Сім'я чи робота?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Chortenia, 9 Вересень 2008.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    До речі, з якого приблизно віку мальота вже дозволяє буль-менш вдома працювати?
     
    Останнє редагування модератором: 11 Вересень 2008
  2. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: як ви відчули що хочете стати мамою?



    вдома я почала працювати, коли малому було 1,4, але можна і коли 4 місяці, просто в той рік відмінили вступні іспити з укр.літ, а я готую до вступу саме з цього предмету... Але малого тоді забирала Юркова мама, бо я мала 2 дні безперервної праці по 10 год. А як працювати, коли дитинка вдома, я не знаю, бо всяке може бути - болить животик, хоче гамцяти, просто хоче на ручки...
     
    Останнє редагування модератором: 11 Вересень 2008
  3. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: як ви відчули що хочете стати мамою?

    певно все залежить від мальоти.
    моя ще б мені не дала нічим займатись, вона увесь час біля мене, навіть зараз намагається допомогт мені по клавіатурі кулачкам.....
    а є такі, яким цікаво бавитись самим, і їм головне, щоб мама була просто у полі видимості
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: як ви відчули що хочете стати мамою?

    Улянко, яж кажу, розумію, що ви не хотіли образити, то вже мої бзіки, бо так хочеться. А рпо чужу хату - то ми зараз прост у свекрів живемо, а мені для тоо всього (не тільки для зачинання) потрібна інтмна обстановка, але ми вже скоро переїдемо до власної хати.

    Стосовно роботи - а якщо працювати не з людьми (перклади) то мальота дає, чи все одно треба на той час віддавати (маю на увазі під час сну чи вдається попрацювати - особливо до Уки питання).

    П.С. Не думаю, що дитина обтяжує і обмежує, так зміниться усе однозначно, але ж зявляться нові горизонти. Звичайно. на дискотівку з мальотою не підеш, але поїздити - чому б і ні. Навпаки зявляється новий стимул!
     
  5. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: як ви відчули що хочете стати мамою?

    Я почала працювати спочатку вдома (по віддаленому доступу, я тест-інженер), як Штефкові виповнилося 5 місяців. Інколи треба було поїхати в офіс на "планьорку", то брала його з собою, бо бабусь ми не практикуємо. Потім запропонували іншу роботу, я його з собою в офіс щодня возила, працювала одночасно на 2 фірми звідти (також тестування). Працювала в основному, поки він спав, але інколи вдавалося щось зробити. посадивши його на коліна або просто вмовивши. Потім від однієї роботи відмовилась, але в офісі він зі мною був десь майже до року. Ми завезли туди ліжко-манеж, то він у ньому міг бавитись. На роботі з нього всі тішилися, дівки ходили інколи з ним бавитись:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    В умовах сучасності чи може жінка вдало поєднувати сім'ю і роботу, виховання дітей і кар'єру?? хто як вважає? в житты буває і так, що мусиш йти працювати... я благо ще незаміжня студентка, але питання майбутнього мене хвилює:shy:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    Можна поєднати без проблем. У мене наприклад питання чи...чи... не виникало.
    А отакого
    у мене взагалі не була. Я хотіла йти працювати. І мені це подобається. І коли дитина більша, то поєднати це можна взагалі без проблем. Тільки робота має бути внормована. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    Я теж сподіваюсь що зможу поєднати, але в мене іншого вибору і немає ....
    От меньш ніж через місяць йду у декрет і моє керівництво поблажливо віднеслося до моєї вагітності тільки тому що я обіцяля через рік після народження дитинки ( а то і меньше) повернутися до роботи.
    І нянічку ще треба буде знайти пристойну....
    Звичайно можу сидіти і 3 роки...але тоді потім не факт що мене моє місце буде чекати і що взагалі мені буде куди вертатитсь.
    А робота така яку не можна втрачати... і колектив і умови праці и ЗП дуже і дуже добрі.
    От боюсь як би не було приблизно як в тій приказці: - і вовки ситі, і вівці цілі і вічна пам'ять пастуху.

    Ну чого одразу мусиш... як знайдеться принц і кого би влаштовувало що його жінка не працює... то і не мусиш ;)
    Але принців на всіх не вистарчає.....
    А як жити добре хочется - то знаходиться і робота і бажання працювати і задоволення від роботи.
     
    Останнє редагування модератором: 9 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 1
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    По закону звільнити не можуть
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    ckorpionsha, я в курсі ;)..... так і не звільнять...просто коли я через 3 роки появлюся з наміром попрацювати мені скажуть - соррі час давно вийшов, запропонуюсь таку роботу від якої я сама за пару місяців звільнюся.
    І все буде згідно законодавства бездоганно... заява за власним бажанням....
    Я не перший рік працюю і знаю яким чином можна виперти працівника за власним бажанням. Тому і домовлялись тільки на 1 рік... щоб не зловживати....
     
