Синехії у дівчаток

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Іруня, 11 Лютий 2009.

  1. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Півроку тому пішла я до дільничого педіатра з питанням, чи "правильні" у нас статеві органи, бо начитавшись інтернету не замітила у донечки входу в піхву:8:. Педіатр сказав, що в нас зрощення малих статевих губ (синехії) і треба звернутися до хірурга, щоб розрізати:sad:. Одним словом, налякав мене тими заявами до "потєрі пульса"...
    Прийшли до хірурга. Сказав, що то певно в педіатра щось зрослося і ми спокійно пішли додому. Але та думка мене ніколи не покидала. І от сьогодні я натрапила на фотографії як виглядають "нормальні" статеві губи у дитини і як - "ненормальні". І що... В нас аналогічно, як на останній фотографії:sad:.
    http://www.zdoroviedevochki.ru/girl/img/1.jpg
    http://www.zdoroviedevochki.ru/girl/img/2.jpg
    http://www.zdoroviedevochki.ru/girl/img/3.jpg

    Можливо хтось з таким стикався. Куди нам тепер йти? Що робити? І саме основне : чи робити? Бо думки розділилися... Одні кажуть, що обов"язково розсікати, інші - що само розійдеться при статевому дозріванні:confused:. Знову ж таки, не факт, що при розсіканні не зростеться знову. Іноді це доводиться робити по декілька разів. Травмувати дитину, нехай навіть психологічно:sad:. Голова йде обертом від тих думок...
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    шкода що у мене посилання на фотографії не відкриваються, але мене теж дуже турбує це питання.
    в моєї дитини теж там "отвору" нема. Але я себе заспокоюю думками, що
    Моя мама каже що навіть ніколи мені туди не заглядала....
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    Дуже сумніваюся, що наші мами колись взагалі знали про таке і кудись дітей водили:confused:. А зараз лікарі кжуть, що це дуже поширене явище.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    Хоча в мене синочок, але недавно якраз знайома розказувала за свою маленьку донечку, якій недавно виповнилось 2 рочки, що теж мала таку проблему, власне вона робила своїй дитині розсікання (вона за освітою медик), після того розрізання, дуже мала плакала коли ходила в туалет пісяти, поки не загоїлось.:sad:А ще інфекція зовнішня з"явилася в дитини. Я не веду до того, що цього не потрібно робити, просто розповідаю те, що знаю. Якщо комусь треба буде взнати за лікаря то пишіть, спитаюся її.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    наші знайоми мали таку проблему,робили операцію буквально в неповний місяць.....

    думаю варто пакозатись ще одному хірургу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    в нас таке теж було, мені і лікарі і мама казала туди не "лазити", але все ж таки гігієну статевих органів треба проводити, і те що там зрослося помітила в 3 місяці, перечитала про це в інтернеті, що або розсікати або чекати, мені це не підходило, можливо я не права, але я помаленько кожного дня трошки розтягувала і промивала, так через два тижня все внормалізувалося, нормальний вхід, як на першій фотографії і більше не зросталося і до лікарів не зверталися

    Іруня, я б радиа все таки знайти толкового лікаря, бо ваша доця вже більшенька, не знаю, але мені не дуже віриться що воно само розійдеться
     
    Останнє редагування: 11 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 6
  7. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    то тут нашла http://posobie.info/viewtopic.php?t=2073
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    А кудою тоді менструальна кров повинна витікати:8:?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    А може з дитячим гінекологом порадитись, нехай добре огляне. Багато хірургів тільки б різали((

    Бувають випадки коли дівоча перетинка дуже щільна , тоді з місячними також проблеми, кров просто не виходить, потрібно розріати. А синехії як на мене серйозніше:confused:, треба радитись із спеціалістами
     
    Останнє редагування модератором: 12 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 1
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    так так обовьязково порадитись з лікарями....я так розумію синехіїї,це щось схоже як в хлопчиків фімоз.( внас він був)...напевно є різна ступінь зростання,і тільи фаховий спеціаліст дасть прогноз,чи воно саме розійдеться чи потрібно оперувати.
    Якщо лікар скаже що воно сильно зросше нема шансів що розійдеться,то варто щось робити,щоб б потім дівчина не мала комплексів.
    наскільки знаю,це досить маленька операція,реально дитинці болісно пісяти перших два дні
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    Почитала трохи форум Комаровського. Там у такій же темі консультує дитячий лікар-гінеколог. Процитую її :

    "синехии надо разъединять только тогда, когда возникает нарушение мочеиспускания (при полном сращении). Во всех остальных случаях на них не обращают внимания, ведь это не доставляет никакого беспокойства ребенку и не таит в себе никакой угрозы для здоровья. Это мировая тактика."

