Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Грибовичі. Велика (я б сказала величезна) школа. Світло, в сенсі коридори освітлені (на відміну від 97), тихо. На таку площу учнів дуже мало. Відвели мене зразу до вчительки, яка набирає перший клас на наступний рік. Клас один, учнів кажуть буде 20. Вчителька справила приємне враження. Сказала приходити на підготовку-адаптацію з наступного тижня. Тепер буду думати, сьома дуже непогана, але ми не належимо туди територіально, якщо буде багато бажаючих, може не вистачити місця. Якось складно це. Мені б підійшла школа з Гамірного, Астрід Ліндгрен.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Так, з'ясувала я, що математика і українська в сина на достатньо хорошому рівні для другого гімназійного класу, можна пробувати (це тішить, що не все так погано у школі, і можна тут достатньо добре вчитись, без гімназії ) ) Але англійська... теперішній рівень такий, що є ризик бути посміховиськом для класу, який два роки посилено вивчав її щодня. З одного боку, можливо, мотивація для вивчення (наскільки можливо наздогнати), з другого — демотиватор, перевтома, руки опускаються і т.д. (особливо знаючи малого). Євшан — такий собі радикальний шанс вийти на пристойний рівень (хто зна, може й ЗНО з англійської для них буде обов'язкове), але при поглибленому вивченні математики ця додаткова задача все ускладнює. Чи не краще просто займатись індивідуально і не морочити собі голову (питання репетитора в районі Виговського-Патона ще актуальне).. Тоді лишається єдиний плюс за Євшан — учні та викладачі. Там діти не розвалюють школу на перерві, а ходять, на уроках тихо-тихо.. Це так, думки вголос..
     
  3. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Я б вам радила пробувати йти в євшан, може й до моєї малої попадете в клас. На перших порах буде тяжко, але нам на початку 5 класу було також тяжко, через 2-3 місяці попустить, можете зараз трохи позайматись додатково англійською, думаю за цей час можна все наздогнати. Мені подобається дисципліна у євшані, задають багато, але краще бути останнім серед кращих, аніж першим серед гірших. До нас після 5 класу прийшло 5 нових хлопчиків, всі нормально влились, ніхто з нікого не сміється.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Таке легке опитування - задля спортивного інтересу.
    І зовсім не обов'язково називати при цьому навчальний заклад, давати точні дані.
    Цікавлять ті класи (1-і), що навчаються цього року за пілотним проектом.
    Чи ваш клас (приміщення) отримав щось із матеріально-технічної бази для забезпечення втілення цього проекту - від держави?
     
  5. Oliwia

    Oliwia New Member

    @Orman, а 30 чи 99 не розглядаєте?
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А варто?

    знаєте золотих вчительок які набирають перший клас?
     
  7. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Ходила в 93 школу питати. Не буде на наступний рік вступних тестів

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  8. silvia

    silvia Well-Known Member

    щодо тестів. А якщо на вільних 60 місць буде 80 бажаючих, тоді? Пріоритет по місцю прописки?
     
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Міністр каже, що так...
     
  10. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    А фактичне місце проживання не впливає?
     
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    Місце прожив.= місце прописки в даному випадку.... я так думаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Цікавіше буде, якщо на 60 місць - 80 бажаючих, які територіально належать до школи. Лотерея? А куди підуть навчатись ще 20 дітей? Враховуючи кількість новобудов.... Недаремно прийняли закон про домашню освіту.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Ну ті діти, які зараз не проходять конкурс, десь же ж вчаться. Мова в МОН спочатку йшла про те, щоб взагалі відмінити тестування в перший клас там, де воно є. А тепер починають хвостом крутити, замінюючи один конкурс на інший. Не здивуюсь, якщо просто пролобіювали кому треба. Мало б бути щось типу електронної черги як в садок. Бо до прописки прив'язуватися взагалі неефективно - купа народу на зйомних квартирах, ні один орендодавець в себе не пропише.
     
  14. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    думаю варто зробити акт фактичного проживання. Я до прикладу прописана в іншій області.Діти тут. Але якби були там, то в школу за 100
    км?
     
  15. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Так, а ну розкажіть мені будь ласка, трохи більше про 77 школу..Ми мешкаємо зовсім поруч з цією школою, буквально через стадіон перебігти))) Наступного року нам у перший клас і я в роздумах - 77а ну зовсім поряд, 75та ніби краща. Чи вартує йти в 77 заради територіальної близькості, чи варто все ж пробувати в 75 ?
     
  16. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Пробуйте в 75, а там побачите. Основна проблема 77 — англійська, з нею дуже складно. Як варіант — самостійне вивчення, репетитори, курси... Інформатика — як пощастить з викладачем. До рівня решти предметів зауважень в принципі нема, хоча згадуючи, як нас вчили, не розумію, чому просте часом ускладнюють і заплутують дітей . Та часи , підручники і методики міняються, що буду казати .. Є кілька унікальних предметів ))
    Але більшість дітей не мотивовані до навчання, більшість викладачів «дарують» оцінки, більшість батьків взагалі всім цим не цікавляться.. Та якщо дитина досить відповідальна і свідома, це не критично, якщо ж потребує вимогливого контролю — 77 не найкращий варіант.
     
    Останнє редагування: 12 Листопад 2017
  17. Roza Marena

    Roza Marena New Member

    Мій син навчається в такому класі, поки що отримали лише навчальні матеріали з англійської, решту - навчальні матеріали з інших предметів, телевізор, проектор - чекаємо, коли будуть - невідомо. Наша вчителька працює на ентузіазмі, за матеріалами із сайту НУШ (частково роздруковує) на власному ноутбуці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Знаю класи, де батьки скидалися і купували принтери, .... і т.д.
    тому й цікавить, чи держава хоч чимось забезпечує втілення цієї програми
     
  19. Roza Marena

    Roza Marena New Member

    Наразі лише обіцяють забезпечити.
    Ми нічого не скидалися і не купували, принтер залишився від попереднього класу, який цього року випустився.
     
  20. Fast

    Fast Well-Known Member

    Що чути про нововедення в освіті. Невже не буде спецшкіл? А ті діти, що зараз в спецшколах? як це має бути - вчили англійську і зараз мають перестати вчити на цьому рівні?