Штори

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Gajka, 8 Вересень 2010.

  1. kewa

    kewa Well-Known Member

    дівчата,порадьте ательє або кравчиню для пошиття тюлей (кухня,дитяча і зал) ,де мають фото готових робіт.
     
  2. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Щастить як нікому...
    На купівлю штор раджу брати помічника щоб допоміг перевірити цілісність, бо можете виявити фабричний брак (після різання/перешивання) на етапі прасування як я.
     
  3. yanochkaFD

    yanochkaFD New Member

    теж потрібно таке ательє)
     
  4. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчатка, допоможіть. В дитячу обираю тюль. Як на вашу думку, чи потрібно брати її з малюнком легеньким, чи просту білосніжну.

    Шторки:

    Штори.png
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    просту
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    тільки просту, оскільки штори з малюнком
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Явки, паролі? Де така краса є? Чи там є ще щось цікаве в дитячу?
     
  8. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Інстаграм, decor.maestro. Є ще кілька варіантів цікавих.
     
  9. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    дівчата, потрібна думка зі сторони, бо замовила в суботу тюль й штори в зал, а тепер маю сумніви, чи буде так добре..
    Є два кутові вікна, з півіконням трохи нище стандартного, 64 см від підлоги, взяла штори двох кольорів: бірюза і молочний, тюль проста, але внизу є горизонтальні полоски також бірюзові й молочні, але вони займають 1м від підлоги.
    Питання: чи буде нормально виглядати, що ці полоски вище підвіконня, бо я чомусь собі придумала, що вони на рівні батарей мають закінчуватися, а вже де вікно - просто тюль.
     

    Вкладення:

    • DSC_0386.JPG
      DSC_0386.JPG
      Розмір файлу:
      55,6 КБ
      Переглядів:
      103
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    @tsvetochek, можуть, в мене так є. Маю тюль з тої ж серії тільки полоски жовті і коричневі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Якщо я правильно зрозуміла з написаного, то краще би по рівню батарей чи підвіконника. В Вас ще та горизонтальна перемичка на вікнах, плюс Ви тюллю точно в неї навряд чи потрапите і буде багато різних горизонтальних ліній. А не хочете тюль взагалі без смуг? ІМХО, воно без потреби до вертикальних ліній штор давати горизонтальні на тюлі. Вікна дуууже гарні самі по собі, той декор буде відволікати і навантажувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    в тому то і справа, якщо б полоски закінчились на тій перемичці, то ще пів біди..
    не знаю, я думала за просту тюль, але продавець почав переконувати, що для гостинної треба щось цікавіше, що ті смужки будуть "завершувати" вигляд, і він 15 р. торгує й знає як буде краще:girl_haha:
    --- дописи об"єднано, 17 Квітень 2018 ---
    в мене в усіх інших кімнатах прості тюлі й штори, без візерунків, все стримано, тому й надумала для зали щось цікавіше зробити, а тепер сумніви беруть..
     
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    То ще зовсім не показник :girl_cool:
    Я, наприклад, повністю підтримую @Haidee. Мені б така какофонія смужок давила б трохи на голову. Я б зробила акцент на самих вікнах й краєвиді. Є якщо вже є вертикальні смужки - то без вертикальних й навпаки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ну бо продавець "торгує", а не красу створює. Перекажіть йому, що проста однотонна тканина на вікнах - найкращий варіант для більшості сучасних дизайнів, горизонтальні смужки - то варіант для римських штор або дуже акуратно в верхній частині вікна, а принти допустимі в приміщеннях з класичним або "локальним" дизайном і нейтральними стінами.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дівчатка,куди їхати за акриловими шторами у Львові???Google не поміг....вся надія на вас)))
     
  16. petrolazirko

    petrolazirko New Member

    тут є гарний вибів Home. Після ремонту захотіли якісник гарних шторів, от придбали з дружиною, навіть не ходили по базараз.
     
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Де є зараз найбільший вибір штор-тюлі? і бажано, щоб і карнизи були поруч. Немає часу ходити...І ціни адекватні.
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Amrita

    Amrita Member

    Дівчата, може хтось знає кравчиню, яка б пошила римську штору?
     
    Останнє редагування: 20 Вересень 2018
  20. Lyubba

    Lyubba Member

    І мені таку потрібно :)