Смішні поради :)

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем хельга, 14 Листопад 2010.

  1. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Частенько нам наші родичі, друзі і навіть чужі люди можуть ТАКЕ порадити.... Зі свого життя зараз такі поради не згадаю, але нарила такі:
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Смішні поради :)

    над дечим я ржала, але насправді якось страшнувато ...
     
  3. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Смішні поради :)

    Точно, страшно....
     
  4. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Смішні поради :)

    Страшнувато те що деякі "турботливі свекрухи-мами" не просто це радять а ще й "втіхаря"роблять....
    я в шоці...:khomyak:
     
  5. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смішні поради :)

    Мені, моя свекруха, не дозволяла зливати воду з ванночки після купання малого, казала, що чорти заведуться. Цікаво, де в каналізації чорти знайдуть ту воду? Я ж не на вулиці виливаю.... Казала так до хрестин, але ввечері після хрестин, коли я малого купала, то теж не дозволила...
    Тут вихід один - не сперечатись :shutup: Поїхала вона додому, я робила по своєму.


    Коли малий плакав від кольків, то казала, що то його зглазили і треба зглаз знімати мені і доти мене діставала, що краще було таки те зробити. Треба було зворотню сторону долоні намочити у воді і провести навколо обличчя проти годинникової стрілки три рази, а потім виворітом свого одягу теж проти годинникової стрілки витерти. І саме головне, коли я малого заспокоювала цицьою і ставила собі на живіт, то вона була дуже задоволена, що її метод працює.


    Ще знімала мені лахи малого на ніч, бо теж на одяг наврочать.


    А зі свого дитинства пам"ятаю, як бабка мого двоюрідного брата завжди проводила по лиці помивалькою перед прогулянкою, причому то колись були не гарні кольорові губки, а вонючі ганчірки. Я ту процедуру терпіти не могла :bad:
     
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Смішні поради :)

    ну сусiдка корову продавала то переводила ii через сокиру шоб молоко чи то було чи то навпаки щоб у покупця не було )) А ще на городах бачила тряпочки червонi шоб урожай не врiкли ))Але ото понапусемо а хтось почитае тай скористаеться бо ж е люди що не можуть жити без забобонiв, ритуалiв. )
     
  7. true

    true New Member

    Відповідь: Смішні поради :)

    Я тут тих перлів начиталась, спати не буду. Ну це просто бомба! Я тепер розумію, що моя свекруха з газеткою порад "бабушка" нєрвно курит в углу:girl_impossible:
     
  8. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смішні поради :)

    Кажуть, щоб пройшов ячмінь треба плюнути в хворе око, тому хто перший побачив його :)
     
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Смішні поради :)

    А зі сучасних, знаю таке: якщо дим від цигарки зайшов в очі, то ту людину треба послати (на ***). За мною одногрупниця гонила: Іра, пошли мене... ну пошли, бо пече... я й послала :girl_haha:

    Про ячмінь знаю, що як починає свербіти, треба золотом терти. :connie_pull-pigtail

    А як врікли, то треба стати на порозі лицем до будинку і подивитися крізь ноги на місяць :girl_bye2: :girl_haha:

    А як одяг вдягнув навиворіт, то тре негайно зняти і кругом лівої ноги три рази перекрутити :girl_in_dreams:
     
  10. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смішні поради :)

    Але тут можна і цікаву інформацію знайти :girl_wink: наприклад, якщо хтось вдягнув одяг навиворіт :girl_haha:
    А у нас навпаки, якщо помітиш, що щось вдягнув навиворіт, радієш - тоді не вречуть ;)
     
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Смішні поради :)

    ха, червоні труси навиворіт поверх всього — тоді 100% не врічуть :girl_haha:
     
  12. true

    true New Member

    Відповідь: Смішні поради :)

    Уявіть, іде собі невинна людина, здоровається з вами, а ви їй на тобі-плюєте межи очі. Я собі так мислю, що ячмінь точно пройде, бо на його місці синяк розквітне.:girl_crazy:
     
  13. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Смішні поради :)

    Я б хотіла щоб мої свекри в це повірили. І чоловік теж. Ну нічо дитині не станется без цукру, крохмалу, барвників і презервантів.
    Напихають 2-х річного солодощами при будь якій можливості. Так що деякі забобони навіть корисні.
     
