Спільний процес: Мадам Батерфляй

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Анута, 30 Грудень 2009.

  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    Дівчата, ми з Оленкою хочемо починати новий спільний процесик - Мадам Батерфляй

    [​IMG]

    Там два види бісеру. Тканина краще рівномірка або льон, розмір (з допусками) не менше 35*35 см.

    Якщо б хтось хотів принєднатись, то зголошуйтесь, оскільки плануємо купувати бісер на севандсо (в нас вибір дуже скудний) і одразу б взяли на бажаючих.
    Тканину наразі шукаємо тут.
     
  2. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Мадам Батерфляй

    Я буду з вами, але ще не знаю чи буду бісер пришивати, а якщо і буду тоді спробую знайти щось тут
     
  3. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Мадам Батерфляй

    В мене та дівчина давно в планах. Але думала теж звичайний бісер використовувати. А тканину хочу сама затонувати. Але то плани-плани :girl_in_dreams:
     
  4. Harmony

    Harmony Member

    Відповідь: Спільний процес: Мадам Батерфляй

    І я дівчатка хочуб але без бісеру,а де схемка
     
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Мадам Батерфляй

    в першому дописі є посилання
     
  6. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Мадам Батерфляй

    А чим можна затонувати тканину в домашніх умовах, але щоб цей тон при пранні не змивався?
     
  7. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Мадам Батерфляй

    Є десь така тема. Тонування тканини. Я думала кавою або йодом. Йод точно не змиється (я декілька днів тому на коврик вилила, чим тільки не терла:xaxa:)
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Мадам Батерфляй

    а мені без бісеру вона не того... бачила без бісеру і ніразу вона мене не вразила.
    а як побачила з бісером - всі гроші! тепер хочу вишити :)
     
  9. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Мадам Батерфляй

    Ануто, я б таку сестрі в подарунок вишила. А бісер якого кольору будете брати?
     
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Мадам Батерфляй

    бісер по схемі (по оригіналу, бо по перенабору трошки інші кольори того бісеру)

    [FONT=helvetica, arial] [​IMG]
    Mill Hill Petite Glass Seed Beads
    [/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]
    Size 15° (2mm)
    [/FONT][FONT=helvetica, arial]40479 - White[/FONT] [FONT=helvetica, arial]1.60 gram package
    (Approximately 500 beads)
    такого треба 368 бісеринок

    [/FONT][FONT=helvetica, arial] [​IMG]
    Mill Hill Frosted Beads
    [/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]
    Size 11° (2.5mm)
    [/FONT][FONT=helvetica, arial]62046 - Frosted Pale Blue[/FONT] [FONT=helvetica, arial]4.54 gram package
    (Approximately 500 beads)
    [/FONT]
    такого треба 109

    По оригіналу використовується бісер різного розміру: білий дрібніший, сіро-голубий крупніший. По перенабору однакового розміру срібний і морської хвилі.
    Першого 2 пакетика вистарчить на три картини, другого - одного пакетика на 4-х :)
     
  11. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Спільний процес: Мадам Батерфляй

    я тоді з вами беру на дві картинки того бісеру, для себе і для подруги добре?
    тільки напишіть мен ціну скільки грошей мені вам тре віддати на дві картинки такої Леді метелик.
     
  12. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Мадам Батерфляй

    то Мадам має бути блакитного кольору? я би хотіла така як на першому малюнку - чорна на лляній основі
     
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Мадам Батерфляй

    по оригіналу вона сіро-блакитна.
    В принципі варіанти можуть бути різні - тоді і бісер підбирати відповідний

    для початку визначіться з кольором панусі. Тобто якщо по оригіналу, то треба той бісер, який я написала. Якщо свій варіант, то підбирати в тон.
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес: Мадам Батерфляй

    А ви бачили, що її зробили іншими кольорами також? Є не лише в чорному, а ще й пурпуровому, синьому й червоному?
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Лінки на файли під картинками. ;)
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Мадам Батерфляй

    колір нитки і колір тканини варто обирати під свій смак. Але якщо вишивати з бісером, то і бісер доведеться підбирати під готову картину

    таки гарнюня та панянка :)
     
  16. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Спільний процес: Мадам Батерфляй

    довго думаючи над тими бісеринками вибрала нарешті, аж здихнула, то ж тре так довго обирати і думати і так мій заказ
    20081 - Economy Pack Jet 1 пакетик(заміняє тих два)
    02038 - Brilliant Copper 1 пакетик усьо

    дякую,що мене добавите, гроші передам подругою, скажете кіко і добавите витрати на доставку)))
     
  17. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Мадам Батерфляй

    дівчата, я так розумію, що то замовлення бісеру буде разом з моїм з севандсо? тоді давайте лінки і краще у відповідну тему, щоб я не шукала то все
     
  18. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Мадам Батерфляй

    і я хочу таку мадам!!! її схемка лежить у мене вже давно, але ще б стільки часу, як бажання:girl_in_dreams:
    я буду замовляти з Вами бісер, зараз напишу у відповідну гілочку. але маю питання. напевно, до Черешки. Ви будете шити чорним на лляній тканині? бо я подивилась на колір бісеру, який Ви підібрали, то думаю, що таки так. бо я щось не можу визначитись з кольором... певно, замовлю такий, як і Ви. зараз ще подивлюсь:girl_smile:
     
  19. yaskrava

    yaskrava Active Member

    Відповідь: Спільний процес: Мадам Батерфляй

    А я ту дівчину вишиваю зараз, тому буду з вами у цьому процесі :girl_smile:
     
  20. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Спільний процес: Мадам Батерфляй

    Якщо хочете, то можем заказти велику економну упаковку того ж самого чорного кольору (бо той другий я вибрала ніби золотий, на любителя), тому що я думала, що я її закажу, але потім передумала(думаю нашо мені стільки того бісеру), а якщо Вам такий сподобався то можна на двох таке.