Спогади з дитинства

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем misss, 17 Грудень 2010.

  1. misss

    misss New Member

    Дуже часто згадуються хороші моменти з дитинства.
    От хотіла б щоб і ми поділилися своїми хорошими моментами.
    Почну я.
    Згадую як мій батько їздив десь у 1996 році в Німеччину і привозив мені і сестрі усякі смаколики, а конкретніше, пам"ятається такі хробачки"жувіленди". У нас їх ще не було, ніхто з подруг не їв, а я їла:girl_in_love::girl_
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Спогади з дитинства

    О, і я згадала! В мене був сусід на 20 років старший від мене. То був мій друг))) Називали його Ігорко, а так як я в 2 роки не могла того вимовити, то кликала просто - дядя Око!) (до речі, це "ім'я" так за ним і закріпилося. Після мене всі його племінники так називали). Так от він часто їздив по заробітках і завжди привозив мені пресмаснющі цукерки. Балував мене трохи. :girl_claping:І якось я до них прийшла, а його мама дає мені карамельку - а я, мала, кажу їй: "Я таких не їм, то моя бабуся такі їсть")))))) Мені то досі згадують)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Kazkarka

    Kazkarka Member

    Відповідь: Спогади з дитинства

    Я зразу чомусь згадала "секретики" - різні кольорові папірчики, які ми накривали маленьким кусочком шкла і засипали землею. Це було тааак захоплююче кожний день бігти до того особливого місця і знаходити свій замаскований "секретик" :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Melinda

    Melinda Active Member

    Відповідь: Спогади з дитинства

    Мій самий яскравий спогад:
    Коли я була в 1 класі то попала в один клас із своїми подружками з садочка (хоча в цьому класі вчитися не мала, але мамуся моя в останню мить перевела саме в цей клас (за що я їй безмежно вдячна!!!)
    Знала я що день народження моє припадає на свято (хоча це було не завжди так, хоча пару раз на Великдень припадало), але саме ця думка запала мені в голову міцно і надійно, мабуть батьки так змалечку привчили, адже день народження дитини завжди свято для батьків!!! Того року то була субота і я довго не думаючи в п'ятницю запросила (без відома батьків звичайно) своїх подружок на своє День народження... І що Ви думаєте, вони приїхали такі нарядні, з кульками і подарунками... А почувши що день народження немає - батько, який їх привіз забрав їх назад... Потім мені було довгий час прикро і соромно за такий свій вчинок, адже так хотілося дитячого свята, мабуть тому що в цей день запрошувалися лише рідні і близькі, а дітки - ні... А так хотілося...
     
  5. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Відповідь: Спогади з дитинства

    Один із найприємніших спогадів мого дитинства - зустріч Нового року у сім'ї.
    Бувало, що до півночі залишається 10 хв, а ми закінчуємо прикрашати ялинку (завжди "живу"), починаємо накривати стіл і ...шукати шампанське:girl_haha:
    Найяскравішим і досі залишається спогад як ми із рідним братиком купували ялиночку 31.12 о 9 годині. Нам батьки виділили бюджет і пішли на ринок. Домовилися, що купимо найкрасивішу :girl_in_love:Ще зовсім малими були. Грошей було небагато, тому торгувалися ми з продавцями дуже завзято. Врешті решт вони так від нас втомилися, що дійсно віддали найкращу за безцінь...але це я вже тепер розумію.
    А ми цілком щасливі "дотягли" 2-метрову ялинку додому... один із кращих НР:girl_claping:
     
  6. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Спогади з дитинства

    ой, сестричко, ти згадала, а я облизуюсь.

    А я пригадую, як ми здвоюрідним братом і сестрою зробили ковзанку на спуску з гаража, де була машина їхнього батька. От тоді ми дістали за таку витівку, бо добратись до машини було важкувато.:girl_haha:

    А ще ми мололи бабусині котлети, для того, щоб їх потім "викинули" нашому песику Грею.:yahoo:

    Ото ми були бешкетники:girl_blush2:, ото були часи
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. misss

    misss New Member

    Відповідь: Спогади з дитинства

    Згадується ще один момент, коли наша мамочка була вагітна. Мені було 10,5 років, а Natalysi 13,5, готуємося до Нового Року. 30 грудня купили тортик і ще усякі смаколики. 31 грудня мамочка будить десь біля 9.00 год. і каже, що їде у роддом родити. Плачу було дуже багато, як Новий Рік і без любимої мамочки? Новий Рік був нідочого, за те братик на світ появився:girl_claping:
     
  8. Arika

    Arika Well-Known Member

    Відповідь: Спогади з дитинства

    А мені завжди згадується, як ми з татом постійно їздили в гараж ставити машину, а назад тато мене ніс на плечах і купував морозиво! А ще я з подругою, коли були малі, то деколи дзвонили в чужі двері і втікали :o Отак забавлялися! І ще пам"ятаю, як батьки їздили в Польшу по справах, а звідти завжди привозили купу солодкого, дуже любила такі жувальні цукерки Маомам!:girl_dance: А взагалі є дуже багато приємних спогадів з дитинства!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Спогади з дитинства

    і в нас були секретики....Так мило як згадаю...
    а ще ми в селі з братом та сестрою робили з цукру солоденькі "цюцьки-півники"(бабця сварилась не витрачайте цукор,а ми вважали ,що працюємо на заводі цукерок,і випускаємо цукерки,памятаю задоволення отримували не стільки від цукерок а стільки від самого процесу.....):girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Спогади з дитинства

    А я пам'ятаю свій перший портфель:) такий твердий страх з оленем "Асканія нова", а потім пішли рюкзаки "том і джері", пружинки, спіднички "ламбада", ляльки барбі, тетріс, тамагочі і ще багато файного:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Спогади з дитинства

