Спільна молитва - молимося разом!

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Лідочка, 14 Січень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!

    Дуже прошу помолитись за мою сестричку Еллу і її синочка Дмитрика, обоє хворіють, температура і сильний кашель.
     
  2. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!

    Прошу молитви за донечку Анастасію - піднялась температура. Сподіваюсь, що то зубки, а не щось серйозніше. Дякую.
     
  3. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!

    Прошу про молитву за упокій душі Анастасії...Дівчинка померла у 17 років на своє день народження, хвороба виявилася сильнішою за дівчинку, яка так хотіла жити! Нехай земля буде пухом для цього янголятка, адже такою Настуня залишиться у памяті!
    Неодноразово на дп бачила рекламні баннери з проханням про допомогу для Насті!
    І ще помолімося за її батьків Ірину та Олексія, щоб Господь допоміг пережити таку важку втрату
    [​IMG]
     
  4. Vysoka

    Vysoka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!

    Дуже прошу помолитись за мене (Уляна). Так мені погано на душі, не можу спати вже кілька тижнів, дуже переживаю, задовбали вже фінансові труднощі, а від чоловіка допомоги немає, а я її так потребую. Не маю вже сили, Боже, дай це все пережити і щоб на душі в мене стало спокійно.
     
  5. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!

    Прошу молитви за здоров"я Петра, Оксани та Михайлика. дякую.
     
  6. Христя

    Христя Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!

    Прошу молитви за здоров'я мого синочка Максима, цілий день температура 39 і дуже погано збивається, та ще й кашель появився, а також за мене (Христина), щоб на роботі все налагодилося
     
  7. Oksamyt

    Oksamyt New Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!

    Дякую дівчатка за молитву, підтримку, поради, кашель стає кожного дня меншим!!!!!!
     
  8. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!

    Всім дякую. Артемчику вже легше.
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!

    Прошу о молитву за мого брата Михайла. Зараз в лікарні, і будуть йому робити операцію, бо має проблеми з кишечником. Нехай все добре перейде і здоров’я його налагодиться.
     
  10. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!

    Дуже дякую всім за молитву. Я вже вдома, донечка пересла досить спокійно, я боялась, що буде набагато гірше. Ще раз всім дякую.
     
  11. Христя

    Христя Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!

    знову прошу про молитву за здоров'я свого Максима, температура сьогодні піднімалася до 40-40,5 і дуже важко збивається, дуже переживаю як ніч пройде, ще й чоловіка немає, я сама з малим
     
  12. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!

    Дуже потребуємо вашої молитовної підтримки: мала горить, т. 40,0 (Анастасія). Явно не зуби. І за мою душевну рівновагу (Олена). Дякую щиро.
     
  13. Христя

    Христя Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!

    дякую всім за молитву, ніч пройшла більш-менш спокійно
     
  14. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!

    Прошу молитви за знайомого Сергія. На роботі стався вибух і він отримав опіки тіла 50%. Наразі в реанімації в тяжкому стані. Дякую небайдужим.
     
  15. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!

    прошу молитви за здоров’я моєї мами Ярослави.
    щиро дякую!
     
  16. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!

    Дякую усім за молитву! Донечці вже набагато краще, ця ніч минула спокійно, без температури.
     
  17. Balu

    Balu Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!

    Дуже ще прошу молитви за цю людину. Зараз в реанімації в досить тяжкому стані. Дякую.
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!

    Дуже прошу про молитву за здоров'я Романа. Від п'ятниці хворий, а покращення щось нема. Дуже дякую!!
     
  19. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!

    Прошу про молитву за здоровя донечки Марянки та чоловіка Маркіяна. Мають обоє дуже високу температуру, грип. Дякую.


    [mod]Продовження тут[/mod]
     
    Останнє редагування модератором: 11 Квітень 2012
Статус теми:
Закрита.