Стимули до схуднення

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Маруся-мама, 9 Червень 2009.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    А давайте будемо писати тут стимули до похудіння.
    Воно і веселіше і може когось підтримає.

    Я нині гуляла одним файним маґазином і шукала речі одній пані на подарунок, бо в неї хлопчик народився і таке сяке. Так он. Я блукала павільйоном того маґазину і побачила що на моє пузьо ніц гарного нема. А зате на менше є така гарна блузочка і суконочка.
    Ось воно і стимул в мене такий собі з*явився. Схуднути аби купити таку файну сукню і «прашвирнуться па Брадвєю»:girl_cool:

    А ви для кого/чого худнете? Що/хто є вашим стимулом?
     
    • Подобається Подобається x 18
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Стимули до схуднення

    А мені просто є некомфортно, якщо десь щось висить зайве типу сальця... як вже зовсім стане недобре тоді з великими проблемами намагаюся записатися на якийсь спорт, але то напевне більше калорій йде на організацію цього процесу - куди подіти дитину, як доїхати до залу і тд :)
    в результатті за 2-3 місяці мені вже стає комфортніше в своєму тілі :)
     
    • Подобається Подобається x 17
  3. ksjy

    ksjy Well-Known Member

    Відповідь: Стимули до схуднення

    а я хочу нарешті влізти у свої улюблені джинси!
     
    • Подобається Подобається x 14
  4. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Стимули до схуднення

    А я просто скучила за комфортом і вдоволенням від власного тіла:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 19
  5. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Стимули до схуднення

    Мене стимулюють:
    1. пляжний сезон - там вже живіт в вузькі дзинси не запхаєш...:girl_haha:
    2. чоловік - завжди робить купу компліментів, навіть як похудаю лиже на 100 грам
    3. люблю одяг маленьких розмірів
    4. Ну і моя "голубая мечта" - я сідаю на крісло, а живіт на вивалюється, а гарненько складається в "ідеальний прес".... :girl_in_dreams:Ото розмечталась..........:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 23
  6. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Стимули до схуднення

    А я.... ох як розпишуся зараз:girl_crazy:
    1. Я хочу свою ідеальну вагу, може б не хотіла якби не спробувала і не побачила, що схуднути можна! Але я бачила на собі, і тепер хощу ЩЕ!:girl_crazy:
    2. Хочу накінець нормальний одяг!:girl_in_love: Не хочу чути в крамниці "Вашого розміру немає", "Великі розміри вже розібрали" і т.д.
    3. Хочу нормальний живіт, а не мішок жиру:girl_in_love:
    4. Хочу накінець купити платтячко, а не постійні капрі/штани:girl_in_love:
    5. Хочу накінець одіти купальник і не соромитися своєї фігури:girl_in_love:
    6. Хочу ходити на аквааеробіку, але для початку треба схуднути, а то басейн з берегів вийде і тренер випаде в осад від моєї фігури:girl_smile:
    7. Хочу щоб чоловік і син пишалися мною! Хоча вони і зараз мене дуже підтримують і хвалять, навіть якщо немає за що:girl_in_love:
    8. Хочу щоб всі на роботі !!!накінець!!! помітили, що я пострункішала
    9. Хочу чути компліменти і бачити на собі схвальні та захопливі погляди:girl_in_love:
    10. Хочу бути задоволена собою і носитися так легко, як колись:girl_in_love:
    11. Хочу пострункішати сама, і щоб пострункішали наші форумчанки, і щоб ми всі були задоволені собою!:girl_in_love:

    А найкращим стимулом є ДП, сюди забігаю кожну вільну хвилинку, читаю як ви себе тримаєте і відповідно тримаюся сама!:girl_claping::girl_in_love: Рада, що ідею з системою мінус 60 багато хто підтримав. Разом ми сила і все зможемо!:girl_claping::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 29
  7. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Стимули до схуднення

    а ще - хочу, щоб мій чоловік постійно повторював не теперішнє "яка ти апетитна!", а колишнє "яка ти підтягнута і струнка!" :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 16
  8. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Стимули до схуднення

    точно в ціль! :girl_in_love:
    А мій не "ти моя пухкенька" а "ти моя худенька":girl_in_love:

    ехх... мрії-мрії.... але це ж не мрії, це мета до якої ми йдемо!:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Стимули до схуднення

    і ще я думаю, що хорошим стимулом для мене стали "доброзичливі" співробітниці-заздрісниці

    останній коментар і найкращий стимул до схуднення :"Ой, як вам пасує ця нова сукня! Вона так гарно приховує ваші зайві кілограми!"