    А в мене було улюблене плодово-ягідне морозиво в паперовому стаканчику по 7 копійок... А взагалі дитинство це суцільний приємний спогад, батьки робили все щоб воно було безтурботним.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Спогади з дитинства

    Запам"яталось,як перед Новим роком,в нас ще не було ялинки,а в сусіда ми через замок в брамі побачили новорічну красуню.Було нам по років 4 десь-мені і моєму брату(ми двійнята)От ми пішли додому ,взяли цілу звязку ключів і пішли"красти" ялинку в сусіда.Звичайно,що нам те не вдалося,то ми скоро про те забули і про ключі теж,а запам"яталось це тому,що потім добре дістали від тата за ключі....їх сестра знайшла вже навесні,коли сніг потанув.І звичайно усі спогади пов"язані з сестрою,якої уже немає з нами майже 10 років,яка була на 6 рочків старша і все дитинство і аж до 21 року переплітається з нею а зараз живе у спогадах.
     
  13. носик

    носик New Member

    Відповідь: Спогади з дитинства

    а я пам ятаю, як приїхала на село до баби і сестри. Мала років зо 8.Це було свято чи субота-неділя не пригадую.. Тільки що Ми з сестрою пішли до саду лізти на черешню і ласувати черешнями. В платті на зав язку я то вибралася, а от коли злізала зачепилася поясом об гілку і висіла прям " як щось велике і літаюче". Сестру меншу послала по когось щоб мене зняли.А сама висіла на тій черешні і дико рищала "зніміть мене!!!!".
    Сестра мені це часто згадувала
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: Спогади з дитинства

    В мене теж є "новорічні" спогади з дитинства. Коли мені було 4 рочки, то хтось із гостів на Новий Рік дав мені бенгальський вогник: я його тримала...він так гарно світився, а потім вирішила взяти з тієї сторони, що "горить"...попекла пальці...вогник впав на килим і пропалив його...отаке було свято. А ще мама розказувала, що коли була ще зовсім маленька (десь 1,5 р.), то зі свого ліжечка дістала ялинку і перекинула на себе...Ну але то треба було додуматись ставити ялинку біля дитячого ліжечка...:girl_impossible:
     
  15. Відповідь: Спогади з дитинства

    Коли мені було десь років чотири,у моєї мами була швейна машинка і манікюрні ножички,за допомогою яких мама робила рішельє.Якщо колесо в машинці мені деколи позволяли крутити,то на ножички була найстрогіша заборона.І от до моїх рук попадають заборонені ножички і випадають з моїх рук прямо на емаль швейної машинки!!!І роблять там чудову ямку на емалі!!!!І я власними руками роблю ще ямки!!!Бо це так гарно!!!....Як кажуть,ініцатива завжди наказуєма...і художника може образити кожен...Мої грішні пальці були поколені забороненими ножичками...51 рік пройшло від дати мого злочину,а ямки на емалі як новенькі!!!!:girl_tender::girl_tender::girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. squirrel

    squirrel New Member

    Відповідь: Спогади з дитинства

    Я згадую коли мені було 3-4 роки я з татом поїхалали в село. У моєї бабусі був квітник і там росли квіти схожі на жоржини, вони ще не розцвіли але вже були пуп'янки. Я тоді кожен пуп'янок розкрила. А коли це побачи дорослі і запитали в мене "Навіщо я це зробила" я їм відповіла "А чому вони не розцвіли самі я їм допомогла...":girl_blush2:

    Ще часто згадую як мене тато збирав до садочка і заплітав мені хвостики.:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. talja

    talja Member

    Відповідь: Спогади з дитинства

    Часто згадую як одного разу поїхала на село у діда брата там був великий яблуневий сад, і от памятаю смак свіжовидавленого соку такий він смачнющий був! А ще запамятався із дитинства смак кави із згущеним молоком тепер такого немає. Карпати які ми обїздили двома сімями з пелюшок і до сімнадцяти як тоді казали дикарьом - що два дні інше місце зколесили всі Карпати, виноградники у Закарпатті і останні шльопки які поплили за водою, то аж за два дні знайшли в якомусь магазині дифіцит тоді був! Та й взагалі спогади самі класні!:girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Спогади з дитинства

    Мій найяскравіший спогад з дитинства пов*язаний зі святом Миколая. Мені було три роки, я була в бабусі в селі. Увечері всі дітки з батьками/бабцями/дідусями ішли в сільський клуб, бо туди мав прийти "Миколай". На сцені розказували віршик, або молитву і Миколай давав подарунок. Пам*ятаю, що дуже образилася на Миколая, бо він мене не попросив ніц прочитати, а я так готувалася:girl_crazy: . А ще пам*ятаю, який величезний і важкий був той пакунок для мене 3-річної, двоюрідний старший братик мусив мені допомагати його нести. Тоді мені подарували величезного м*якого ведмедя (і де такого красеня батьки дістали у 1989?:scratch_one-s_head:). То досі моя найулюбленіша іграшка:girl_in_love:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Спогади з дитинства

    пам"ятаю,як ми з татом пішли гуляти.то було після дощу. а я в новенькому спортивному костюмі.і біжу собі, скачу . та приземляюсь в велику калюжу ))
     
  20. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Спогади з дитинства

    В мене була схожа ситуація. Мені десь років 10 і я була з двоюрідним братом. Ми лізли на вишню бабусі. Падали двоє - я зачепилась на гілці, плаття продерла і впала. Ще памятаю, що розтягнула руку. А брат чуть не роздерся на плоті - там верхівка загострена. В нього обійшлось синцями.
    Дивлюсь тепер на цю вишню і розумію, що тепер нізащо б не залізла на неї.