Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільки

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Adriasia, 9 Серпень 2011.

?

Я

  1. власник собаки і повністю дотримуюся правил вигулу собак

    15,1%
  2. власник собаки і вигулюю як хочу і де хочу

    2,0%
  3. не маю собаки, але мені чужі не заважають навіть на дитячому майданчику

    2,4%
  4. не маю собаки, але не проти чужих собак, якщо їх господарі дотримуються правил вигулу

    80,0%
  5. кицька в мене, а собакам - собачу смерть!

    0,5%
  1. Osya

    Osya Active Member

    Це все дуже гарно, але інколи біжить собака навіть доброї породи, щоб просто понюхати, то в мене вже виникає паніка і нічого з собою зробити не можу, а хазяїн кричить здалеку не бійтеся вона не кусає, а що мені робити із свією панікою. . Я не проти милих і добрих собак, просто хазяїн завжди має слідкувати куди біжить його собака, а не просто відпустити і нехай собі десь бігає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  2. terezka

    terezka котяка-вишивака

    тим більше не спускати на дитячому майданчику, а потім ховатись в кущах під балконом, щоб не побачила поліція. і не реагувати на крики "заберіть собаку", "чия собака":)
     
  3. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    О, яка знайома ситуація, Ви часом не з Грінченка? В нас завели песика(правда вже давненько), який живе фактично на подвір’ї будинку (не подумайте що особняку, звичайного 5-ти поверхового), а на ніч забирають в під’їзд, але той песик починаючи з 5-6-7 ранку гавкає і кидається за ногами перехожих, роверистів, людина, що його годує його і доглядає на скарги людей не реагує, каже то не мій пес то "загальний", щоб чужі тут не ходили (але, перепрошую, то ж вам не особняк, люди ходять , бо то звичайний прохідний двір:girl_mad:). Та нещодавно мій терпець урвався вже, та собачка кинулась на мою малу, ми бавились в пісочниці , моя дитина сиділа там пасочки ліпила, а коли встала, то собака (вона ховалася в тіньку неподалік )підривається і з риком на дитину,я була поруч, вступилась між ними, вона мене обходить і кидається ще раз, я якось на неї сильно крикнула, то собака зразу відбігла і не втигла вкусити, але дитина дуже налякалась, я теж . Піду певне в жек або буду на гарячу лінію дзвонити:girl_impossible:
    Вже мовчу , що вдень не можу спокійно вкласти малу з відкритим вікном через того пса.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. uliana

    uliana Well-Known Member

    вам хоть є кому пожалітись(ще б толк був),а ми в приватних будинках,тому всім по барабану( собака і далі гавкає,за другий рік вже звиклось,але інколи 23-24 год терпець зривається і йду сваритись з сусідами
     
  5. octavia

    octavia Well-Known Member

    У Львові планують встановлення станцій для прибирання за собаками. Тут можна проголосувати де потрібно їх встановити.
    http://www.survio.com/survey/d/N1B9Y9H1P1V7P3R7R
    Для всіх "любителів собак ":pleasantry: смітники будуватимуть не за кошти ,які місто могло б виділити на будівництво дитмайданчиків ,а за гроші з Європи , де зовсім по другому ставляться до тварин .
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. jylanda

    jylanda занууууда

    Та я вас прошу, всюди є люди і людиська, не ідеалізуйте Європу, те що тут часто прибирають за собаками, то лише тому що штрафи великі, зате тут дуже гарно вміють люди своїх домашніх тварин перед від'їздом в відпустку залишати на автобанах, де тварини і гинуть від голоду, або ж під колесами. А в нас, коли власники собак почнуть їх вигулювати на повідках та в відведених місцях, менше буде тих, які виступають проти собак.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    сьогодні після побаченого всоте задумалася ну коли ж? КОЛИ вже нарешті собачники почнуть дотримуватися правил вигулу своїх тварин?
    16.00год. Спортмайданчик біля будинку( на вході до якого висить попереджувальна табличка, що вигул собак на даній території забаронений!). 10-12 діток активно бавляться хто у футбол, хто у волейбол. І тут на шаленій швидкості до них приганяється величезна кавказька вівчарка та починає гавкати і бігати довкола, відібравши м"яча у дітей. Ясно, що діти перелякалися, почали кричати, втікати. повибігали батьки з будинку, і лише аж тоді доплентався старший чоловік років поза 70 - власник цієї вівчарки із претезіями, чого діти вчинили такий переполох - собака ж їх не рухає ,типу просто бавиться і бла-бла-бла... Я з вікна за всім цим спостерігала і думала, що деякі тати дітей тих собачників там повбивають ( їх була ціла компанія). Жодна із собак не була ні на повідку, ні з намордником(((
    Стаття 10. Правила вигулу домашніх тварин
    Власники собак та котів та\або відповідальні особи за дорученням власника тварини (супроводжувальні особи) мають право знаходитись з собакою або котом поза межами її постійного утримання (супроводжувати її).

    Дозволяється виводити собак за межі квартири, території подвір'я, організацій, підприємств тощо лише на повідку з прикріпленим до ошийника особистим номерним знаком, а потенційно небезпечних собак та собак, що визнані небезпечними, обов'язково на короткому повідку (не більше 1,2 м) і в наморднику.

    Особа, яка супроводжує тварину, має бути не молодше 14-ти річного віку (при вигулі собак потенційно небезпечних та які визнані небезпечними - не молодше 16-річного віку, особам, яким не виповнилося 16 років) та фізично спроможною керувати твариною.

