Сни під час вагітності

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем classic, 1 Жовтень 2010.

  1. classic

    classic New Member

    Дівчата, що вам снилося чи сниться в період вагітності???? я кожного ранку пам"ятаю свої сни, а до вагітності рідко таке було, та це не просто сни , а переважно еротичні ))) :girl_blush2:
     
  2. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Сни під час вагітності

    Еротичні:girl_blush2:, десь до 12-13 тижня і мене переслідували і то майже кожної ночі. Чоловік з мене сміявся! А потім пішли бойовики , трилери і блокбастери!!! Через такі "яскраві " сни я майже не висипалась .Зараз вже якось рідко таке сниться, переважно коли звечора перенервуюсь або шлунок барахлить.
     
  3. classic

    classic New Member

    Відповідь: Сни під час вагітності

    ну в мене якраз 9 тиждень ;) значить попереду мене ще і бойовики чекають..цікаво)
     
  4. Wariatka

    Wariatka New Member

    Відповідь: Сни під час вагітності

    В мене були і бойовики і еротика. А ще я дуже хотіла двійню.......... Дізнавшись про вагітність наснилися ДВА звірятка симпатичні, які я впускала в хату а вони бавилися........ але мають поки що одного синочка :)
     
  5. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Сни під час вагітності

    А мені сьогодні таке кумедне наснилося:)
    лягла спатки,трохи надута на чоловіка,потовклася,щоб його розбудити(вредна я),зазнала поразки тай заснула:)
    десь ніби над ранком сниться,що наша малеча щось дуже воює собі,я ніби ще трошки лежу,лінуюся вставати,а вона і так,і сяк!!! аж горбки по пузянькові!!! і от один з тих горбків вимальовується в таку чітку РУЦЮ!!! з пальчиками навіть(так з-під шкіри видно),а я раз - і той горбик ХАП!!! :))) і прокинулася,лежу,прислухаюся до малечі - тихо ніби:))) отаке:)
     
  6. squirrel

    squirrel New Member

    Відповідь: Сни під час вагітності

    А мені новорічні ялинки сняться (можливо через те що маю народжувати в січні):girl_in_dreams:
     
  7. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Сни під час вагітності

    мені може за ніч 2 - 3 сни приснитись :8: причому різного жанру :girl_impossible:,то зранку встаю, як побита :girl_yes::girl_sad:
     
  8. squirrel

    squirrel New Member

    Відповідь: Сни під час вагітності

    Я сьогодні цілий день ходжу схвильована через сон. Приснився мені мій дідо, який помер в листопаді, що я з ним розмовляю говорю що я до нього приїду з правнуком чи правнукою (точно не пам"ятаю). Він мені говорить що не треба до нього їхати, а я його обнімаю цілую в щоки і говорю "що ви таке кажете я обов"язково з дитиною приїду до вас. Після цього я проснулася і розумію що я це все говорила мертвій людині. Тепер страшно:scare:
     
  9. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Сни під час вагітності

    ви,основне,навіть не думайте брати той сон до серця!!! як любить казати мій тато,коли ми з мамою починаємо копирсатися в тих всіх знаках і ознаках:"Спитсі тай снитсі:)"!
     
  10. squirrel

    squirrel New Member

    Відповідь: Сни під час вагітності

    Я стараюсь не думати про цей сон, тим більше дідо мене дуже любив бо я завжди до нього в гості приїжджала і після того як його не стало приїжджала щоб помолитися за нього. Але тривога якась є.
     
  11. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Сни під час вагітності

    а,і ще бабі-мамі не забудьте розказати:)))

    ---------- Додано в 22:40 ---------- Попередній допис був написаний в 22:37 ----------

    О! я думаю,в тому і причина,що і ви,мабуть,його любили,і Ваша підсвідомість так собі то химерно зліпила докупи,що і він,хоч і не з Вами,а потішився манявочкою!!!
    ну,і вийшло в такому вигляді...
     
  12. squirrel

    squirrel New Member

    Відповідь: Сни під час вагітності

    Розказала. Мій тато сказав що дідо нам нічого поганого не зробить. Тому буду відганяти від себе тривогу.
     
  13. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Сни під час вагітності

    а,то добре:)
    бо я би своїм не ризикнула:самі би ходили ойкали,і мене накручували:)
     
  14. squirrel

    squirrel New Member

    Відповідь: Сни під час вагітності

    В мене тато оптиміст:girl_smile:
     
  15. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Сни під час вагітності

    та тато то тато,я про бабську частину:)))
     
  16. squirrel

    squirrel New Member

    Відповідь: Сни під час вагітності

    По тій часті тоже песимісти
     
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Сни під час вагітності

    Мені нині під ранок снилось що я на дереві сиджу і їм соковиті свіжі яблука і сливи.прокинулась і бігом до яблук.корисні сни!
     
  18. Morena

    Morena Well-Known Member

    Відповідь: Сни під час вагітності

    А мені часто сняться різні страшилки. Посеред ночі прокидаюсь схвильована і потім кручусь і не можу заснути.
    І чого воно мені зараз таке всяке сниться? І ніби засинаю з хорошими думками, слухаю як моє чудочко маленьке товчеться.
     
  19. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Сни під час вагітності

    squirrel А я думаю це тому що ви думаєте про дідуся і пишете, що він вас дуже любив то напевно точно б підтримав вас зараз і вам його бракує, прийти це може означати і прийти з малечою на могилу до дідуся .

    Моя вагітність теж відзначилася неймовірними, і яскравими снами, такими довгими , деколи вони протікали як серіали, щоночі продовження попереднього сюжету і я їх усі памятала, Я дуже чекала на нашу малечу, і ті 9 місяців були неймовірно довгими і майже щоночі мені снилися дитина, то вона плаче то я народжую, то ще щось. І десь так в другому триместрі почалися еротичні сни.
    Гарних і солодких снів вам дівчата
     
  20. oreol

    oreol New Member

    Відповідь: Сни під час вагітності

    Коли я була вагітною до другої ночи читала книжки, так я к не могла заснути (вдень не стомлювалась). Коли читала Анну Кареніну, вночі мені снилися ті самі герої і навіть так як вони розмовляють(стілістикою), а коли читала детективи, звичайно тяжкуваті сни були(бандити та все таке...). Тому вагітним зовсім не треба дивитися сумні фільми, новини, а старатися бачити тільки позитив.