Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Уляночка, 14 Серпень 2010.

  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Дівчатка, літо закінчується і я починаю задумуватись, що з верхнього одягу обрати на зиму.....які останні модні тенденції...поради/консультації/рекомендації стосовно плюсів і мінусів одягу такого типу..виставляємо фото своїх омріяних "модних штучок"..
     
  2. Gorodocka

    Gorodocka New Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    Як для мене то найтеплішою є дублянка. Мені в ній зручно. Звичайно, якщо вона натуральна.
     
  3. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    а для мене найл:cesored:пше то пуховик,маю дубльонку,шубу але то так на вих:cesored:д/свято, а пуховики зараз так модно декорують натуральним хутром/камнями вигляда:cesored: шикарно, :cesored: тепленько з кап:cesored:шончиком,кольорова гамма яка хоч, ну :cesored: цына доступна короче на кожен день супер.Але мо:cesored:ю мр:cesored::cesored:ю все таки залиша:cesored:ться норка коротенька на пояс з кап:cesored:шоном,с:cesored:рого/голубого кольору.
     
    Останнє редагування модератором: 14 Серпень 2010
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

    щось приблизно таке..норкові шубки,звичайно, файні,але я не можу собі такого дозволити...
    а хто які шубки,з якого хутра маєте в гардеробі..як носяться?
     
  5. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

     
  6. sani

    sani New Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    Уляночка, Їдьте в Афіни тут вас ждють, >40+ в тіні, під сонцем не постоїш... а по вулиці бігають грузини і всім рускогАворящим кричать: "шюбі, шюбі, дюбльонкі!!! ребяті не прахадіте, меховая фабріка..." ну от я ніяк не пойму звідки в Греції ті шюбі... Снігу тут практично ніколи не бачили, тушканчиків тут не вирощують, зато купа руских і одні продають ті шюбі, а інші приїзджають в шортіках і міряють шюбі... бугага...

    [​IMG]


    як можна в такой жара, думати про шюбі???? :wacko:
     
    Останнє редагування: 14 Серпень 2010
  7. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    У меня есть любимая дубленка с меховыми вставками - длинная, с красивым силуэтом, но с учетом моего подрастающего кубыша - придется обновить старый пуховик на что-нибудь новое технологичное, чтобы было и легкое, и теплое, и влаго-ветро-защищенное :)
     
  8. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    Я теж за пуховик- зручно, гарно і практично. Маю і плащиком, і курткою.І шубку маю. Але в пуховику найкраще себе почуваю
     
  9. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

     
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    я теж так навчилась робити років зо 2 тому, але купую переважно нам дорослим, бо дитина зараз настільки швидко росте, а я ще не дуже добре орієнтуюсь в розмірах дитячого одягу...економія "не в сезон" виходить суттєва!
    минулого літа у липні купила собі дублянку у Princess за дуже вигідною ціною на вигляд майже таку самісіньку як на останньому фото, лише це не норка а здається лама, але вбирала її лише на свята і під настрій, бо мені зимою гуляти з дитиною по 2-3 год в пуховику було набагато зручніше і тепліше!
     
  11. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    Не даремно ж кажуть,готувати сани потрібно влітку.
     
  12. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    Маю минулорічний пуховик,який фактично і тягала цілу зиму , і шубку з козочки,пальтового типу,під пасочок. На цей рік планую купити коротеньку курточку-шубку з норки,обов*язково з капюшоном
     
  13. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    хочу чорнобурку - безрукавку і норочку

    люблю фасон манто і курточний, в силу свого росту (ну і довгі речі з моїм сьогоднішнім стилем життя і дитям - нікуди не підійдуть)

    [​IMG] [​IMG]

    але таке поповнення мені світить явно не цього року)
    маю пуховик Colambia і лижну куртку Blizzard, ну і рижу шкіряну дублянку з коміром єнота, яку не дуже люблю, бо Софка... і тому поки мені вистачає. Може потішу себе хіба ше пуховичком типу плащика

    шось такого типу з колінсу або коламбії)
    [​IMG] [​IMG]
     
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

     
  15. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    ...
     
  16. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    На кожен день, однозначно пуховик. Легенький, тепленький, фасонів більше ніж достатньо. Легко можна почистити.
    Маю дві дублянки, одягаю 2-3 рази за зиму, а весь час в пуховику або спортивці ходжу.
     
  17. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

     
  18. пальмочка

    пальмочка New Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    Практично всю зиму ношу пуховик,в ньому тепло,зручно і перевагу надаю спортивному стилю.Маю шубку з чорнобурки,але одягаю рідко...Хочу придбати коротеньку дубляночку...
     
  19. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    Я також практично всю зиму ношу пуховик. маю дуже тепленький та зручний екземплярчик :girl_spruce_up: чистила в хімчистці, 80 грн - і курточка як нова. а ще маю коротеньку шубку. але то так - на вихід. а взагалі ще мрію про гарну дубляночку....
     
  20. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    І я хочу. Найгірше що не знаю що:girl_crazy:. Минулої зими при морозах і снігах задумалась про шубку, хотілося типу манто або під поясок. Тепер собі думаю а як того року такої зими не буде... а взагалі хутро тре носити тільки на сніги, хто знає? При таких розкладах думала про дублянку, але яку????? Я навіть не знаю як їх вибирати.... Карочє чекаю, сама не знаю на що... От сьогодні змерзла, і знов згадала про зимовий одяг... Одним словом, як куплю, то відзвітую.
    До речі, в Тисмениці величееееееезний вибір і я би не сказала що "космічні" ціни.