шведська стінка

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Dell, 3 Лютий 2011.

  1. Dell

    Dell New Member

    порадьте яку шведську стінку купити в квартиру краще?

    Модератор: "Де купити?" обговорюється на умовах, зазначених тут.
     
    Останнє редагування модератором: 3 Лютий 2011
  2. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: шведська стінка

    [​IMG]
    Я свою купувала на Південному в Спортландії. Там було дешевше. Вибирала щоб не було дерев"яних перекладин, бо лізуть на неї відразу двоє дітей, боялась щоб не поламали :girl_smile:
     
  3. manka

    manka Member

    Відповідь: шведська стінка

    Зараз також цікавимось такою стінкою. Бачила в центрі за 1400грн. дерев"яну: входять драбина, кільця, перекладина, канат, драбина з мотузок. Знайома купувала десь на вул.Хмельницького (треба уточнити де саме) дерев"яну за 1200грн. - драбина і турнік
     
  4. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: шведська стінка

    Для нас ще було важливим, щоб стінка повністю кріпилась до стіни (бо стеля підвісна). Дерев"яні стінки витримують меншу вагу, а я хотіла щось міцніше. В комплект входять канат і турнік. Мотузкову драбину чоловік зразу забакланив. Зато окремо придбав "дорослу" боксерську грушу. Якщо запланували купувати шведську стінку, відразу б рекомендувала придбати мат.
    У мене двосторонній червоно-синій з шкірзамінника. Легко кріпиться (на "ліпучках"), миється, має стандартний розмір.
    [​IMG]
    Ще пару спортивних знарядь моїх "енерджайзерів":
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  5. Dell

    Dell New Member

    Відповідь: шведська стінка

    а ті дірки в маті, що в них стойки стінки заходять то такі були чи ви самі робили?
     
  6. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: шведська стінка

    Були. "Дірки" зроблені виробником під стандартний розмір шведської стінки. "Одягаються" на ніжки стінки і фіксуються звичайними "ліпучками". Може на цьому фото краще видно...
    [​IMG]
     
  7. Dell

    Dell New Member

    Відповідь: шведська стінка

    а скажіть будь-ласка який виробник?
     
  8. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: шведська стінка

    Виробник чого? Мата - "NEWSPORT GYM". Купляла там де і шведську стінку.
     
  9. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: шведська стінка

    Ми купували стінку Інтератлетика. Вона кріпиться і до стіни ,і до стелі.
     
    Останнє редагування модератором: 28 Квітень 2011
  10. Dell

    Dell New Member

    Відповідь: шведська стінка

    я вчора теж взяв цю інтератлетику. ще таке питання там поперечини слизькі, ви з тим щось робили? може якісь накладки?
     
  11. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: шведська стінка

    Dell, в нас ось така і ще + турнік...
    [​IMG]
    І поперечини не слизькі...:girl_nea: Синочок постійно лазить по драбинці, ручки не з'їжджають...
     
  12. jozya

    jozya Member

    Відповідь: шведська стінка

    Бачу, що вже не актуально, але...
    Наша "шведська" стіночка для діток до 6-ти років (збирається/розбирається за 20 хв. і нічого до стіни кріпити не треба, 4 чи 5 положень, є ще кільця і канат)
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 4 Лютий 2011
  13. Dell

    Dell New Member

    Відповідь: шведська стінка

    такий самий комплект Інтератлетики і там само :) заплатив 1614 плюс доставка 65 і дюбеля 30. ви праві поперчини не слизькі якщо босому лазити, аде якщо ж в шкарпетках... то нога може круто поїхати, точніше вже раз поїхала :) прочитав дуже простий спосіб як з цим можна боротися. просто обмотати поперечини звичайним медичним пластирем

    2jozya, а яка там висота?
     
  14. jozya

    jozya Member

    Відповідь: шведська стінка

    Dell
    Розмір у зібраному стані: 130х100х105см (напевно якраз 100-105 см)
     
  15. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: шведська стінка

    а можна у розкладеному стані фото? І на яку вагу вона розрахована?
     
  16. Habrita

    Habrita Member

    Відповідь: шведська стінка

    А я купила в ТЦ"Скриня" в магазині "Спортек" на 4-му поверсі.Заплатила 1600грн а доставка нахаляву від мережі Спортек.Ця драбина краща від інших виробників тим,що бруси та приставка для пресу при зміні положення використовується як підставка для штанги.
    [​IMG]
     
  17. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: шведська стінка

    Прошу у власників/власниць шведських стін поради: наш малий дуже-дуже енергійний, це та дитина про яку можна сказати - всюди його повно, от ми вирішили придбати йому шведську стінку,( і енергію є куди подіти і для здоров"я корисно) а оскільки вона не така й дешева то хочу отримати інформацію, діткам вона швидко набридає, проявляють діти віком біля 4-х років інтерес: (я розумію, що все залежить від характеру дитинки, але буде цікаво почути думку кожного). Дякую :girl_smile:
     
  18. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: шведська стінка

    Маю дома стінку,то як купили максимум на місяць був інтерес час від часу,а тепер не хочуть.Дівчатка 5 і 8 років....Але діти є різні...
     
  19. vitaloks

    vitaloks New Member

    Відповідь: шведська стінка

    jozya, сподобалась мені ваша "конструкція". Скажіть, будь ласка, де таке металічне чудо купляли і за скільки. Вдячна, я.
     
  20. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: шведська стінка

    мені теж дуже сподобалась, але бачила їх тільки по інтернету. А де ви її придбали, і за скільки?