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    Все залежить від роботи. З однією дитиною я працювала без перерв бо робота дозволяла працювати дистанційно з дому. Сучасній жінці взагалі всі умови створено - памперси є, ГВ буде, інтернет вдома - все що треба для того, аби працювати ефективно і вдома.
    Але от якщо дітей вже двоє... напевне це буде важче, напевне прийдеться деякий час не працювати, або добре обдумати організацію свого часу, аби змогти і далі все встигати.
    А з іншого боку материнство це також важка праця у якій не передбачено відпустки :)
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    Я сама впринципі планую виходити, як малому буде півтора максимум два роки.
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    Та я б була на сьомому небі якби мені хтось дав рік декретних. Я працювати мусіла бо так собі вибрала. Тобто, могла і тупнути кабучком але так не зробила бо не зуміла. Після народження дітей по трьох місяцях виходила на роботу.
    Спочатку з дітьми ситіла няня потім віддали в садочок. Садочком я більше задоволена ніж нянями, але то знову ж таки все від мами залежить.
    Чи можна залишатись доброю мамою і цінним працівником - спокійно можна. Часами треба попрацювати з дому, коли треба піти з дитиною до лікаря або коли у них нема школи. А так, зраненька встаємо всі як солдатики, кожен знає своє місце, одягаються, мама робить їсти, п*ють чайочок і вперед хто до школи а хто на роботу.

    Коли у вас є чоловік-партнер який розуміє ваші уподобання щодо праці, ви обговорили фінансову ситуацію і ви вияснили як розподіляються обов*язки вдома, то ви зможете поєднувати все що заманеться. А якщо від вас вимагають відкалатати зміну при верстаті а потім ще відкалатати зміну при плиті, і бути готовому при першому зові труби робити реверанси в ліжку, це вже тоді ви мене вибачайте. Тоді робота дійсно сприймається як повина. Та все життя тоді ніц не варте.
     
    • Подобається Подобається x 15
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    Якщо раптом не буду годувати грудьми, а ще не дай боже з грошенятами важко буде.... то навіть скорше ніж за рік вийду на роботу.
    А що робити? :confused:
    Фінансова стабільність сім'ї це теж дуже важливо...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    якщо і далі будете читати форум то наші консультанти Вам налагодять лактацію та збережуть гроші на сумішах :) повірте, що видатки на суміші не малі - тому ГВ корисне не лише для здоровя, а і для бюджету родини :)

    Не налаштовуйтеся на сумне, бо зміни можуть бути катастрофічно приємними :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  16. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    можна звичайно і працювати і бавити дитину
    але щось буде страждати - або робота або дитина
    після 2-ох, 3-ох років можна успішно поєднувати, а до того навіть не уявляю як
    імхо, треба бути готовим до того, що 2-3 роки роботи толком не вийде, хіба за рахунок часу який мама має присвятити дитині, не інакше

    щодо мене, то я зараз крім дитини більше ні на що не маю часу
    думаю як малому мине рік то може більше часу буде для чогось іншого і я зможу працювати
    я дуже хочу працювати, але я з малим так няньчуся, що боюся він тепер мені нескоро це дозволить
    я навіть вдома не можу знайти час для роботи
    зараз малому майже 8 міс і я наразі навіть не можу сказати коли той час настане

    наразі черепашим темпом вивчаю маркетинг і усьо :confused:
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    Цілком погоджуюся і підтримую. Я від роботи не відривалася зовсім, а от як Бог пошле друге тоді вже так просто не буде.
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    Мені моя робота дозволяє працювати час від часу з дому. Тоді я можу бути з дитиною, коли хворіє, можу піти на зустріч з його вчителькою до школи. Дуже зручно, коли праця пов"язана з компом та нетом. Тільки коли починаєте працю, то діти то трохи тяжко переносять. Особливо мій переніс то трошки тяжко, бо я з ним три роки сиділа. Працювала, але все з дому та за вільним графіком. А потому пішла на повний день. Він то дуже пережив, але звик. Зрештою, згодом у нього замаманий період пройшов і настав зататаний. :xaxa:
    Але я тішилася, що Дарко мав трошки екстремальні умови. Має ж дитина вчитися, що в житті всяко буває і не завжди тепло, приготовано, постелено... Надмірний догляд, як на мене, дорівнює поганому вихованню. Розбещені діти більше некеровані за дітей без виховання... Так що невеличкі випробування корисні. :) Діти швидше дорослішають тоді. Та і мами також. ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    чоловікам легше: в них народжуються і виростають діти, а перерву в роботі чи кар'єрі робити не треба
    іноді жінки хочуть вийти швидко на роботу, щоб довести, що вони не гірші за чоловоків і так само все можуть - і дитину бавити і працювати
    тоді швидкий вихід на роботу певне самоствердження
    в мене і самої були такі думки, але минулися
    бо питання: нащо??? нащо так робити, якщо є можливість побавити дитину?
    я не чоловік і з чоловіками не змагаюся, тому можу собі дозволити декрет :p
     
    • Подобається Подобається x 13
  20. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    сильно залежить від чоловіка і характеру його роботи.
    В нас був період, коли я розпочинала "кар'єру", то він залишався вдома на господарстві. Бо хоч я і працювала з дому, але на кухню-прибирання-гуляння часу геть не було, то він то все взяв на себе.

    А от нині старша захворіла, то я на роботі, а він з нею залишився. Завтра, мабуть, буде навпаки, бо в нього кілька важливих зустрічей, а я вже з дому попрацюю.
     
    • Подобається Подобається x 4