SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 10 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Дівчата як і планувалося ця тема для тих осіб які терміново шукають інформації і не знають до якої теми це віднести і їм потрібно допомогти знайти де можна ознайомитися із інформацією по даній проблемі.
    Ця тема не є для обговорення проблеми!


    Перед тим, як ви поставите запитання, будь ласка, повідомите наступні дані:

    1. вік дитини,
    2. скільки разів ви годуєте вдень,
    3. скільки вночі,
    4. чи годуєте через накладку?
    5. як часто й у яких випадках використаєте дурак/соску (або дитина ссе палець),
    6. чи даєте і скільки дитині додатково даєте суміші, води, чаю або ще чогось
    7. із чого даєте (пляшка/ложка/чашка/система для догодовування буля грудей).
    прохання! Перегляньте теми форуму, перш ніж поставити запитання. Можливо, тема уже така є.

    Теми які вже існують
    як підготуватися вагітним до грудного вигодовування
    Нема молока в перші дні після пологів, або період молозива
    Як налагодити ГВ після кесарського розтину або інших ситуацій, коли дитина розділена з матір'ю
    Новонароджена дитина не відпускає маму від себе. Організація ГВ у перші тижні після пологів.
    Як з повного чи змішаного ШВ (годування сумішю) вернутися на ГВ.
    Чи правильно дитина прикладена до грудей
    Вмощуємося зручно (пози для годування)
    Харчування годуючих мам
    Догляд за собою і ГВ

    Ліки та грудне вигодовування
    Харчове отруєння мами і ГВ
    ГВ під час хвороби дитини
    Знайшли стафілокок у грудному молоці. Що робити?

    Яка різниця між сумішю і грудним молоком?
    Дурак, пляшка - давати чи ні?
    Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ?

    Вага дитини при ГВ
    Нагрубання молочних залоз. Що робити?
    Забагато молока. Що робити?
    Зціджування молока. коли? як?
    Тріщини сосків. Що робити?
    Мало молока. Що робити?
    Лактостаз чи мастит? що робити?
    Молочниця на грудях у годуючої мами. Як виявити? чим лікувати?
    Жовтушка в дитини і грудне вигодовування
    Вигляд соска після годування

    Годування тандемом (годування одночасно старчої і молодшої дитини)
    Лактаційна аменорея. Як не завагітніти під час ГВ?


    Поведінка дитини біля грудей
    Будь-де і буть-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях
    Дитина кусається. чому? що робити?
    Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!
    Дитина не бере груди. Що робити? (Налагодження ГВ у перші дні)
    ГВ - ще один дар природи(2)(тут ми будемо розказували про наш досвід)

    Як довго годувати дитину грудьми?
    Як відлучити від грудей?
    Як відівчити дитину їсти вночі?
    Що таке інволюція? І коли вона настає?

    Перли наших вумних медиків про ГВ
    Перли мамочок про ГВ.
    Популяризація ГВ серед населення
    Як стати консультантом з ГВ?
    Львівська група підтримки грудного вигодовування

    Догодовування малятка
    Педагогічне догодовування
    Дитина не їсть або перебирає їжею.
    Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?
    Меню малечі після року
    Закрепи у немовляток

    Також можна зателефонувати до консультанта
    на цьому форумі консультують консультанти з ГВ це:
    @Galya
    @Yaremko
    @mamaNata
    @PanteraLviv
    @kljysochka
     
    Останнє редагування модератором: 17 Лютий 2016
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Хотіла написати в тему "як підготуватись вагітним...", але вона закрита, тому спитаю тут. Завагітніла вдруге і пропало молоко, проблем не було, вже 6й місяць не годую. Зараз 34й тиждень, соски стали дуже чутливі і на ніби шкіра облазить, пробувала нігтем зішкребти шкірочку після теплого душу, з'являється типу заглиблення, а потім знову така ж шкірочка наростає. Молозиво не виділяється. То нормально, бо з першою вагітністю такого не було?
     
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дуже терміново: як зберігати зціджене молочко поки дитина під лампою?
     
  4. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Знаю, що більшість зберігають в спеціальних пакетах в морозилці


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Не знаю точно вашої ситуації, але після народження моя донька 2 дні лежала під лампою і я могла прийти в будь-який момент і погодувати.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    З "Вчимось годувати..": При кімнатній температурі 6-8 год, в холодильнику до 5 діб.
    Можна додавати в одну посудину молоко, зціджене за кілька разів (за один день), тільки кожну порцію перед зливанням треба окремо охолодити.

