Швейна машинка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Oduvashka, 6 Травень 2011.

  1. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Щасливі власниці швейних машин а також бажаючи придбати, давайте ділитись досвідом і допомагати з вибором.
    Надумала я собі купити машинку, читала багато різних відгуків, але так і не визначилась, чи потрібно так багато різних функцій, які на вашу думку є основні, які найчастіше використовуються. Скажу зразу, що кравчиня я ще та :girl_haha: Останній раз шила ще в дитинстві, але дуже хочу навчитись, правда, щодо одягу не впевнена, а ось всякі дрібнички :girl_in_dreams:
     
  2. Amaranta

    Amaranta Member

    Відповідь: Швейна машинка

    В мене машинка Brother ML-750. Я нею задоволена на всі 100%:girl_in_love: Можу сказати, що якщо Ви не збираєтесь шити одяг, то варто зупинитись на машинці в якій буде мінімальна кількість "наворотів" типу - декоративні шви, автоматичне виконання петель і т.д. До слова: я шию собі одяг, і маючи 70 функцій у швейній, постійно використовую лише 13-15. Найменше використовуються в мене декоративні шви. Машинка повинна бути проста та зрозуміла для Вас у використанні. А і ще, коли будете обирати машинку, обов'язково в магазині сядьте і спробуйте самі на ній зробити кілька швів, щоб зрозуміти наскільки вона для Вас комфортна)))
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    а ще гарантія - не смійтесь - то велика штука, особливо коли ламається хускварна, а сервіс у польщі...
    а якщо вам на всякі саморобки, то мож не дуже ускладнену, а то продавці співають...
     
  4. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Особисто мені теж ручної Подолки вистачає. Шию собі інколи одяг, але переважно використовую для підгиння та ремонту одягу та пошиття всяких дрібниць. Думаю, якщо не планувати професійно займатись шиттям, то вистачить найпростішої, але справної машинки.
     
  5. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Я теж так думала... Купила нову - тепер знаю нащо))) Але остаточно наважилась її купити, коли справді сіла в магазині і спробувала сама. Всі розповіді продавця не впевнили мене настільки, наскільки сама машинка. Але це більше напевно стосується тих, хто "пересідає" зі старої моделі на нову. Тоді різниця дууууже відчувається. А до того я думала, що буду строчити на своїй Верітасці-ровесниці, поки вона не розсипеться (а розсипатись вона зовсім не планувала).
    А загалом, є багато рукодільних форумів, де багато тем з обговоренням вибору машинок. Я свою вибирала в такий спосіб, вибір був трішечки підкорегований в магазині продавцем, причому на мою користь в ціні (тепер тєжко мучусь, бо вдягаю нитку в голку сама, а заплатила би на 300 грн. дорожче, то був би автоматичний нитковдягач і ще кілька декоративних швів, які мені і не потрібні.
     
  6. Amaranta

    Amaranta Member

    Відповідь: Швейна машинка

    До речі, про нитковдягач: варто вибирати не автоматичний, а напівавтомат, бо багато чула нарікань, що автоматичні (зокрема в Бразерах) швидко ламаються. Все, що мені вдалось зробити з напівавтоматом - це погнути гачок, яким вдівається нитка. І то по моїй неуважності, бо забула, що по інструкції вдівати нитку в голку 75-у і меншого розміру, можна лише вручну.
     
  7. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Та от власне, якось я подумала, що піднапружусь, примружусь та й буду сама вдягати нитку в голку)))) А то платити дорожче за те, що скоро зламається, зовсім не хотілось)).
    Доречі, в мене Janome SE518:) Гарна дівчинка, дуже мені допомагає)). Дуже сподобався горизонтальний човник, зручно, видно, що, де і як. При вдяганні ниток, верхньої чи нижньої, жодних проблем, навіть за відсутності пам"яті: все дуже дуракостійко намальовано прямо на корпусі)). Загалом ці моменти - дрібниці, але вони дуже спрощують процес.
     
  8. cydulkina

    cydulkina Member

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    Я собі вирішила купити швейну машинку, давненько вже планувала, може порадите якусь модель, фірму, магазин? Дуже дякую)
     
  9. Amaranta

    Amaranta Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Я свій Бразер купляла в Новому ЦУМі ("Астероїд") і дуже задоволена. Сподобалось, що продавець-консультант грамотно все роз'яснила, показала і дала спробувати шити на машинці. Власне, що продавець відмовила мене купляти відносно дорогу модель з купою наворотів, і була права, бо того, що є в моїй, мені вистачає з головою. Основний салон Бразера знаходиться на Личаківській - це той же "Астероїд", але яке там обслуговування я не можу сказати, бо була там тільки щоб здати машинку на профілактику. Головне, визначтесь для себе, що Ви збираєтесь шити, а консультант в магазині вже підбере Вам декілька моделей за Вашими потребами :girl_yes2:
    ПС. Ще зайдіть на сайт того ж таки "Астероїду" (львівського) і подивіться на характеристики машинок - приблизно зможете визначитись що Вам підходить:girl_yes:
     
