Школа - фінішна пряма 10-11 клас.

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем porIra, 24 Травень 2019.

  1. porIra

    porIra Well-Known Member

    Мами випускників!!! Дайте якісь розумні поради :)
    Мене то все чекає з вересня причому у подвійному розмірі.

     
  2. porIra

    porIra Well-Known Member

    Справді цінна порада. Так і зроблю.
    Теж була така думка. Спробую намовити дочку на це. Якби ви мали час і настрій написати ще щось про сукні, була б вам безмежно вдячна, і напевно не тільки я одна :)

    Ну і від себе дам пораду тим, хто зараз на порозі 10-го класу. Підшукуйте собі репетиторів на ЗНО вже у 10-тому. Мені порадили репетитора з математики, відгуки суперові, всі задоволені, результати вражаючі, а мої діти з ним спільної мови не знайшли. Хто планує писати ЗНО з англійської, то краще 2 роки виділити на підготовку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Ми)
    Дякую за створення такої потрібної теми! :girl_curtsey:
    Я так зрозуміла, вже бажано визначитися, куди вступати після школи? Чи ще маємо літо в запасі? Чи півліта? Бо ми ще поки в роздумах... Так згрубша вже надумали, але без конкретики.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. porIra

    porIra Well-Known Member

    Моя донька ще досі толком не визначилася. Для початку моніторте ЗНО.
    Наприклад - станом на сьогодні обов`язковими є два предмети: українська мова + література, математика або історія на вибір.
    Ми вибрали математику, бо з історією мої діти "дружать" так само як і я колись.
    Для вступу потрібно ще якийсь третій предмет здавати. Зазвичай у ВУЗах на цей третій дають два предмети на вибір.
    Багато технічних і математичних спеціальностей приймають сертифікати з укр. мови, математики і англійська або фізика на вибір. Також на багато факультетів третім предметом приймають ЗНО з англійської або геграфії.
    Тому ми так подумали що укр. мову, математику і англійську готуємося з репетиторами, а четверте ЗНО для підстраховки, так би мовити, самостійно пробуємо підготувати географію.

    Десь недавно в інтернеті бачила інформацію про те, що з 2021 року ЗНО з англійської стане обов`язковим. Про це вже давно говорять, тому щоб не прогадати, ми і почали готуватися до нього завчасно. Якщо це дійсно так буде, то репетитор з англійської в 10-тому класі вам не зашкодить точно.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  6. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    З математики обов'язково буде
    Про плаття, ми купляли на Південному, обходили центр, навіть прокатні, були в Оксана Муха, але це був жовтень, і вибір був маленький. На південному найбільший був вибір, були знижки, навіть пристойні, але їй сподобалось плаття без знижки, :girl_crazy:воно було одне.
    Я думаю що краще купляти в липні, випускні пройдуть, ціни впадуть і буде ще вибір. Моя не любить стразів, блискіток, гламурного. Вибрали мережевне довге.
    Ще ми шили плаття на остатній дзвоник, то був суцільний стрес, кравчиня довго з тим плаття тягнула, дочка не мала часу бігати на примірку, бо репетитори, знервувались двоє. Добре що не шили випускне
    --- дописи об"єднано, 24 Травень 2019 ---
    Ще про репетиторів, дочка сама вибирала їх. Українська і історія їй дуже подобались, летіла як на крилах, пропусків майже не мала, відробляла, якщо треба ходила додатково. Дуже хороші були стосунки і в дітей які разом ходили, вітали з ДН, дружили, підтримували. З англійської гірше, це викладач з Універу, хоч молода, і вимоглива, але Настя каже що совковий підхід. Будем бачити потім бали за ЗНО, але ще дуже багато залежить від обставин і вміння зібратись не хвилюватись. Ми платили помісячно,це дуже зручно, і не ризиковано,якщо не підійде репетитор, чи хтось захворіє, передумає. Хоча були діти що по скайпі займались .двом платили на картки, англійська брала в доларах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Havronia

    Havronia Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Баян Баян x 1
  8. solomka

    solomka Active Member

    і моя зовсім не визначилась, наразі каже, що буде здавати українську, математику та англійську.
    наразі точно обов'язковим буде ЗНО з математики, а на вибір історія або англійська.
    І ще скажіть, до англійської треба готуватись 2 роки? ходити до репетитора з 10 класу? Моя донька вчиться добре, та й у школі англійська має бути кожен день, п'ять разів на тиждень. Року не вистачить?
     
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    от і мене цікавить
    невже одного року недостатньо?
    то ж не до витримання...
     
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Все залежить від рівня дитини і від репетитора. Є діти вже з хорошим рівнем до 11 класу. А є репетитори слабкі. Все індивідуально.
    Мій старший мав кращий рівень англ., ніж української. Менший ще краще знає. В мене інша буде проблема: твір з української. За англ. навіть не переймаюсь.
    Менший йде в 11. Буде здавати математику, англ. і українську.
    Математику почав готувати вже з весни. Українську беремо зараз. Англ. з осені.
    Репетитори всі ті, що і були в старшого.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Наразі - то з якого року?
     
  12. porIra

    porIra Well-Known Member

    То все дуже індивідуально. В нас знайомство з репетиторами починалося з тестових завдань, по яких видно рівень знань учня. Тож станом на зараз маємо так: українська стартує з осені, математика в липні а англійською почали займатися з половини 10-го класу в середньому темпі.
    Так як я вперше матиму випускників, і досвіду в цьому ніякого, тож я зовсім не шкодую що почала пошуки репетиторів так завчасно.
     
  13. solomka

    solomka Active Member

    з 2021 року. Тобто попадають ті діти, які зараз закінчили 9-й клас.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

     
    • Смішно Смішно x 4
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, а поясніть мені про репетиторство....зно базується на шкільній програмі, так же ж? Тобто якщо дитина сумлінно вчиться, по ідеї вона немає розгубитись на зно. Я звісно розумію, якщо дитина не встигає в школі. Чи вчителі спеціально викладають так, щоб дитина просилась на репетиторство? Невже за 20 років нічого не змінилось? Сумний смайлик...
     
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Не впевнена за українську, але деякі завдання з математики і точно з англ. виходять поза межі загальноосвітньої школи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Lyudvig пише на оф.сайтах, що програма тестування базується на чинній навчальній програмі закладів середньої освіти. Ну але ок. Мене більше цікавить таке. Чи репетитор просто більш сумлінно доносить учневі все те саме, що проходять на уроках чи дає ще якийсь матеріал, який в підручнику відсутній, але буде на зно?
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Lyudvig кажуть, що і українська також.
     
  20. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Залежить від репетитора, «прогресивний» в курсі всіх змін, завдань і нововведень щодо завдань щороку і проходять значно більше, ніж вимагає шкільна програма. А є і такі, що лише проходять шкільну програму і не мають поняття, які були завдання хоча би минулого року.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2