Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Olena-m, 31 Грудень 2011.

  1. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Я така розстроєна, сижу і чуть не плачу:sad:. Десь посіяла свій іменний штампик. І не можу знайти, вже шукаю котру годину замість спання. Нема((. Ще на листівку для Левиці штампувала, а тепер десь дівся. Ліпше б якийсь звичайний загубила.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Ти знаєш, у мене те саме було. Не могла знайти того, що мені подарували, а тоді ще й другий загубила також. А потім вони обидва знайшлися. Так що ти зараз не шукай, а просто заспокійся й подумай, де клала після того, як востаннє штампувала. Він обов'язково знайдеться!!
    Пораджу одну річ, мати іменний завжди на блоці. Йому тоді важче буде губитися.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Вітаю Оксану Велану!!!
    На "ЗС" відзначили її різдвяну листівку для Люди. Вітаю!! Бути запрошеним дизайнером - це не абищо!!! Молодець! :give_rose:
     
  4. Velana

    Velana Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    дякую! теж душе тішуся :girl_dance: чекайте нових робіт :girl_wink:
    ми дуже-дуже сумували :girl_tender::girl_tender::girl_tender:
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    У нас почався конкурс листівок. Заходьте. ;)
     
  6. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    така краса, ледве обрала. молодці дівчата.
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Ой, як гарно!! Щирі вітання!!! :give_rose: :girl_in_love:
    А я вчора від Лесі листівочку отримала різдвяну!! Який збіг класний! :girl_claping:

    ==========
    Маю прохання до дівчаток, котрі роблять листівки. Виручайте!! Блог, де я є в команді дизайнері, проекспериментував і запропонував зробити листівку за скетчем. А авдиторія щось не підтягується. :sad: Хто має блог і бажання зробити листівку, буду щиро вдячна!! Там треба буквально одне речення написати англійською, то я з цим допоможу. Скетч у мене на блозі побачите. Направду буду дуже вдячна всім, хто відгукнеться й підтримає! :give_rose:

    До речі, кітко, ти там знайдеш відповідь на питання щодо кіл на чорно-білій листівці. ;)
     
    Останнє редагування: 12 Січень 2012
  8. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Може то і собі блог завести:). Не знаю, коли ви то все встигаєте, і блоги, і ДП, і рукоділля, і дім.
    А мене вже третій день так спина болить((. То виходжу на подвір'я, повишу хвилину, і відпускає на деякий час. І щей на губі герпес вискочив:sad:. Як я така "красіва" в неділю на здибанку прийду?:)
     
  9. Velana

    Velana Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    в мене сьогодні не день, а суцільний позитив :girl_smile: зайшовши вранці на ДП на мене чекало повідомлення - вітання з дизайнерством :girl_dance: ото наша Катя оперативно надає інформацію :girl_tender: тішусь неймовірно! завжди хотіла спробувати працювати в команді :girl_claping:
    ще сьогодні тут стартувало завдання, де я робила листівку в якості запрошеного дизайнера, приєднуйтесь :girl_wink:
    напевно потрібно було йти в тему вихвалялок, але вирішила все таки тут поофтопити :girl_haha:
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Ура!! Аж троє наших дівчат були відзначені в завданні, на яке я просила додатися.
    Мілітарія стала переможцем й виграла приз від спонсора, а Хомка і Haidee - у трійці найкращих!!!
    Вітаю, дівчатка!!! Дуже за вас радію!! :girl_claping:

    Беріть бейжики зі сайту й ставте на панельках!!
    Буду рада вас бачити в наступних завданнях!!

    Терезко й Марусю, не сумуйте! Ваші листівочки теж чудові й ви обов'язково ще виграєте!!
    Дуже вдячна всім дівчаткам!! Ви молодці!!
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2012
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Вітаю Хомочку і Мілітарію, і дякую Лілі за посилання на скетч, маю тепер гарний бейджик на панельці:)

    І Велану вітаю, в Вас дуже гарні роботи (я маю одну;)), успіхів в ДК!
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    А моя листівочка також виграла! Правда, на іншому блозі. Я так тішуся, що саме мою листівку вибрали на найкращу! :girl_dance:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 16 Січень 2012
  13. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    По темі скрапу з заголовком "А вам слабО?"
    Одна пані зі своєю листівкою приймає участь у 28 завданнях:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
    Я вже другий день думаю: вона спочатку зробила листівку, а тоді шукала завдання, чи навпаки - знайшла завдання і по 28 штуках зробила листівку?:xaxa::girl_crazy:
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Завжди перше робиться листівку. Можна і для одного завдання. Далі є блоги, які надають цілі довжелезні списки, де і яке завдання є, і до якого числа. Англомовні часто перегукуються в темах, тому можна запросто взяти участь у кількох завданнях однієї тематики. А ще багато мають завдання "будь-що" (Anything goes).
     
  15. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Хіба так, бо я ледь зі стільця не впала, як допетрала що то в неї за список:khomyak: В укр/рос ще жодного разу на таку вервечку не натрапляла:girl_haha:
     
  16. Velana

    Velana Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Так багато я теж не зустрічала, але бувало бачила шо робота приймала участь в 5ти завданнях.
    Десь читала шо зазвичай такі роботи дизайнери з ДК пропускають і не вибирають ніколи. Надається перевага роботам що зроблені саме по конкретному завданню. То я пишу про рос/укр. блоґи.
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Їх просто не так багато.
    Я на російські принципово не ходжу. Бо є з їхнього боку упередженість й кумівство. Я того не люблю. Коли то помітила, відписалася зі всіх російськомовних блогів, окрім скетчів Саші, й більше не ходжу.
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Дівчатка, прошу про блогові та інші "паперові справи" писати сюди. Я поволі подоношу дописи із оффтопів сюди. ;)
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Ще одна причина, чому рідко з ними бавлюся. Несуться дуже, якісь "понти", чесне слово. А сенс? Скрап і творчість мають бути вільні, для забави, польоту, а не якихось дурних амбіцій.
    На англомовних окремі блоги просять не поєднувати більше 10 завданнь, але більшість дозволяють поєднувати, скільки хочеш. Єдиний виняток, якщо бавишся зі скетчем, то допасувати два завдання не можна. Ну, але це логічно.
     
  20. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    ну так, я теж так думаю, головне щоб робота відповідала завданню - а те що вона приймає участь, до прикладу, скетч+палітра+безшаблонне завдання - то я рахую нормально.
    коли прочитала про таку дискримінацію теж була в шоці.