  10. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Я там брала свою машинку. Бразер ML-900, цілком задоволена, дуже багато швів, 8 видів петель( робити їх саме задоволення), навіть кілька декоративних швів хрестиком.
    Нитковдягач працює без нарікань.:girl_yes2:
     
  11. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Взагалі якщо не помиляюся серія ML в брозерів рахуєтсья більш професійною - для 8 годинного робочго дня. Чим вона відрізняєтсья від дешевших моделей - це тим, що в неї в середині кераміка яка не має властивості нагріватися. Тому я яко аматор повний в тій сфері купила RS-260 - також задоволена. Має багато швів в т.ч. декоративних, 7 петель-автомат - тільки рахується для домашнього вжитку. І порядку на 1000 грн. дешевше. коло 2400 щось заплатила за неї. Нитковдягач гнула і випрямляла вже сама, але то через то, що я така розумна використовувала його для зігнутої голки. Заправляння нитки як верхньої так і нижньої - одне лиш задоволення. Пам'ятаю, що на старому мому зінгері це займало разів в десять більше часу...
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

     
  13. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Якщо мова йде про швидкість, то силою натиску на педаль, або в моїй наприклад є ще регулятор швидкості на корпусі і можливість працювати без педалі..
    В тих професійних електричних мабуть все розраховано для супер професіоналів і зразу шпарить на максимальній потужності :)
     
  14. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Це було основним питанням, коли чоловік поставив мотор і педаль до моєї "старушки Верітаски" ножної. Я або диркала на місці, або вже гнала "з вітерецем" криво-косо. Використовувала педаль лише тоді, коли треба було багато "зигзажити" (бо оверлока не маю). Тому теж побоювалась педалей і думала, що в мене в ногах відчуття нема, тому електромеханічна машина мені не загрожує. А от коли спробувала нову навіть не повірила, якою слухняною вона може бути. Доречі, Верітаска з педаллю від Джаномки теж слухняна.
     
  15. Amaranta

    Amaranta Member

    Відповідь: Швейна машинка

    А ще відрізняється тим, що має 7-ступеневий транспортер (переважно, машинки мають 6-ступеневий) для кращого шиття різної товщини матеріалів. Власне, через це я її і вибрала, бо в старій машинці мене дратувало, що неможливо було прошити декілька слоїв джинсу чи іншої цупкої матерії - а ця йде "як по маслу")))
    В мене ще таке питання: чи хтось з вас користувався тефлоновою лапкою для шиття шкіри та шкірзамінника? Які враження? Я купила таку, але користі від неї було мало - вона збирала мені той шкірзамінник в суцільну гармошку, ще гірше, ніж звичайна лапка.
     
    Останнє редагування: 27 Травень 2011
  16. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    І хутро теж. Я шила піджачок з облямівкою з норки, взяло 4 шари джинсу + хутро прекрасно. А ще балдію від пришивання гумок і потайного шва.
    В мене в тому магазині колись коліжанка працювала, то я там перепробувала всі машинки:girl_blum:, вибір стояв між МЛ-кою 900, 600 і НВ -кою швейно вишивальною.
     
  17. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Люди добрі, маю захцянку - швейну машинку. До цього часу всі мої швейні справи то пошиття набору постільної білизни, підгинання, вшивання одягу і пошиття одягу на ляльки на бабціному зінгері 1940 року випуску.
    Хочу трошки обновити модель :) Тобто мені треба машинку для домашніх потреб. Заходила в магазин Singer на Франка, збираюся в понеділок в Астероїд. На що варто звернути увагу? Які функції є потрібними, а які будуть простоювати? Автоматичний чи напівавтоматичний нитковдягач (то по іншому петля називається?)? Ну і все, що варто знати перед тим, як йти в магазин
     
  18. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    І мені порадьте, будь-ласка!
    Мені потрібно шити тонеееееесенькі тканини, малеееесенькі речі на малееееесеньких ляльок. :) :)
    Чи якась швейна машинка здатна на таке? В мене стара "Чайка". То вона явно не здатна...
     
  19. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    :girl_blush2: перефразую запитання.
    Краще петля напіавтомат, чи автомат? І рокажіть про той нитковдягач...
    І який човник краще, зручніше?
     
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    ІМНО горизонтальний. В будь-який момент можна глянути скільки нитки на шпульці залишилось.

    в мене напівавтомат. В принципі, стільки скільки мені воно треба мені вистарчало. Можливо якби була автомат мені б подобалось більше. Не маю з чим порівняти.

    Нитковдягач в мене звичайний. Одягаю сама. Мама моя має вже слабий зір, то брала з автоматичним нитковдягачем (чи як там правильно).

    в мене ось така
    Правда коли я її купувала вона коштувала 1000 грн.
    Брала у Бравзері на Личаківській. Хлопчина все показав, розказав. Посадили мене трохи пошити :)

    Тих функцій, що в ній є, для такої майстрині як я - з головою хватає.
    Сподобалось мені, що є шви для трикотажу, а також потайний шов.