Сім'я чи робота?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Chortenia, 9 Вересень 2008.

  1. mumija

    mumija Member

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    так точно(((
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    так
    не обов язково. Але в обов язки працедавця уже не входить надавати вам той же оклад. з якого ви йшли у відпустку. Тобто якщо зараз ви отримуєте,скажімо, 2000 грн . то при повернені це може бути як менше. так і більше ( залежно від того, що буде зазначено у документах стосовно посади. на яку ви вийдете після відпустки)
     
  3. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    Складно. У мене за 5 р роботи вже була надбавка 10 чи 15%, за 3 р декрету гіпотетично теж могла чуть вирости. Держ установа.
    А якщо продовжу відпустку, це втратиться і стаж буде перерваний.
    Малий за рік так до садка і не адаптувався. Йти не хоче і дуже хворіє.
    Я єдиний доглядальник. Підстраховки нема, хіба шукати людину зі сторони.

    На роздуми всього к-ка днів. Що робити?
     
  4. mumija

    mumija Member

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    Може все ж таки вийти на роботу. Лікарняний Вам мають давати, якщо дитина буде хворіти. але за рік всього 60 днів здається оплачують.
     
  5. mumija

    mumija Member

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    Дівчата, а от якщо я припустимо вийду з декрету, коли дитині буде 3р, і піду в другий декрет менше, ніж за 6 місяців, то від чого будуть декретні залежати? взагалі, як їх нараховують, бо я вже забула як то було першого разу.
     
    Останнє редагування: 27 Травень 2013
  6. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    А якщо я зараз вийду на роботу офіційно, то при бажанні можна знову піти у відпустку по догляду за дитиною до 3-ьох років?
     
  7. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    так, в будь який час.

    ---------- Додано в 15:48 ---------- Попередній допис був написаний в 15:38 ----------

    а де про це детальніше сказано?
    бо в КЗпП У ст. 181 знайшла таке
     
  8. VLinko

    VLinko New Member

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    Так як і написала попередня дописувачка згідно ст.181, але не зараховується до страхового стажу, який потрібен для визначення розміру виплати по лікарняному листку.
     
  9. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    я оберу сім'ю, буду сидіти в декреті всі 3 роки, виділені державою, і як кажуть дівчата "нехай весь світ зачекає" :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    От і мені хочеться і колиться:) є місце посади, з якої йшла в декрет, недалеко від дому і з/п зараз хороша, а малому тільки 2 роки. Шкода дитини, бо в садочок ще зарано, а вдома нема кому посидіти
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    значить не така і хороша т зарплата. По іншому би власне питання "немає кому посидіти" не стояло, бо хороша з\пл давала би змогу без проблем няню оплачувати. А якщо няня при такій з\пл невиправдана, то не така вона і хороша :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    Відповідь: Сім'я чи робота?

    вона без проблем і дасть таку можливість, тільки питання про няню в нашій хаті навіть не стоїть. категорично проти чужої людини, а про бабусь, то взагалі мовчу, напевно, би вони швидше свої роботи покидали.
     
  13. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    От і у мене схожі думки) Та я якраз викладач, і попри плюси, в тій професії зараз не так то й просто. Малесенькі зарплати (принаймі в нас, навіть доценти мають невелику зарплату), нерви все одно йдуть, що іноді задумуюсь, що вже краще собою і своїми дітьми займатись, ніж тратити час і енергію на це все. А ще купа паперової писанини (тепер її ще більше):girl_crazy: Але все одно повністю завжди займатись виключно домом я б не хотіла, а от щось "для душі", і ще з з/п більшою ніж оця теперішня , то так:girl_yes2:
     
