шукаємо ресторан у Львові/околицях на 250осіб

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем natka75, 14 Січень 2010.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: шукаємо ресторан у Львові/околицях на 250осіб

    я теж би рекомендувала "Святослав"- весілля на 200 чоловік,яке там відбувалося у родички-це ще не межа.І стиль відповідний.
     
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: шукаємо ресторан у Львові/околицях на 250осіб

    Ще Медова Печера є!
     
  3. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: шукаємо ресторан у Львові/околицях на 250осіб

    120 було тісно.
     
  4. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: шукаємо ресторан у Львові/околицях на 250осіб

    Така кількість осіб - то як весіллє:girl_smile:
    Про великі зали тут багато цікавї інформації - http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=33885
     
  5. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: шукаємо ресторан у Львові/околицях на 250осіб

    Зелена 253, таверна "Старий замок". Не в українському стилі, але дуже затишно. Пишуть що до 300 людей вміщають, а ще є окремий зал для танців.
     
  6. vitek

    vitek Member

    Відповідь: шукаємо ресторан у Львові/околицях на 250осіб

    Не в украінському стилі, але новий і з готелем і недорогий. Називається "Злата" в Пустомитах.
     
  7. DIVA

    DIVA New Member

    Відповідь: шукаємо ресторан у Львові/околицях на 250осіб

    дівчатка..може хтось знає як є в МЕДОВІЙ ПЕЧЕРІ.(кухня.зал,обслуга і все таке..)буду вдячна за відповідь
     
  8. kOBITKA

    kOBITKA New Member

    Відповідь: шукаємо ресторан у Львові/околицях на 250осіб

    Рекомендую у Винниках кафе-ресторан "У Наталі". [​IMG] дуже смачна кухня і приміщення на 2 поверхи. [​IMG] місця достатньо десь на 50чоловік.

    ---------- Додано в 15:13 ---------- Попередній допис був написаний в 15:11 ----------

    А для корпоративів радила би за Рудно -в с.Кожичі є мотельний комплекс "Оріон". [​IMG] вміщують 100-150 чоловік. [​IMG] є 3 бенкетні зали. [​IMG] танцювальний майданчик дуже великий. [​IMG] на вулиці є затишні альтанки. [​IMG] невеличке озерце. [​IMG] і дуже-дуже смачна кухня.[​IMG]грецька переважає.
     
    Останнє редагування модератором: 3 Червень 2012
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: шукаємо ресторан у Львові/околицях на 250осіб

    Гранд Резорт http://grand-rezort.com.ua/ правда написано що там зал на 200 чол, але думаю що і на 220 буде добре. Була там на весіллі на 160-170 людей. То місця було повно. Дуже мені там сподобалося.
     
  10. Tsukerochka

    Tsukerochka New Member

    Відповідь: шукаємо ресторан у Львові/околицях на 250осіб

    Я була на ювілеї в Куликові. Ресторан називається Весела бочка. Мені дуже сподобалось кухня все було надзвичайно смачно і порції були великі. Але зал вміщає до 100 чоловік. Є жива музика. Бенкет обійдеться в 170 грн. за людину.
     
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: шукаємо ресторан у Львові/околицях на 250осіб

    Появився новий бенкетний у Львові на вул. Любінській - Едельвейс (до 420 посадкових місць).
    Панська гора (до 250 осіб) на кільцевій дорозі біля Сокільник.
    Престиж (до 220 осіб) у с. Підрясне недалеко від Львова.