    ввічливо, нічого не скажеш!
    тим більше, що набрала вагу я різко з об"єктивних причин, після лікування певними препаратами.

    ух! розізлили!

    так що - це для мене теж стимул - здорова злість у боротьбі з зайвою вагою!
     
    • Подобається Подобається x 18
  10. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Стимули до схуднення

    :girl_crazy: як я вас розумію! ну їх!!! а ми їм на зло покажем ще!:girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Стимули до схуднення

    мені потрібно схуднути на 7 кг до своєї ідеальної ваги....стимул? мій красивий одяг в шафі, який лежить покищо без діла...
     
    • Подобається Подобається x 13
  12. Lastivka_Rivne

    Lastivka_Rivne Well-Known Member

    Відповідь: Стимули до схуднення

    А я вже після народження малого набрала зайву вагу:girl_mad:, але спочатку на це увагу не звертала :girl_cool:(виправдовувалася перед собою, що годую грудьми, значить самій треба постійно їсти:girl_haha:). Але, коли помітила на собі "дивні" погляди знайомих:eek:, зрозуміла, що час братися за організацію нормального раціону харчування - не худання до втрати свідомості і гастриту:D:crazy:, а вироблення режиму, за схемою "не жити - щоб їсти, а їсти - щоб жити" + качала прес. І за місяць майже повернулася до норми:girl_curtsey:. Доречі під час вагітності багато я не набрала, все наїла згодом:girl_spruce_up::girl_spruce_up::girl_spruce_up:. Тепер хочу ще 3 кг. скинути і відчути себе принцесою, але так важко зібратися. Проте, треба стимулювати себе думкою, що зараз літо - час коли хочеться вдягнути легеньку сукеночку і цілу купу інших гарних речей. Все, буду худнути знов, стережіться 3 зайвих кг.:girl_bye2:, я вас подужаю!:radist:
     
    • Подобається Подобається x 15
  13. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Стимули до схуднення

    Хочу подобатися собі і чоловікові!!!
     
    • Подобається Подобається x 17
  14. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Стимули до схуднення

    Мене тих пару зайвих кілограмчиків просто "дусять",особливо нічкою,коли штани з піжамки не дають нормально дихати(а більшої я не куплю-НЄА:girl_devil:)
    і ще-я низенька(154см),тому зайві кг,дуже швидко перетворюють мене на "колобка":girl_cray:
     
    Останнє редагування: 9 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 11
  15. nataliachita

    nataliachita Well-Known Member

    Відповідь: Стимули до схуднення

    А я дуже маю надію, що в вересні поїду на море. І як подумаю, як я буду виглядати в купальнику...:8: Ото і є мій стимул!!! :girl_smile: Хоча є ще один! Хочу подобатись чоловікові ще більше... :girl_wink::girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Стимули до схуднення

    Мій стимул скинути 3-4 кг, і всі з попи:).але я як худну, то всюди але тільки не там:sad:
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Стимули до схуднення

    А я он нині сиділа їла сніданок і думаю про онту лінієчку що Ліля казала. Страшно стало її виставляти, бо думаю всі дівчатка такі стрункі, вони всі зженуть ненависні кільо а я лишусь сама у полі воєн. А тут приходю дивлюсь що не одна я і вже веселіше стало.
    Такий он собі стимул, що я не сама!:girl_claping:

    Дякую! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 10
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Стимули до схуднення

    У мене 3 стимули:
    - Роман
    - я сама (не люблю, коли дискомфортно у власному тілі)
    - мій гардероб (люблю ті речі, що маю, хочу й далі їх носити, а в улюблені червоні штани та білі бриджі не влажу:girl_cray:)
     
    • Подобається Подобається x 12
  19. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Стимули до схуднення

    Не буду оригінальною:girl_cool:, хіба трохи перетасую карти:
    - я сама (не привикла до такої ваги, завжди була худенька)
    - дзеркало в примірочних (10 років тому якісь кращі дзеркала були:confused:)
    - Роман (але то не дуже, каже, що м'якенькі жіночки ліпші)
     
    • Подобається Подобається x 13
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Стимули до схуднення

    Мій теж просив не перестаратися. :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 7