Штори

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Gajka, 8 Вересень 2010.

  1. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    IMG_0706.JPG
    Кидаю все,що маю,то з кухні....
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    На мій погляд, там треба обережно з кольоровим акцентом, щоб не вийшло банально, типу "колір весілля"), схиляюсь до думки, що більш стильно буде виглядати щось нейтральне-непримітне. Хоча ці базові кольори, що є - дуже універсальні, до них можна припасувати багато які кольори теплих відтінків.
    Виразні акценти найкраще дивляться в лаконічних інтер'єрах, ваш же вже таким не виглядає (і фасади структурні, і плитка не проста).

    Надіслано від мого X9180, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мені здається, що коричневий і зелений поєднані самою природою. Що може бути гарніше за дерево у травні)?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  5. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    О!!!Саме то!!!дуже дякую)))колір дуууууже сподобався,я вже не вилажу з тої американської класики-і цей колір,як на мене,в тему.
    А тепер порадьте(плііііз),як то зробити на вікнах-у вітальній і столовій-можна такі штори,а що на вікно,яке знаходиться на кухонній частині(столова пов'язана з вітальнею ну з кухнею)
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2017 ---
    IMG_0707.JPG Отак воно все разом(фото не дуже) IMG_0708.JPG
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    У нас теж кухня-вітальня-столова суміжні зони, то у мене у вітальні будуть штори, а на кухні римки із тої ж тканини, що штори. Можна також зкомбінувати однотонні і з принтом...наприклад, у вітальні однотон, а римки в тій же кольоровій гаммі, але принтовані. Ті ж полоски
     
  7. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Слідкувала за Вашими ремонтами-у Вас штори і римки точно швидше будуть, ніж в мене)))як зробите-кидайте фото))))
     
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    ремонти у нас в процесі продовження, тому, не знаю, не знаю...у мене в вітальні на разі тимчасові ікеївські штори, а на кухні мене виглядує постійно сусід, то вже би ті римки замовляла, бо як в передачі "За склом" себе почуваю:))
     
  9. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    І ми переселятимемось у незакінчений ремонт....теж сусіди кругом...))))....а,якось обживемось))))бо ми вже так в той будинок рвемся,що на все готові))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дівчата, куди варто поїхати за карнизами , де є великий вибір і доступні ціни? Епіцентр, Галицьке перехрестя?
     
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Може й так, але особисто мені в такому поєднанні бракує чогось яскравого)))що може бути красивіше за квітуче дерево?:girl_smile:
     
  12. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дівчатонька, де ви замовляли ролети? Бо порахували нам ті блек аути на вікно і балконні двері, то мені щось поплохєло, 5 тисяч. Де ще у Львові можна під замовлення робити ? Хелп
     
  13. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    На Південному є магазин з ролетами Ролло. Я собі в них замовляла, то ціна вийшла дуже дешевше ніж в інших. Вони знаходяться в італійському дворику, де фонтан, коло готелю.
     
    Останнє редагування: 16 Березень 2017
    • Інформативно Інформативно x 2
  14. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    а де замовити карнізи, щоб привезли і самі встановили?
    І ще: хтось замовляв в Ваш ІНтерьер? Якщо брати все від початку і до кінця в них, то виходить дорого? Не маю як з двійнею мотатися по місту
     
  15. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    А вони як кріпляться?
     
  16. octavia

    octavia Well-Known Member

    На стіну над вікном. Закривають весь віконний пройом (в мене +5 см з боків) і не пропускають ні грама світла . Я мала ролети на кожну раму мені не зручно , не реально відкривати навстіж вікно і зразу оббилась стіна.
     
  17. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    ясно...в нас 3 рами - то не закриє... і думала що може на скотч кріпиться, бо не хочу раму свірлити
     
  18. octavia

    octavia Well-Known Member

    Воно кріпиться дюбелями ,як карниз до стіни .До речі коли скручені ролети , то не помітні під карнизом і тюлями . В мене вузькі вікна 160 см , штори 180 см. Можна купити кріплення в Епіцентрі окремо, і чіпляти не до цегляної стіни а на віконну раму. Але не знаю чи буде ефективно бо повного затемнення не дасть і самі терморолети важчі від звичайних.
     
  19. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    я ще трошки Вас порозпитую)) Бо походила, поміряла, подумала і вже вирішила вішати ролети на все вікно (160) у кухню. Знайшла в Ікеа такі, що сподобалися.
    Ще хочу в дитячу (200), але так, щоб в подальшому повішати тюль на карніз. Ви як раз і кажете, що ролет не видно за карнізом. Карніз у вас звичайний на стінку? Не стельовий? Хотіла б так повішати.

    І ще біда. Якось не звертала увагу, а зараз дивлюся - в дитячій від краю вікна до стелі - 10 см максимум :sad: з них ще 3.5 займає плінтус-молдінг. ВИйде мені повішати карніз туди?
     
  20. Adeo

    Adeo Active Member



    Дівчатка, що ви робили зі своїми вікнами на кухні? Тюль/жалюзі/римські штори/роллокасети?


    Я свято вірила, що штори-тюль на кухні не практично і зупинилася на роллокасетах. Проте сьогодні мене встигли відрадити, аля через світлі роллокасети (а мені до інтер"єру тільки такі й пасують) видно силуети ввечері і незрозуміло, як їй мити/прати. Тому я спантеличена.
    Порадьте щось)