Штучне дитяче харчування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем MILITARIYA, 20 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

     
  4. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

     
  6. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

     
  7. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    яка там суміш - манна каша на молоці і прикорм з 3 міс. А в 5 міс. тарілка картоплі і каші гарбузової. А суміш десь до 2 міс, бо далі - дорого. То з такого близького прикладу...
     
  8. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Ой, дівчата. Як мені багато що тут знайомо - бували моменти, коли мусила моя малеча їсти суміш, а мені душа не на місці була, боліло мені то, не могла спокійно дивитись, відверто кажучи я ревнувала малу до пляшечки, і в мене істерика була і страх шо незможу нормально годувати. Але нічого, з Божою поміччю й великим бажанням вибралися з того і моє дитятко щасливе, бо їсть молочко.А я яка щаслива, що можу нормально годувати дитинку.
    Моя знайома от молодшого за мою вже відлучає, бо хоче погуляти на весіллі. А я от теж буду на тому весіллі і нехочу відлучати... Ну шо весілля - відгуляєм і всьо, а дитинка ше довго памятатиме цицю. Не хочу мучити маленьке, маленька вона для мене ще, маленька... Та й годувати для мене - це саме задоволення.
     
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    На початку то десь так було суміш+вода, а зараз трохи менше, але все рівно добре тягне.
    Так, як вона їсть суміш і зараз, то мені доводиться замовляти спеціальну 2+ за кордоном, бо в нас такої нема. Я спитала якось: "Чому?" то мені відповіли, що того ніхто не купляє, бо така велика дитина вже молоко може пити. Вона вже і молоко п"є. Але в нас донедавна і тої до 18міс. не було, бо попиту нема. Максимум 1+ була.
    Звичайно, що фінансове питання при ШВ це величезний мінус. Я аж прозріла, коли так сталося. Колись, як годувала хлопців навіть не задумувалась, скільки економлю.
     
  10. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    а з яких причин зараз даєте суміш, крім молока? Через алергію? Чи по рекомендації лікаря? Мені дійсно цікавить причина вживання суміші дитиною після 1 року.
     
  11. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Вона у мене п'є (суміші і молока) досить багато: зранку, як встає, потім на обідній сон, потім на ніч і вночі встає.
    Молоко я даю " Злагоду", мені не завжди вистачає, бо буває таке, що і немає в магазині. Малишів, каш ніколи не їла з пляшки.
    Суміш вона п'є з більшим задоволення, ніж молоко. І я скажемо так, більше довіряю суміші, ніж нашим виробникам молока (свіже, не свіже, перебиті дати і т.д.)
    А ще вона в мене дуже погано їсть, тому я тішусь, коли вона просить суміш, бо це хоть якісь калорії.
    Якось так. Маємо що маємо.
     
  12. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Штучне дитяче харчування



    ---------- Додано в 21:00 ---------- Попередній допис був написаний в 20:56 ----------

     
  13. liyama

    liyama миється в бані

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    коротко

    відповідь по суті :
    Я б рекомендував починати з дорогих перміум сумішей відомих брендів із старту це 400-450 грамм ( 1 банка) на 5-6 днів залежить від апетиту :) ,
    - яка ціна ? залежить де купувати ціни коливаються значно
    - ціни дивіться в аптеках,
    а ще краще коли визначитеся з тим яка саме суміш вам підходить знайти дистрибютора в регіоні і купувати в них напряму, що буде дешевше ніж в будь-які аптеці навіть з врахуванням акцій.
    - субєктивно з 3 місяця життя можна переходити на не преміум суміш того ж виробника, хоча залежить від фінансових можливостей можете весь час годувати із "банок" не переходячи на картонні коробки.
    починаючи з віку ~2,5 міс ( залежить від апетиту) 400 грамм йде за 48-52 години :)
    400 грамм залежно від бренду \ виробника упаковки (банка чи картонка) коливається від 25 грн до 120 грн доречі в сусідній Польщі чи Білорусії дешевше, але щодо Польші не дуже дешевше хіба теж потужно шукати , щодо Білорусії ціни не порівнював але враховуючи що на форумі торгують значить мают з того хороший профіт явно більше ніж 5-10 грн навару на упаковці ( які має надешевша аптека Львова) .