    Надіслано від мого X9180, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Ви вдома і наперед сціджуєте чи в пб і маєте можливість одразу передати дитині, щоб її годували?
     
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я в пологовому, але до грудей не дають поки вона там, то казали зцідити і принести. Але вони не чекають, а як дитина плаче то зразу дають що є під руками. І як молока нема то дають суміш. Тому спитала скільки може зберігатися. Та як я зрозуміла з дописів, що пару годин може постояти без проблем.
     
  9. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Дівчата, порадьте терміново, будь ласка, що можна вже вдома зробити з тріщинами і чутливістю.
    Консультанта зможу покликати аж завтра.
    Ми народились, лактологи оглядали, кажуть маля тягне теж добре, глянули прикладання все ок, молоко прийшло "за графіком". Але в мене взагалі дуже чутливі груди, соски почали боліти ще в останні дні В, зараз одна ще більш менш терпимо - годуємось, а на другій величезна тріщина, кровить, з накладкою болить так само.
    Дитина виїдає молоко з одної і нервується кричить бачу їй мало, а другу не можу дати, біль така що навіть не витерплю.
     
  10. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    я мастила бепантеном, теж була тріщина
     
  11. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Я постійно наношу пурелан, але то тільки пару днів вона ще не зажила, а одної груді бачу їй мало. І висить на мені цілодобово. Неможу дивитись як вона кричить, але і каші нехочу:girl_cray:
     
  12. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Я декілька раз в день, давала болючу грудь, щоб не було застою і мала наїдалася. Плакала і кормила.
    --- дописи об"єднано, 7 Січень 2017 ---
    мої найменші так висіли на грудях до 3 міс, сосок не випускали взагалі, то тре перетерпіти:girl_sad:
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    Перевірте, чи немає у дитини короткої вузлечки під язиком (гляньте картинки в інтернеті), у нас це було причиною поганого прикладання і проблем з грудьми. Старайтеся правильно прикладати, накладками користуватися не варто, воли лише погіршують проблеми. Мастіть пуреланом, його не треба змивати, тримайте груди відкритими на повітрі, щоб швидше гоїлося. І пошвидше сконтактуйте я з консультантами, хоч по телефону.
     
  14. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    @tinkaKris у ФБ Олена Перкін написала, що консультує у всі святкові дні, і навіть виїжджає. Може зателефонуйте їй?
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Дякую дуже, бо якраз дивилась хто зможе протягом свят в разі чого під"їхати.
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене були великі тріщини, мала молоко з кров'ю зригувала. Рятував дарсонваль з пуреланом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @tinkaKris ну ту грудь теж давати ж треба було, бо так можна дійти і до годування з одної груді. Пуреланом нон стоп мастити, можна бепантеном. В мене були теж дуууже чутливі соски, подумки я кричала при захваті і першіц хвилині смоктання, а потім трохи попускало. Але терпіла й таки давала. Ну і перевірити прикладання, бо чутливість то нормально, а от тріщина не знаю, може таки бути щось не так з прикладанням
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. Isa

    Isa Well-Known Member

    То напевно геть неправильно,але мені допомогло просто перетерпіти...все було добре-прикладання,кількість молока..синуля просто дуже сильно тягнув...боліло пекельно,постійно плакала,іноді в подушку кричала,коли годувала (коли вже не могла),і постійно думки були "о,наступна грудь буде та...як я це витримаю..я не можу...але треба!",чоловік за руку тримав,постійно підтримував...єдине,чуть чуть помагав пурелан...не розуміла,як казали,що годування, це кайф,для мене,то було каторгою...а потім само собою пройшло,груди адаптувались,і все пішло як треба )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Наразі пережили якось ту попередню добу, трохи садомазо годування, терплю даю їсти з обидвох грудей, дійсно як розтягує вже то ранка не так болить. Молока ще прибуло то вже сьогодні легше, бо наідається більше і так злосно не гризе. Ну і будем чекати консультанта.
    Дякую всім за допомогу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    В мене так було, то крізь сльози, але давала, бо боялась застою молока. То тільки як присмоктується маля , то біль , потім вже як смокче, то легше. То тре перетерпіти.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Не подобається Не подобається x 1