    Останнє редагування: 30 Серпень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  14. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Дівчата, прошу вас тверезо оцінити, бо дуже вагаюсь. Отже, така ситуація: у вересні мені потрібно виходити на роботу, працюю в улюбленій фірмі, роботу свою дуже люблю і колектив. Але. Чоловік проти мого виходу на роботу, проти, щоб менша дитина ходила в садочок, хоче, щоб вдомі був порядок і чистота, завжди наготовано/попрано/попрасовано і т.д., плюс, щоб діти були доглягуті, в мене їх двоє. Старший синочок вже школяр, менша ходить на танці, хочу в ній це розвивати, в вересні хочу водити їх у басейн, який поряд від дому відкривається. Бабусі/дідусі працюючі, та й не хочеться дітей на них звалювати, можна ще спробувати в приватний садочок ходити або няню, але тоді смішно, щоб усю зарплату віддавати комусь. Тут питання стоїть не в грошах, чоловік достатньо заробляє, моя з/п аж нічого не змінить, але мені так шкода залишати роботу, але і розумію, що не зможу тримати такий порядок вдомі, як тепер, що робота з 9-18, +/- дві години на добирання, не хочу, щоб це вплинуло на наші з чоловіком відносини:sad: Думаю про те, щоб написати ще на продовження декретної відпустки, хоча б на рік-два, щоб дитина трішки підросла, можливо щось зміниться і чоловіка думка також. Одним словом, я розумію, що кожна з нас різна, але хоч приблизно, щоб зробили ви?
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    мій варіант
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Якщо можливо то справді це варіант:
    Або якщо можна вийти не на повну ставку, а на 0,5 або 0,75, щоб швидше йти з роботи (або пізніше виходити).

    Бо порядок вдома то може і важливо, але цілком відмовлятися від кар"єри я би не стала. Різне буває в житті. В моєї колеги по роботі загинув чоловік-бізнесмен. Добре, що свого часу вона не кинула роботу, бо прийшлось би важко.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Я б на Вашому місці все таки ще рік вдома дітей пильнувала. В мене була аналогічна ситуація і діти приблизно такого ж віку були, як і Ваші. Меншому виповнилось 3 роки, я вийшла на улюблену роботу, а через кілька місяців продовжила знову відпустку по догляду за дитиною. І справа не в тому, що не так вже встигаєш попрати-приготувати-попрасувати і т.д., бо з часом все таки втягуєшся і воно налагоджується. А діти? Я почувалася винною, що залишила їх напризволяще. Тому, моя порада - зачекайте ще хоча б рік. Дитина в 4 роки - це вже зовсім інша справа, ніж в 3.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Я б не йшла.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    і я б не йшла )))
    я знаю, кажуть, що є такі жінки які все встигають і ніхто не залишається обділеним. Тільки я в житті їх ніколи не бачила. Хтось точно постраждає. Перший клієнт на постраждання - Ви.
    ну або варіант - на півставки, або менше, якщо аж так дуже хочеться. І так, я би і з півставкою почекала до 4 років дитини.

    "Якщо сумніваєтесь, вибирайте дітей. Буде ще купа часу щоб вибрати роботу."

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 19 Червень 2016
    • Подобається Подобається x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Попелюшка, так чи інакше, щоб не вибрати буде - написане вище.
    Рішення треба приймати відносно власних бажань а не чоловіка і дітей. Пишу з досвіду.
    Якщо ви людина, яка не може сидіти дома, а потребує багато спілкування, колективу, різноманіття, то вам дома буде нудно, вас буде з середини то мучити, і почнеться депресняк, плюс ви почнете підсвідомо звинувачувати у цьому чоловіка і стосунки стануть напружені. А чоловік -він думки своєї не змінить, і в голову до вас не залізе)))
    Якщо ж ви людина посидюща, любите самі ці порядки, щоденний розпланований день, коли готуєте в своє задоволення і з дітьми комфортно, спілкування вистачає - тоді на роботу не варто, бо готування-прибирання все одно залишиться виключно на вас, на початках чоловік буде невдоволений, ви будете мати постійну перевтому і будете злитись на себе в першу чергу і сумніватись,- що знову дорога до депресії.
    То так згрубша)))
    Тому порад не читайте), а пробуйте зрозуміти себе і чого хочеться ВАМ, тоді й усі будуть щасливі.
    ІМХО.
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5