Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    нам дали цілий список на 20 пунктів.
    А щодо закупівлі. Якщо гроші є - то можна і в серпні закупитись.
     
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Нам нічого не дали. І я , чомусь, не думала, що сума буде більше ніж 1.5-2тис. з портфелем і пеналом...
    @silvia, а могли б ви список ваш показати? Бо я щось точно " в танку"...:girl_sad:
     
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Сама не знаю :girl_crazy:
    Знайома в минулому році доньку підготувала на 10тис, з одягом...
    Ось і хочу зрозуміти...
     
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    якщо портфель Кайт, то вартісь його в районі 1000 грн.

    1. 20 зошитів в клітинку і в косу
    2. обкладинки для зошитів
    3. папка для зошитів
    4. підставка під підручник металева
    5. кольорові олівці
    6. прості олівці
    7. гумка
    8. фломастери
    9. точилка
    11. ручки кулькові фіолетові
    12. пенал
    13. лінійка розміром з пенал
    14. лінійка 30 см.
    15. пластилін
    16. підкладна клейонка для уроків праці і малювання
    17. фарби і пензлик
    18.баночка для води
    19. кольоровий папір
    20. картон
    21. альбом для малювання
    22. ножиці з тупим кінцем
    23. пензлик для клею
    24. клей пва або клей-олівець
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    це я знала... тому на все решта прикинула ще 1тис.
     
  6. silvia

    silvia Well-Known Member

    має вистачити)))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Дехто враховує все, починаючи з 20 пар шкарпеток-трусиків, ніби до школи їх в дитини не було :)
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ми йдемо в 80 в перший клас, це вже по 2-му колу, син саме закінчив 4 клас. Дитині і мені все підходило, відповідно, і молодша пішла "по спадковості." Так, місця для " побігати" немає, бо це приміщення побудоване під дитячий садок ( дві різновікові групи є і зараз), але все інше переважає цей недолік. Матеріальна база? Не знаю, що під цим мається на увазі в контексті початкової школи... клас інформатики є, проектор ми купили в клас...
    Для мене перевагою є відділення молодшої школи від старшої, принаймі поки підростуть до 10 років, то дідовщини немає і зовсім старші не ображають. І ще там є басейн, то фізкультура 2 рази в тиждень є звичайна, а 3 й раз заняття в басейні.
    Туалет в нас був на 2 класи ( 2 класи займають 1 класичну групу стандартного садка - один клас умовно в спальні, інший в групі). Відремонтований і чистий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Ще перезувне потрібне і можливо на фізкультуру одяг
    Часто на іноземну купують зошити-книжки спеціальні.
    Навіть з цим 2-3 тис достатньо
     
  10. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    А що краще брати на перезувне, а що на фізкультуру? Кросівки, кеди, мокасіни?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    на перезувне я давала чорні закрити босоніжки, то йому якраз на навчальний рік вистарчало. А про фізкультуру - можна не спішити, хай в вересні вчителька скаже що краще
     
  12. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Shapokliak а як в 80 рівень навчання?
    В початковій і в старшій?
     
  13. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    ого!
    для чого зразу 20 купувати?
     
  14. sherry

    sherry Well-Known Member

    Ви ще напишіть якого видавництва краще зошити, бо потім як почали писати чорнильної ручкою все перебивалось на іншу сторінку.
     
  15. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    я не знаю, я малій на протязі літа тут в дівчат в сп канцтоварів купила. То мені десь 1.5 тис. пішло разом з портфелем і формою. Правда портфель в нас був за 500грн., і сарафан не дорогий Зена
    --- дописи об"єднано, 19 Червень 2018 ---
    не всі пишуть чорнильними ручками. В нас може бути будь -яка головне, щоб фіолетова.
    --- дописи об"єднано, 19 Червень 2018 ---
    це вже після 1 вересня. То ще +-350грн. Бо в нас, наприклад, такі зошити майже зі всіх предметів
     
    Останнє редагування: 19 Червень 2018
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Школярик! Інші які ми мали перебивали
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Школярики теж різні є. Ті, що ззаду де інформація мають зірочку- добрі. Інші теж перебивають трохи.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. silvia

    silvia Well-Known Member

    там іспанська основна, англ. як факультатив. Якщо Вам підходить.
     
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я можу сказати тільки за початкову і за нашу вчительку. Я задоволена рівнем навчання, єдине, шо не можу адекватно оцінити рівень знання іспанської (оцінка в малого 10, а перевірити я не можу, бо не маю критеріїв). Цього року було десь 4 чи 5 похвальних листів, крім того ще кілька дітей мали максимальні бали з ДПА, але мали трошки менші бали з інших предметів і в попередньому семестрі.
    4 дітей з нашого класу набрали якісь високі бали в конкурсі "Правознайко", то їздили в Правничу гімназію отримувати подяки, то там їм дали запрошення на навчання поза конкурсом, правда всі залишились в своїй школі. Колосок, кенгуру - срібні принаймі отримують, я не вважаю то якимось серйозними конкурсами, але дітям подобається дух змагання , то нехай.
    На рахунок старшої школи не скажу, бо тільки перейшли в 5 клас. Але на лінійках завжди нагороджували переможців олімпіад не лише з іспанської мови, але й з англійської, з математики, з інформатики. Директор мені видається адекватною жінкою, старається для школи в міру можливості.
    З внесків на школу - то було колись здавали на впровадження відеонагляду, а також здаємо на охорону - то десь 100 грн. чи трохи більше на рік виходило, плюс 20 грн. останньо на клас щомісяця - мило, туалетний папір і т.п., з цих же грошей мінімально квітами цукерками вітали при потребі вчителів.
    ЩЕ здавали цього року по 70 грн. на співфінансування ремонту даху і встановлення пластикових вікон в старші школі ( там якось має дати ще область і місто, а батьки ніби в долі). То в нашому класі мають літом поміняти, десь поміняли вже.
    Мали ремонтувати туалети в старшій школі, ще раніше Андрій Іванович обіцяв, але я щось пропустила цей момент, то не знаю...
     
  20. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    На Новому Львові є школа 69 спец. Англ+Французька.
    Що скажете про неї??