Спільна молитва - молимося разом! - 2

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем natorella, 5 Квітень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дівчата, прошу молитви за маленького Аарончика, якому всього три тижні і він вже другу добу бореться за своє життя. І за його маму Олю, щоб була сильною і змогла стійко перенести це випробування.
     
  2. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу спільної молитви за нашу родину (Марія та Юрій).
    Всім вдячна.
     
  3. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за мене (Наталя), за успішне вирішення насправді дуже важливого для мене питання. Дякую.
     
  4. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитву за синочка Костянтина-Григорія, від вчора має високу температуру
     
  5. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дякую усім, хто молився за мого діда Богдана та брата Миколу. Прошу і надалі підтримувати їх своїми молитвами.
    А також прошу молитви за Артема і Анастасію, кашляють обоє, малий то трохи, а Настя так добряче кашляє.
    Щиро дякую всім.
     
  6. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу вашої молитви за здоров'я мого сина Богдана. Має високу температуру. Xворий. І за мою маму Надію, бо осліпає( проблеми з сітківкою ока), дві операції зробили, нічого не дало. Вона ще дуже молода. Дякую.
     
  7. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за себе. Завтра маю відповідальний день. Щоб все склалось як найкраще для нашої сім"ї. Дякую небайдужим.
    Христина
     
  8. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    І в мене. Помоліться за мене, дівчатка...
     
  9. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    І я прошу помолитися за нас, за нашу справу, яка зараз в процесі вирішння ДУЖЕ важлива для нашого майбутнього (Ігор, Ольга, Артем). Дякую.
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    У Меласі трохи прочистилися легені й останній (третій) рентген показав набагато кращу ситуацію, ніж два попередні. Однак дихає вона далі дуже швидко. Дихання скаче до 140 при нормі 40-60. Коли тримала її на руках, то бідна голівка аж ніби підскакувала від того частого дихання. Продовжать їй курс лікування антибіотиками ще на 5-7 днів. Вона надалі буде у відділенні інтенсивної терапії, аж до наступного вівторка. І ще далі не можна її годувати природнім шляхом, бо є ризик вдихання молока замість ковтання.
    Дякую Богові за ті маленькі покращення, що вже є, і за те, що решта життєвих показників залишаються в нормі!!
    Дуже прошу далі молитися за її одужання!! І за моральний стан мій та Романа!
    Щиро дякую за ту неймовірну підтримку й молитву, якою ви нас огорнули!! То дуже багато дає й дуже допомагає!
     
  11. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитву за дівчину Наталю, вчора народила дитинку, а чоловік в той же день розбився в автомобілі. Нехай Бог дасть їй терпіння і сили пережити те що сталось, і виховувати дитинку!
     
  12. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за нашу сімю ( Анастасія, Оля, Ярослав, Марія, Уляна ). Їдемо машиною в Крим. Щоб Бог допоміг щасливо заїхати та повернутися додому. Переживаю - бо вперше їдемо так далеко з донечкою. Щиро всім дякую!!!!!!!
     
  13. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за здоров"ячко доці Яни, підхопила від сина вітрянку, а в неї скоро день народження.
     
  14. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за маленького синочка моєї куми.(і мені він як синочок) Бідне дитятко сильно отравився, від суботи і крихти в роті не мав. Дістав інтоксикацію, обезводнення, положили в лікарню, капають. І прошу молитву за саму маму, вона дуже переживає, сама нічого не може їсти від переживань. Буду дуже вдячна.
    Маму звати Іванна а синочка Владислав.
    Дякую усім небайдужим.
     
  15. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за нашу сім'ю (Іра, Юра, Злата). Завтра їдемо машиною в далеку дорогу, щоб щасливо заїхали і вернулись здорові, щоб малеча була спокійна під час подорожі і не відволікала чоловіка від дороги. Дякую.
     
  16. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Денис переніс уже 2 таких операції, вирішується, чи потрібно буде більше. Поставили протез вени (чи як воно правильно називається). Якщо все буде добре, через 2 тижні випишуть з лікарні. ТОді треба буде розробляти пальчики рук - дуже постраждали. Дякую всім за молитву.
     
  17. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Щиро дякую всім за молитву, Богданчик вже практично здоровий. Обійшлось без антибіотиків. І швидко все пройшло, xоч Т була 39. Спасибі всім, xто молився.
     
  18. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за нашу сімю ( Уляна, Олександр, Лука ) та сім*ю моєї куми (Галя, Ігор, Соня). Їдемо разом машиною в Євпаторію. Трошки переживаю, бо їдемо з малими дітками. Прошу Бога допомогти щасливо заїхати та повернутися додому.
     
  19. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дівчата, помоліться за упокій її душі. Відмучилася. І, будь ласка, не дякуйте за допис. Просто помолимося. Дякую.
     
  20. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за мого племінника Остапа. Висока температура, не вдається збити.
     
Статус теми:
Закрита.