    Особа, яка супроводжує тварину, зобов'язана:

    забезпечити безпеку супроводжуваної тварини, оточуючих людей і тварин, а також майна від заподіяння шкоди супроводжуваною твариною, дорожнього руху при проходженні з твариною біля транспортних шляхів і при їх переході шляхом безпосереднього контролю за її поведінкою;

    здійснювати вигул собак без повідка лише в місцях та зонах для вигулу тварин, які зазначені відповідними знаками або надписами (окрім собак. які визнані як небезпечні);
    Перелік порід собак, визнаних як потенційно небезпечні
    Аіді (вівчарка атласька), Айну (собака айнський, хоккайдо), Акбаш Акіта-іну, Акіта американський (собака великий японський), Бергамаско (вівчарка бергамська), Боксер німецький, Бріард (вівчарка французька довгошерстна), Брохольмер датський, Був’є арденський, Був’є фланерський, Бульдог алапахський чистокровний (отто), Бульдог американський, Бульдог мальорський (ка-де-бо, перо де пресо мальоркін), Бульмастиф, Бультер’єр англійський, Бультер’єр англійський, стафордширський Бурбуль, південноафриканський Вельштер’єр, Вівчар картський (вівчарка картська), Вівчарка американо-канадська біла, Вівчарка бельгійська (грюнендаль, лакенуа, молінуа, тарв’юрен), Вівчарка бернська (бернський зененхаунд), Вівчарка велика швейцарська (великий швейцарський зененхаунд), Вівчарка голландська, Вівчарка грецька, Вівчарка ештрельська (португальська горна), Вівчарка кавказька (вовкодав кавказький), Вівчарка німецька, Вівчарка південноросійська (таврійська), Вівчарка пікардійська (пікар), Вівчарка польська підгалянська, Вівчарка польська татранська, Вівчарка середньоазіатська (алабай, вовкодав середньоазіатський), Вівчарка східноєвропейська, Вовкодав ірландський, Доберман-пінчер, Дог аргентинський (аргентинський мастиф), Дог бордоський (французький мастиф, дог де Бордо), Дог німецький, Далматин Дратхаар, Ердельтер’єр, Кангал Кане-корсо, Као де кастро лаборейро, Као де сера де астрела (португальський пастуший собака), Карабаш анатолійський, Командор (вівчарка угорська), Кувас угорський, Лабрадор-ретривер, Ладсир (ньюфаундленд чорно-білий), Лайка, Леонбергер, Маламут аляскінський, Марема (вівчарка маремо-абруцька), Мастиф англійський, Мастиф бельгійський, Мастиф іспанський, Мастиф піренейський, Мастиф тибетський, Мастіно (мастиф неаполітанський, мастіно-неаполітано), Мітельшнауцер, Московська сторожова, Ньюфаундленд, Перо де преса канаріо (собака канарський), Піт-бультер’єр американський, Пурухаар Рафейру дуалінтежу (собака португальський сторожовий), Ріджбек родезійський, Ріджбек тайський, Різеншнауцер (великий шнауцер), Ротвейлер, Сенбернар, Собака вовчий італійський, Собака вовчий саарлоський (вольфхаунд), Собака вовчий чеський, Собака піренейський горний (великий піренейський), Тер’єр американський стафордширський, Тер’єр російський чорний, Тоза-іну (собака японський бійцівський), Філа бразилейро (мастиф бразильський), Фокстер’єр, Хаскі сибірський, Ховаварт, Чувач словацький, Ягдтер’єр, Метиси всіх зазначених порід.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    не знаю коли і напевно не скоро. Я взагалі не знаю як можна на 100% довіряти собаці. Ну зрозуміло що в родинному колі то так, а як тварина поведеться в оточені чужих людей - лотерея, якою б вона розумною не була.
    От не давно схожа ситуація в стрийському парку, то була десь година 19, час коли гуляє багато людей, ми ішли компанією, також багато людей і з дітками, і з собаками спацерували парком. Тут з дерева зістрибує білка і собі спокійно біжить по землі, за секунду за нею почала гнатись доросла вгодована собака породи бульдог, без намордника і без повідка, білка відразу заскочила на дерево, але багато інших собак зацікавились білочкою, хазяї тих собак відтягли , але був маленький цуцик, як побачив того бульдога, вирвався і почав втікати, так рванув, що дівчина, яка вела песення впала і випустила з рук повідок. А хазяйка боксера гуляла з маленькою дитиною, на той момент вона дитину несла на руках (ну максимум дитині три роки), почала кричати на свого собацюра, але реакції було 0, тоді вона просто поставила дитину і почала гнати за псом, уявіть який шок був у дитинки, в парку крики, дитина плаче...А хазяйка ледве зловила того пса. Чим то все закінчилось я не знаю, ми йшли на зустріч, то треба було поспішати, але враження були ще ті!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ніколи. Нажаль. Більшість людей не вміє дотримуватися елементарних правил поведінки, то що можна говорити про якісь правила вигулу собак. Можливо, коли ми перестанемо дописувати в темі "рагулі" можна буде говорити про якісь зміни. Коли навчаться не паскудити у власних під"їздах-ліфтах, на вулиці, в транспорті, не хамити один одному, не давати хабарів, не красти, не брехати і т.д. черга дійде до відповідального відношення за тих, кого приручили.
    собаці не треба довіряти, собаку треба виховувати, контролювати і відповідально до неї відноситися. Правильно вихована собака розуміє господаря без слів, достатньо погляду чи жесту, щоб один одного зрозуміли. Але це титанічна праця, до якої не готово 90% власників.
    абсолютно безвідповідальна особа по відношенню до дитини і до собаки. Не дбає ні про одного ні про другого. Просто вийшла фєфа погуляти і себе показати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  10. Siania

    Siania Love Life

    Писано-переписано. Не у собаках проблема, а в людях. Поки в нас нехтують всіма правилами поведінки в місті, доти так буде завжди.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2