Шукаю няню

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем levandivka, 11 Грудень 2008.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    В цій темі розміщуємо СВОЇ (а не кума/брата/свата) оголошення "Шукаю няню" (для подальшого уточнення в ПП)
    Хочете запропонувати свої комерційні послуги - запрошую в гілку про Рекламу :banned:
    Про втрату актуальності свого оголошення прошу повідомляти модераторів скаргою [​IMG] з проханням внести зміни. Текст оголошення стане закресленим.
     
    Останнє редагування: 13 Грудень 2010
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Шукаю няню для хлопчика 2,6 р., суто для гуляння, на 2-3 год. з понеділка по п"ятницю Район Сихів (Санта-Барбара), всі інші деталі в пп.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    актуально!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. mamadanyla

    mamadanyla New Member

    Шукаю собі помічницю для допомоги мені в моїх звичайних хатніх справах и догляду за дитиною (1 рік). Район - Наукова/Симоненка. Основні обов"язки: прогулянки з малюком на вулиці, допомога в приготуванні їжи, допомога в прибиранні квартири. Для початку 4-5 разів на тиждень по 2-4 години, а якщо добре зпрацюємося, то розраховую на 5 разів на тиждень по 6 годин. Вимоги до кандидатки: жінка, що вміє і любить спілкуватися з дітьми, порядність і орагізованість. Оплата за домовленістю. Можливий розрахунок щодня.
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Шукаю людину, яка зможе забирати мені дитину при потребі зі школи, завести і посидіти вдома коли треба. Локація Сихів-Верхній Шувар. Писати в ПП

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
  6. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    До сих пор ищем няню!
     
  7. Lady Mary

    Lady Mary Active Member

    Шукаю няню-домогосподарку на пів -дня 2-3рази в тиждень. Дитині 2,3 роки. Перевага надається відповідальній і порядній людині , котра відповідально ставиться до своїх обов'язків. Можу підлаштуватися під іі графік. Бажано проживати в районі Арсену на Чорновола. Всі питання в ПП.
    Дівчатка - якщо хтось порекомендує таку дівчинку чи жіночку - буду дуже вдячна!
     
  8. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    І ми також шукаємо універсальну помічницю, як хтось з дівчат гарно написав "бабушку по найму". Для початку 1-2 рази на тиждень. До обов"язків входить:допомогти мені по господарству: здебільшу розбирати "речовий гармидер", прасувати, бо бруду як такого нема, але є страшний балаган з одягу, іграшок та інших незрозумілих предметів; погуляти з сином, забрати його з садочку, нагодувати (готую я) залишитись на кілька годин з ним. Вимоги: порядність, доброзичливість, толерантність. Вік та освіта значення не мають. Також немаю нічого проти переселенців з Криму, Сходу.
    Ми проживаємо в районі Підзамче, бажано проживання неподалік. По вечорах доставимо додому.
    Подробиці в ПП.
     
    Останнє редагування модератором: 11 Листопад 2015
    Reason for edit: неактуально
  9. Lano

    Lano New Member

    Доброго дня усім !) я шукаю нянечку на дві годинки три рази в тиждень . Суть - погуляти з синочком на вулиці Від півтори до 2 годинки . Клопоту немає - буде спати . Район Сихів , спорт Лайф . Пишіть ... Синочку 1 рік і 3 місяці )
     
  10. Jolka

    Jolka Well-Known Member

    Шукаю няню для дівчинки 9 років - район Любінська-Виговського з понеділка по п'ятницю на другу половину дня: забирати зі школи, допомагати з уроками, гуляти разом, нагодувати, відвести на плавання тощо. Можливо, чиясь мама або бабуся зацікавиться або ж як підробіток під час декрету. Дитина дуже добра, весела, в міру спокійна та слухняна.
     
  11. volunyanochkaolya

    volunyanochkaolya New Member

    Добрий день!
    Шукаю няню для двох діток 5 і 2 роки на 2-3 год (потрібно забрати з садочка і в себе в дома чекати коли тато чи мама забере)
     
    Останнє редагування модератором: 27 Жовтень 2015
    Reason for edit: неактуально
  12. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Шукаю няню для хлопчика 2,5 роки у будні дні з 8 по 18 год. Живемо на пр.Чорновола. Обовязки - гуляти з дитиною, догляд то розвиток. Без виконання хатніх робіт та прибирання. Вік бажано від 25 до 35 років.
     
  13. tsita

    tsita Member

    Дівчата, хто підкаже скільки коштують послуги няні, в ПП. Так щоб гуляти годувати, спати класти, бавитися. вік дітей 3,6 і 1,2. старший правда в садочку, але часто пропускає через хвороби. Буду вдячна за відповідь.
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Шукаю жінку чи дівчину, яка б водила дівчинку 4 роки на гуртки. Понеділок, середа, п’ятниця - з 17:00 до 18:00, вівторок, четвер - 10 ранку. Проживання в районі вул. Петлюри.
     
  15. Holly

    Holly Moderator

    Шукаю няню. Це може бути мама в декреті або чиясь бабуся. Малому майже три, ходить в садок. Наразі потрібно двічі на тиждень забрати з садка і годину погуляти на вулиці чи забрати до себе. Малий гарно говорить і чудесно сам бавиться. Локація - Наукова-Тролейбусна
     
  16. volkovaj

    volkovaj New Member

    Друзі, шукаю няню! Нянічка нам потрібна на повний робочий день, 5 разів в тиждень. Догляд за дитинкою 7 місяців, тому досвід роботи з маленькими дітками обов"язковий. Всі деталі обговоримо в пп чи по телефону.Місце праці - центр.
     
  17. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Шукаємо няню-помічницю по дому. Графік роботи: пн, вт, чт, пт з 10:30 і доки потрібно(в основному, до 17-19). В обов'язки, окрім догляду за дітьми(3,2 і 1,4) також входить прибирання, можлива дрібна робота на кухні. Основні вимоги: порядність, доброзичливість і відкритість. Оплата погодинна. Район роботи: кінець Стрийськоі. Всі деталі в ПП.
     
  18. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    Ищу няню для девочки 1,5
    Обящанности: гулять, играть, кормить, дневной сон
    Работа 4-5 дней в неделю, график по времени плавающий
    Район Балатона
     
  19. Nery

    Nery Well-Known Member

    Шукаю няню, бажано жительку Левандівки.
    5 днів на тиждень.
    Дітки (7 і 3) ходять в садочок і школу, основне завдання - забирати старшого зі школи, вчити уроки, гуляти. Іноді буде потреба посидіти повний день, якщо хтось захворіє.
    Була б корисною мінімальна допомога по кухні.
    Деталі в ПП, оплата за домовленістю
     
  20. grygorieva

    grygorieva New Member

    Шукаємо няню для дівчинки 2,4 р декілька разів на тиждень у вечірній час на 3-4 години. Тільки прогулянки і розваги без хатньої роботи. Локація - початок Сахарова.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. Optima

    Optima Member

    Шукаю няню для хлопчика віком 2 роки, часткова зайнятість (три дні на тиждень у будні з 9 до 18 год., графік можна узгодити), оплата погодинна, в обов'язки входить догяд за дитиною, активно бавитися, гуляти, годувати, хатньої роботи не потрібно виконувати. Перевагу надам жінці від 25 до 50 років з досвідом догляду за дітьми, порядній та відповідальній. Локація - Сихів. Будь ласка, звертайтеся в ПП.