем. Якщо в комбінації з олією, то тонер, олія, гіалуронка та крем.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Не можу промовчати хоча обіцяла собі більше не писати раз не читають вище повідомлення. Але з такими порадами о ще більше угробите шкіру. Сухість , від чого ?? Природньо у Вас шкіра суха, комбінована, жирна ?? Далі, якщо не суха то шкіра сухістю показує безліч проблем , від гормонального дисбалансу (найперше, бо це гормональний орган) до неправильно підібраного догляду. Від того вже далі і танцюєте. Жоден крем не є панацеєю якщо не розібралися , що сзередини провокує сухість.
    Будь-ласка, перестаньте радити олії на обличчя як зволожуючий засіб та ще й цілим бутербродом, ну йолки палки Олія не має води, вона не може зволожувати ( вона робить парник, затримує природнє випаровування води шкірою. І суха шкіра стане ще сухішою а жирна отримає комедони. Олією ви можете робити теплі маски але після цього її змити, олію раз в тиждень капельку на долоні, на вологе обличчя обов`язково і це курсом не більше аніж тиждень, до того ж потрібно усвідомлювати та розібратись у жирно кислотному складі олії щоб знати яку можна наносити на обличчя а від якої ви ще купу проблем отримаєте.
    Читайте проф форуми, розберіться що таке ваша шкіра, як вона працює і тоді таких запитань не буде
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Олія не зволожує, але живить. Є ще таке поняття як ліпідний шар шкіри, який є важливий коли мова йде про зволоженість.
    І так, олійки в мене працюють, я вже тривалий час бачу результат. Ніяких комедонів нема. Я не мащу шкіру якоюсь там олійкою з ватсонс. Я говорю про реальні розроблені косметичні олійки для обличчя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Це дуже довга тема, для того є проф форуми, книги.
    Які у Вас олійки для шкіри, можете сказати ?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    В даний момент оця Orchard Alchemy Antioxidant Face Oil | ODE Natural Beauty
    Перед цією користувала ось цією Масло-эссенция - A'pieu 10 Oil Soak Skin: купить по лучшей цене в Украине - MAKEUP - вона легша, непогана.
     
  19. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Дивіться, це готовий склад олій (як на мене то дууууже багато) але я ще почитаю пізніше. Люди не знають, що саме Ви маєте на увазі коли кажете олійка) зараз підуть в аптеку (в кращому випадку) і куплять щось , що є на прилавку( Ваша олія доволі не бюджетна а тут згадували про ціну ;)

    Не знаю чи виробник правду написав у складі першої олії, а от друга — це не олія вже, там на першому місці вода, до того ж безліч «допоміжних» складників. Олія неприємно лягатиме на обличчя, вам захочеться ніби її змити. Емоленти які видають за олію, дуже приємні тактильної але по суті це пустишки
    Я ціную креми на ламелярній емульсії, сироватки. Найпростіші рецепти можна підглянути на сайті aroma zone )
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Так, згодна що не уточнила про які саме олійки йде мова.
    Ця дорожча олійка мені дісталася в б'юті-боксі. Але завдяки їй я зрозуміла, що моя шкіра впитує гарно і важчі олійки. Звісно ж за таку ціну я її не куплю, коли ту закінчу і продовжу пошуки нової. Думаю взяти оцю Pai Rosehip BioRegenerate Oil - Регенерирующее масло шиповника купить с доставкой по Украине: цена, отзывы, описание | CiaoBella, але то буде ой як не скоро.
    І ні, друга нормально лягала на шкіру, бажання її змити чим поскорше не було. :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1