Спарені котеджі (таунхауси)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Anty, 24 Липень 2019.

  1. Anty

    Anty Well-Known Member

    Зараз популярне таке житло. Воно має свої переваги і недоліки. Хотілося б почитати відгуки тих, хто живе в такого типу будинках. Що Вам подобається, а що ні? Чи справдилися надії відносно житла такого типу, чи не жалкуєте про те, що купили саме таунхаус, а не квартиру чи окремий будинок?
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    спалені це які мали бути? Спарені чи спальні? Скажіть я поправлю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Anty

    Anty Well-Known Member

  4. shemely

    shemely Member

    хух, спарені, бо вже думала якась біда
    --- дописи об"єднано, 24 Липень 2019 ---
    про таунхаус достеменно не скажу, але тосчно знаю, що має значення звуко- і шумоізоляція.Ми живем у будинку, де спільна з сусідами одна стіна( повністю відзеркалені приміщення).Ну то якби окремий повністю , будинок, свій вхід, але фактор того чи шумні будуть у вас сусіди, або 2 сусіди. Ну хіба, що дуже добра шумоізоляція, але при теперішніх якостях ремонтах, я в то не вірю
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Anty

    Anty Well-Known Member

    А як Вам взагалі таке "близьке" сусідство?
     
  6. shemely

    shemely Member

    Ну таке, треба дуже добре подумати з ким сусідувати:girl_smile:, мабуть такого тепер би не хотіла...Хоча однозначно комфортніше ніж у квартирі
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В нас так само. Не бачу проблеми в такому сусідстві. Правда в нас сусіди класні - молода сім‘я з дітьми - то дружать малі, літають через паркан бавитися. Зробити нормальну звукоізоляцію та й все. Але в таунхаузах переважно дуже маленька територія біля дому, то хіба це може викликати незручності. В нас місця багато.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Привіт дівчата!
    Може хтось поділитися досвідом оформлення землі під котеджем, які там нюанси? На що звернути увагу. Бо якось не хочеться купити дім, а з землею мати проблеми.