Штори

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Gajka, 8 Вересень 2010.

  1. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Маємо такі штори (але це не штори) на квартирі, яку здаємо. Вони самі якось не дуже виглядають... То до них ще взяли сірі ікеївські штори цупкі. Спробую фото залити вам.
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я собі повісила "кафешки" вдома. Нарешті, давно їх хотіла. Не люблю штори, і кімната в нас північно-східна, не дуже світла. А ще діти зробили собі з підвіконника робочу поверхню для ліплення-малювання, то класична тюль постійно мастилася і рвалася, а так супер.

    20161129_142718.jpg
     
    • Подобається Подобається x 20
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  3. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...


    Гарно, мені такі теж подобаються, а на що Ви їх кріпили? Всверлювали у вікно якісь дротики?
     
  4. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    На суперклей:) ну ті липучки не тримають зовсім, а свердлити пластикові вікна я щось не хочу.
     
    Останнє редагування: 30 Листопад 2016
    • Подобається Подобається x 1
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    дякую, знач я правильно зробила, що не замовила їх)). Я замовила інші, теж Ікеа (Ленда)
     
  7. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Як задекорувати таке вікно?... Велика вітальня, прохідна, на іншій стіні стандартне велике вікно, на нього хотіла тюль і якісь цупкі штори. А ось з цим що робити не знаю. Двері ведуть на веранду, з неї вихід у двір. Він у нас фактично основний, центральним входом практично не користуємося. Тому тут посиійно двері туди-сюди відкриваються, літлм взагалі як прохідний двір. Думаю, що тюль там довго не витримає, буде вічно зальопана від рук, ще ж і малий гасає. Чи вішати тюль і тримати постійно відсунутою? А якщо тюль, то може прикрутити до стіни такі крюки, щоб її аккуратно підібрати?
    Порадьте що-небудь, будь ласка. Може фото з інету якісь... [​IMG]

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Я б суто на вікно далаа коротку тюль а-ля англійська. А на вінка+двері замість штор ролети. Можна і день-ніч. Маю такий ж прикол з виходом на балкон. Тюль можна щотижня прати.


    Маю питання: де можна замовити ролети день-ніч. Хочу їх на балкон, а там купа вікон.
     
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Може спробувати щось такого плану
    [​IMG]
    Штори закриють пустоту стіни і зроблять інтер"єр затишним.
    штори зробити однакові, а ролети і тюль максимально схожими, або, якщо буде така можливість - теж з однакової тканини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    О, гарно дякую! Дійсно дуже гарний і затишний варіант, і по кольоровій гаммі мені підходять))) "Будем искать"!

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Burchenyatko, я тут ще подумала:connie_pull-pigtail Над вікном вийде пустота (висока стеля і низькі вікна) . Зараз появилися ламбрикени такого плану - багато різних візерунків є. Якщо добре підібрати тканини, візерунки штор і ролети - фіранки, можна таким ламбрикеном закрити ту пустоту. Або можна з одної сторони дати штору підібрану до стіни (там де вікно), а з іншої (де двері) зробити довгий ламбрикен.
    [​IMG] upload_2017-1-2_22-18-47.jpeg [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Бачила цю красу в неті))) цікаво мені як ті ламбрекени вживу, кріпляться до тюлі чи то просто візерунок з цупкої тканини? Просто друге вікно в тій кімнаті не так низько під стелею, а звичайний стандарт.
    [​IMG]
    А карніз на нього вже куплений чоловіком, класичний, такий[​IMG]
    Для вікна з дверима ще карнизу нема, але теоретично треба ж такий самий..
    Треба походити по магазинах, через інтернет я щось собі не уявляю як таке замовляти, чи може хтось має досвід?

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  13. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дівчата, просвітіть затуркану, цікавить питання ролет. От натрапила на ролети типу black out. Що то таке? Це захист від сонячного проміння? Тобто вони його відбивають? Шукаю щось в нашу спальню, сонячна сторона, літом просто капець. Може щось порадите? А ролети день -ніч?
     
  14. octavia

    octavia Well-Known Member

    Купила такі ролети в Юску . Суперові !!!Ні в яке порівняння не йдуть зі звичайними ролетами взагалі не пропускають світло . Одна сторона срібного кольору ( та що на двір) друга біла. Штори в спальні не закриваю висять для декораціїї.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    А інші кольори були?
    Я планую такі в дитячу, бо син встає від сонячних променів.
    В інших магазинах хтось ще їх зустрічав?
     
  16. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Burchenyatko, якщо карниз півною смугою, а не круглий, то на нього можна клеіти 1 частину стрічки-липучки (як на кросівках), а другу частину пришивають до штори. Легко знімати -чіпляти штори.
    Може, і ті ламбрикени так кріплять...
     
  17. octavia

    octavia Well-Known Member

    В Епіцентрі ще бачила чорні , тому дуже втішилась що знайшла білі . Вони мені пасують ідеально. Пошукайте в Ікеї , можливо там є.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дівчата,що порадите сюди на вікна?то кухня-столова.Я вже голову зламала....
    --- дописи об"єднано, 19 Лютий 2017 ---
    Фасади будуть такі(тільки без тих поперечинок),а стільниця кремова.хочу то все пастельне розбавити чимось...
    --- дописи об"єднано, 19 Лютий 2017 ---
    P.S.фото робив чоловік)))
     

    Вкладення:

    • IMG_0704.JPG
      IMG_0704.JPG
      Розмір файлу:
      107,6 КБ
      Переглядів:
      127
    • IMG_0707.JPG
      IMG_0707.JPG
      Розмір файлу:
      79 КБ
      Переглядів:
      125
    • IMG_0539.JPG
      IMG_0539.JPG
      Розмір файлу:
      66,4 КБ
      Переглядів:
      124
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Ulianusia може щось типу хамелеон, жовто-оранжево-коричневе? Або яскраво жовтеньке, буде освіжати і настрій піднімати:connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    І я думала,про жовтий(гарячий жовтий),або зелений(як трава)
     
    • Подобається Подобається x 1