  14. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смішні поради :)

    А я згадала ще таку пораду, не забобон. Коли мені було чи то 19, чи то 21 рік, бабка сказала мені, щоб я в селі нікому не казала, який у мене вік, бо то вже я стара діва і сором на все село:girl_crazy:
     
  15. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Смішні поради :)

    В мене був нежить,так мені одна знайома порадила їсти менше макаронів. На питання чому, відповіла що вони стимулюють розвиток слизу.Йой:girl_impossible:
     
  16. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Смішні поради :)

    А чи знаєте ВИ, що вагітним не можна:
    чіпати котів;
    переступати через кабелі і будь які дроти (щоб дитинка не заплуталася у пуповині);
    водити будь-які транспортні засоби (а чого - загадка!)(а раптом мені захочеться за руль поїзда?Що робити, цікаво?:girl_cool::girl_haha:);
    вишивати (аби не вколотися і не занести інфекцію);
    працювати в городі (бо нічого не вродить;
    пекти пляцки-торти-печиво(бо то у вагітних не виходить бо вагітні то не мають робити! Бо не мають і все!):connie_pull-pigtail;
    Ой, ще були якісь "поради", шкода, що не запам"яталися...:d7:
    (то мені так казали різні люди, коли я чекала донечку;)
    А Ви, дивіться, дівчата, всяке буває...;):girl_haha:
     
  17. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Смішні поради :)

    Ніч, всі сплять, а я тут ржу на всю хату :) Згадала тільки таке: коли одяг навиворіт- то зняти і потоптатись треба:) тільки от думаю не на вулиці, не поймут:) а ще коли вагітна була, то казали, що вагітним відмовляти ні в яких проханнях не можна, бо тим, що відмовили все миші погризуть.А тато коли далекобійником їздив,казав що на фарт треба пісяти на заднє колесо фури:) а жінкам як дістати?:)
     
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Смішні поради :)

    а у циган вагітним ЗАБОРОНЕНО носити воду, варити їсти і мити посуд — і головне, то все має робити СВЕКРУХА :girl_crazy: йой як файно :ed4d70def841dc74b57

    ще такий рецепт, мо кому згодиться :)

     
  19. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Смішні поради :)

    Ужась!!!!!

    Не буду себе дуже хвалити, але в мене позавчора дуже файний пиріг зі сливами вдався :girl_smile:
     
  20. garbuzyk

    garbuzyk New Member

    Відповідь: Смішні поради :)

    А мне свекровь посоветовала...
    Щось забагато нісенітниць як для одної свекрухи - певне цілий народ збирав... та й хто б таке терпів?

    Я котів далеко обходила під час вагітності - боялася токсоплазмоз підхопити.

    а мені подобалося... поки на скутері в паркан не в"їхала на 2-3 місяці вагітності, потім навіть за кермо машини перехотілося сідати.

    сапати я ще влітку сапала, а от вибирати картоплю вже не їхала - нащо лишній раз наражатися на небезпеку?

    До порад забобонного типу ставлюся скептично. Якщо людина може мені ЛОГІЧНО пояснити, чому так слід робити - прислухаюся. А ні - то лиш забобон для мене.

    Сміття при потребі виношу і після заходу сонця - а що ж, воно мені буде в хаті до ранку смердіти?
    Лахи теж знімаю коли висохнуть або коли згадаю. Влітку навіть через ніч раз висіли... сором який перед сусідами, але більше нічого.
    Воду з купання малого мама зразу теж казала до ранку не виливати... А з такою вологістю в квартирі дитині легше дихати???
    А ще сусіди радили віск злити, бо в малого були коліки і він дуже плакав........

    А як щодо такої поради: щоб очі не пекли коли ріжеш цибулю, треба дивитися на холодну протічну воду... Перший раз дуже реготала як почула. Перевіряла - ніби трохи помагає, хоча не можу знайти пояснення. Може, самонавіювання? Бо я при потребі порізати цибулю на закрутки або потерти хрін на свята вдягаю окуляри для плавання - помагає ;)