Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    я дуже хочу так само. Всі довкола (з сільського оточення) кажуть забити і дати де ближче, але я не вірю в ото "хоче вчитися - буде вчитися" і "а во моя з села і в універ поступила сама" - це швидше вийняток.

    а ще в великій школі коло нас нема їдальні. Чи зроблять за цей рік - невідомо, хоча проект був, вони не встигли за цей рік.

    Є ще варіант - школа в Винниках. Не Львів, але й не село. Але там теж нюанс: при потребі мене ніхто з бабусь не підстрахує, бо в нас в тому напрямку нікого нема, хоча по часу мені з дому 10 хв їхати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Я даю в школу в місті.
    Хоч в Давидові велика школа. І для НУШ
    ніби оновлюють там все трохи...
    АЛЕ
    Ще роки 2 тому чула, що десь з 8 класу серед дітей там вчитись «не пристижно, не модно....»
    ОТОЧЕННЯ це дуже важливо для дитини. Полюбе, буде вплив нв дитину
    А міняти школу в 5 чи 8 класі не хочу. Адаптація, стрес, не знати, як новий колектив потім прийме новеньку....
    (Але я машиною.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну це львівське панство балуване. В мене уроки починались в одній школі о 8 в іншій - 8-10.

    Варвару піднімаємо о 7. Але кілька разів вставала 7-30. Просто швидше збирала, то встигали, снідає 5хв - не дуже хоче їсти то дзьобає мюслі, одягається - 5хв, чешу, заплітаю 7-10 хв. Якщо встає рано то просто ще бродить по хаті, інколи заводять якусь гру. Школа на 8-15 (уроки на 8-30). До школи довозимо, але зранку нема в ту сторону руху, то 10 хв сама дорога.
     
    Останнє редагування: 17 Квітень 2019
  4. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    в нас ранкова зустріч на 9, уроки в першому класі починаються в 9:35
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    нам Давидів по дорозі, навіть думала туди давати, але там вже до мами 5хв на Новий Львів.
    капець, як рано. Я чому спитала - в нас є маршрутка на 6:30. Але то рано, дуже рано, дитина, ще й першачок, вимучена буде за тиждень.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Звідки взялась маршрутка? Ти ж на машині.
    --- дописи об"єднано, 17 Квітень 2019 ---
    Першачок - в нашому варіанті - першокласниця, лягає спати в 19-40.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    хочу мати підстраховку. Але з таким графіком нунафіг.
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я остатньо дуже зацінила Винники). В школу ми туди не ходимо. Але сподіваюсь туди попасти в садок. Спочатку записала малу до Львова, але ті корки - можна застрелитись. Краще вже в інший бік катнутись, але не висунути в дорозі.Плюс менший туди ходить на гуртки. Поруч, і рівень класний. І не треба в тих корках стирчати по пів дня. Але знаю, що там школа тріщить по швах від кількості дітей.
     
    Останнє редагування: 17 Квітень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  9. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Це Ви про яку - 47 чи 29?
    До речі, хтось щось знає про ці школи?
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я зараз тобі щось веселе скажу. Ми у Львові, школа у Львові, але від нас добратися до школи громадським транспортом неможливо.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я про 29. Але думаю, що і в 47 купа дітей. Ще знаю, що хвалили колись той інтернат для дітей з проблемами органів дихання. Але я особливо питаннями вибору шкіл не цікавилась, тому знання поверхневі).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    в нас багато хто дав/давав дитину в той інтернат. Для старшого покоління це взагалі ознака хорошої мами, коли твоя дитина пішла в винниківський інтренат :girl_impossible:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ага, є таке... там багато спонсорів, добре фінансування, відповідно хороша матеріально-технічна база. Знаю від знайомих, які туди давали, що за вступ треба заплатити, ще вони купляли довідку, що дитина має медпокази.
    Але я для свого малого цей інтернат навіть не розглядаю. В першу чергу, боюсь контакту в закритому приміщенні з хворими дітьми.
    Територіально у нас 47 школа
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    29 скоро трісне:) в нас сусіди малу туди возять. Їм подобається, просто нормальна державна школа. 47 вважається не дуже доброю, але там ніби якісь ремонти робили. Як з вчителями і контингентом не знаю. Ще є якась Берегиня, але я не можу зрозуміти, що це за школа, бт дехто каже - приватна, дехто - що державна.
     
  15. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Це якась дивна школа, як на мене. Вона дуже маленька, кабінетів мало, вчителі викладають по декілька предметів, дітей теж небагато, бо особливо нема бажаючих туди йти
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Там вже дуууже давно нема тих дітей, що потребують). Наскільки я то зрозуміла))). Водила туди малого взимку декілька разів на футбол у їх спортзал. Вважають себе крутими))). То щось типу такого трохи мажорного). Але є там одна дуже суттєва перевага, особливо для працюючих - можна забирати дитину і в 18, і в 20 годині.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    А можна і взагалі залишити на ніч.
    Є там і хворі діти, правда небагато, і з неблагополучних сімей, які постійно там проживають, але так, «мажорних» більше
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. YulyaT

    YulyaT New Member

    А хто в Сокільниках, діти у якіх школах навчаються? І як зараз з тім відношенням місця проживання до школи?
     
  19. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Ми живемо в Сокільниках, але прописка львівська. Для себе сокільницьку школу відкинула з кількох причин: добиратися нам, що до неї, що до Львова - однаково і потрібне авто. В школі немає групи продовженого дня, в школі до цих пір немає їдальні. Бабі/діду буде проблематично добратися в Сокільники, щоб забрати дитину за потреби. На такі величезні Сокільники школа якась недолуга, маленька. Чула, що там досить слабка англійська, традиційно з батьків збирають на ремонти і все решту. Не бачу жодних переваг водити туди дитину, хіба б школа була поряд з хатою. Також знаю, що будується нова школа в Сокільниках, можливо, там буде краща ситуація.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. YulyaT

    YulyaT New Member

    Я теж не хочу віддавати дитину у сокільницьку школу (нам ще два роки на подумати). Хочу до Львова, але це буде не за пропискою.