    Заспокоїла трохи, але на прийом до дитячого гінеколога підемо.
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. NOKIA

    NOKIA Active Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    І у нас та ж проблема. Доці майже 5 місяців. Але не повністю зросші губки. лікар казав в 1 рік показати гінекологу, що він на те скаже, може і не треба буде різати. тільки при такій проблемі можуть бути хибними аналіз сечі, так казав лікар. Поки чекаємо. Чоловік каже , що все нормально.
    А моїй племінниці десь аж в 6-7 років обнаружили, роз'єднали. Правда пару днів в горшок наливали теплої водички і вона так пісяла, бо боліло і плакала. Але все добре.
    мамуні, головне не панікувати. З будь якої ситуації є вихід
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    Ми маємо цю проблему. Я вже колись писала про то на форумі. Знайшов то хірург на огляді у 3 місяці. Відправив до гінікилога. Але я спершу перечитала все що можна і вирішила нікуди не ходити і ніц з тим не робити. В неї зрощення не дуже велике і далі не збільшувалося. Зараз само собою ще меньше стало. Надіюся що з часом пройде зовсім.
    Основне чому я вирішила нічого не робити, це глобальний підхід "не лікувати те що не турбує і можливо ніколи і не буде турбувати", особливо коли то лікування травматичне і з невідомим результатом. Бо після розрізання можуть бути повторні зрощення Раніше ніхто дітей по гінікологах не таскав і подібних проблем не було. А травмувати дитину і психічно і фізично з невідомої мотивації я не буду.
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. NOKIA

    NOKIA Active Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    мій чоловік теж так каже :clapping:
     
  15. adyl

    adyl Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    Моїй донечці2.5 місяці, ми ходили до хірурга з ніжками, а він сказав, що в нас синехії.Насправді, це нічого страшного, якщо зрослося не сильно, але якщо вже багато, то можуть бути проблеми. Я спочатку дуже перелякалася, але все-таки дозволила розділити. Сама процедура триває хвилинку, малеча навіть не зрозуміла, що сталося, навіть не сплакнула:girl_claping:. Вони розділили такою спеціальною штучкою, а не скальпелем, тому це навіть не можна назвати розрізанням., потім заклали якусь мазюку і сказали капати вазиліновим маслом при зміні памперса, щоб знову не зрослося. Донечку після того нічого не турбувало, відразу ввечері зажило!!!:girl_claping: Так що не така ця процедура і страшна, як її малюють!!! А я спокійна, бо знаю, що тепер все нормально!!! І на останок моя порада: краще зробіть це доки дитинка маленька, щоб вона не боялася і самі не переживайте, щоб ваше хвилювання не передалося крихітці!!! Ростіть здоровенькі!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Arika

    Arika Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    Нашій донечці в 2 місяці дільничий педіатр виявила синехію, ми пішли до гінеколога і вона написала діагноз "Часткова синехія". Сказала робити процедури гарбузовою олійкою і травою, і через місяць з"явитися. Десь після 3-ї процедури синехія пройшла. І коли через місяць ми знову прийшли до гінеколога, то вона нам написала "Здорова":girl_claping:!!!! Якщо когось зацікавить, то розповім детальніше про процедури і траву та олійку (навіть можу віддати траву і олійку, бо більше нам не потрібні)!
     
  17. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    Ось ще інформація
     
  18. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    Сьогодні були в педіатра і вона виявила синехії і направила нас до дитячого гінеколога. Уже домовилась на понеділок. Розумію,що катастрофи не має, а все одно переживаю:girl_cray:
     
  19. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    Все вернулися від гінеколога!!! Цьопонька моя просто герой:girl_claping: Дала себе подивитись. Кричала тільки під час процедури, а як тільки розєднали, то зразу заспокоїлась
    Нас попередили, що може бути повтор, але при належному догляді все має бути в порядку. Будемо промивати травичкою (елекасол) і змащувати гарбузовою олійкою.
     
  20. mamamilka

    mamamilka New Member

    Відповідь: Синехії у дівчаток

    В нас теж була така проблема,але ми лікували мазю(протягом 5-7днів) про яку пише Provizor.Малій тоді було десь 1,5.Хоча в нас не було проблем з відтоком сечі,але лікування призначили таке.Допомогло швидко і до сьогоднішнього моменту все добре.