    ---------- Додано в 18:23 ---------- Попередній допис був написаний в 18:01 ----------

    щодо грошей :
    - значно більше грошей йде на хабарі в пологовому будинку - хоча з таким сервісом я не бачу за що там платити ? і закликаю всіх не платити в державних "клініках".
    - "коляски" та інші дитячі речі + підгузники "забирають" значно більше грошей
    - оформляєте 3 види держ. допомоги 1) декретні (лікарняні) 2) допомога при народженні 3) допомога по догляду за дитиною до 3- років
    - не купуйте всілякі модні і абсолютно не потрібні ліки , які вам виписують педіатри типу ( наприклад) сольної морської водички за 80 грн 100 грамм (аквамаріс і ще якось Хуляма якась чи щось таке) , візьміть фіз.розчин - смішні гроші - те саме, також не купуйте таку фігю як Біогая = яка не є ліками , навіть не зареєстрована як ліки у міністерстві , а є БАДом , да 90% того що вам випише педіатр направлено на те щоб отримати відкат від фірми виробника :)
     
  14. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Коротенько минут на 40.
    То все зрозуміло, що написано. Але є одне питання - кому цей трактат потрібен ?
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    якщо вже і потрібно суміш, то вона не вибирається з огляду преміум класу чи бюджет класу. Вона обирається із огляду індивідуальної переносимості конкретної дитини. Декому і вітчизняна Малютка підходить краще за найдорожі марки.
    якби ще під час вагітності з такою ретельністю підходили до вивчення питання ГВ, не було би потреби стільки часу витрачати на вивчення сумішей.
    залежить не від фінансових можливостей, а знову-таки- індивідуального сприйняття конкретною дитиною. Різноступеневі суміші одного і того ж виробника і одної і тої ж марки можуть не підходити одній і тій же дитині- вона може сприймати виключно "свою".
    і ви народили безкоштовно. І нікому нічого не платили? Чекаємо на вашу розповідь.
    і ви відмовилися від цих благ цивілізації?
    правда?:) А то жінка цього не знає ( нащо "винаходити велосипед"?)
    чергова прописна істина. Невже ви думаєте, що молода мама сліпо купляє все,
    що їй на папірчику написали і навіть не цікавиться що і до чого?
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    а вам не озвучила чому не ХОЧЕ годувати, простосказала купити суміш?

    народжувала в чергової зміни - еторас
    2 - коляски і памперси - не знаємо шо то таке
    3 - все зробила
    4 - немаю ЖОДНИХ ліків крім активованого вугілля
    бачте - всі гроші йдуть на дитину, бо я ше й годую грудьми і маю такууууууууууууууууу економію, шо якбимала проблему і звернулась до ПЛАТНОГО консультанта,то однаково б було дуже вигідно, боконсультант - то один раз винь да полож, а суміш -токабала
     
  17. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Йдучи в пологовий я була вже начитана і готова до гв, малий висів на груді по 2 год, болі були страшні але я терпіла і не думала відлучати. Малий плакав і не наберав вагу, тому і почала догодовувати
     
  18. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    консультанта викливали? Прикладання перевіряли?

    ---------- Додано в 14:46 ---------- Попередній допис був написаний в 14:40 ----------

    Olka Sherolka, аплодую стоячи! Цьом
     
  20. liyama

    liyama миється в бані

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    сніжна уважніше читати треба :) не вириваючи слів з контексту
    щодо інших питань то тут по слідую теорії
    Відповім на всі питання по суті, якщо комусь потрібно - в приватне повідомлення . на цьому :hi: па-па , не буду годувати "жирних тролів" :blum1: