Спорт для вагітних і годуючих

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Полуничка, 24 Червень 2009.

  1. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Наче десь читала, що ні. Та й молочна кислота в м'язах виробляється, а молоко - ні) Хоча може то я не сильно розбираюсь в обох механізмах. Ось тут Марйіка-Орман писала про біг і молочну кислоту, я думаю це і занять в спортзалі стосується.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    якщо ти хочеш так як до вагітності займалася, то я згідна з Діаною
    а просто повернутись у форму то нічого не буде.. доня виключно на Гв + без дурників і замінників
    не мала б відмовитись, а якщо побачиш щось підозріле, то можеш просто зменшити обороти
    я думаю доця може стати схвильованою від твоїх переживань більше)
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та так я не зможу, гггг, форма не та, але такий лайт варіант би хтілось. Але я ото з доцькою поприсідала 20 разів і мене потім таак ного боліли, я почула, шо в мене мязи є, шок, то ж 20 разів тіки!!! Ну грузик 8 кільо, але колись то мені було мало.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну тепер ти розумієш чому я колись казала за роботу над мязами підчас вагітності (при хорошому самопочутті)
    коли вагітний то враження, що народиться дитина і займайся-не хочу... а то один місяць-другий, і незчувся як мязи не ті) в мене те саме, а часу пройшло більше)
    ти просто поступово підходь.. 20 разів присіла вона) з грузом щей) власне, щоб поменше виділялось той кислоти, то кроки мають бути черепаші, щоб мінімізувати крепотуру
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну чесно кажучи всерівно я шось слабо уявляю як можна при вагітності втримати в тонусі м'язи, маю на увазі при темпах довагітних. Тіло так швидко забуває . Я того літа перед переїздом на 2 тижні поїхала на Світязь , це був активний відпочинок, ровери, плавання. Але як повернулась в зал, то і тоді було так трошки важко від нанавантажень.
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Я можу помилятися, але з такими навантаженнями і по складності, і по суті, так є... В мене знайома фітнес-активістка, то як на відпочинок іде то по можливості навіть бере якісь фітнес штуки, по мінімуму звісно і має спец комплекс вправ для підтримки форми) бо можна уплаватися, але то інша робота мязів зовсім... Власне силових для вагітних є немало, було б бажання і можливість... Але чи потрібні вони?! Хтозна... Я була довольна, бо нарешті могла робити максимум))) ну тобто не було комплексів для вагітних, яких б не подужала, навіть супер продвинутих тренерів, які певно зараз би третину зробила і здулася)) І дійсно перші місяці після пологів чулася нічо так, якби після того відновила регулярні навантаження, то і не поняла б що перерва була... Але то все неважливо, головне зараз взяти і почати, не переживай за ті молочні кислоти, просто поступово піднімай рівень фізичноі виносливості, вертаайся в форму... Ясно що це напружує, бо коли не годуєг то кидаєшся в омут головою, а тут думаєш що зісти до і після щоб і для тренування і для малечі було норм, вчасно зупинитися під час щоб і толк з тренування був і щоб на молоко не вплинуло... Напевно просто варто зосередитись на чомусь іншому, я от про фігуру думаю)) а думки про якісь фітнес результати відклала в шухляду, на все свій час... Зате коли пішло якісь пару лишніх кг, то і займатися легше і менш травматично

    Надіслано від мого D5503, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    П.с. ну але то я все пишу зі своєі колокольні, бо в мене ніколи таких темпів і результатів не було як в тебе) були якісь своі, в йозі чи стретчингу чи навіть в тому ж танці живота, а от над мязами ніколи справжньо не працювала, знаю що там дійсно потрібні контроль і завидна регулярність

    Надіслано від мого D5503, використовуючи Tapatalk
     
  8. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Я нарешті починаю займатись спортом, в першому триместрі боялась, то часу не було, то лінь, то я вічно стомлена, а зараз енергії багато, тож хочеться себе трохи в формі тримати, наскільки це можливо ;)
     
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А яким саме спортом? Мені б теж не завадило :)
     
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    тут на кілька дописів вище давали посилання на відео, останній раз його робила, хіба прес пропустила, побоялась. Ну і в неті шукаю собі йогу для вагітних, або просто фітнес для вагітних.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А при чому тут ЛА?
     
  12. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    А я почала ходити просто в басейн, поплавати. В цю спеку якраз те що треба. І для спини супер, бо я тепер сутулюся страшно.
     
  13. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Коли можна починати приводити тіло в форму, підкачати ноги, стегна, прес? Не говорю про спортзал, так в домашніх умовах. Як доні було 1,5 я почала помаленьку пробувати, і чи то від цього чи то співпали так обставини (через лактаційний криз?!), но молока стало не хватати, під вечір особливо, я з того переляку перестала, за пару днів все внормувалось, але не знаю чи можна знову пробувати?
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Власне прес не варто, поки м'яз не зійдеться. Напружте лежачи прес і під пальцями то можна відчути. А для стегон і попи я на фітболі робила.
     
  15. Zelenka olenka

    Zelenka olenka New Member

    Дівчатка, а хтось ходить зараз на фітнес для вагітних в ківі на степана бандери? поділіться враженнями, будь ласка))
     
  16. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, коли це стається орієнтовно?
     
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    @VesnaKrasna не раніше, ніж за місяць. Взагалі 40 днів після пологів дайте собі спокій зі всім, крім ГВ. На живіт в цей час можна робити лиш вправу "вакуум", в йозі називається уддіяна-бандха. Решта все заборонено, допоки не зійдуться м'язи живота. Погугліть собі вправу (техніку виконання) і як визначити чи зійшлись м'язи. То є доступно в неті.

    Ось, напр,
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    Rona, дякую, що поділились гарним відео!!! В мене вже пройшло майже 2 з половиную місяці після пологів. Попробувала я зробити той тест на "білу лінію". Над пупком входити рівно 2 пальці, під пупком не входять 2, певно 1,5. Підкажіть, будь ласка, це нормально для такого терміну? Вже можна якусь зарядку робити? Мене, якщо чесно, не так вправи для пресу цікавлять як для спини, бо починає нити.
     
  19. Rona

    Rona Мама-йожик

    @VesnaKrasna то робіть для спини і не зважайте на м'язи живота.
    З йогічних асан можу порадити: уттанасана, пашчімоттанасана, халасана. Погугліть собі, в них добре спина витягується, стане значно легше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    Rona, дякую дуже! Тепер до мене дойшло. Бо я думала, що будь-яку зарядку робити не можна, доки та лінія не зійдеться.