Страхуємо авто

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Олюська, 6 Липень 2009.

  1. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Прийшов час нам страхувати машину, перебуваємо на стадії пошуку страхової компанії. Минулого року підписали договір з ПЗУ Україна, цього року маємо до них підозру в нестабільності фінансової ситуації, бо щось вони дуже рекламуються. Взяли почитати зразок договору з АХА. А де ви страхуєте авто?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    ми всі авто вже років 5-6 страхуємо в компанії "про100"
    наразі жодних нарікань не було
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Ми в Дженералє Гарант та Кредо класік. Також жодних нарікань.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Приєднуюсь до прихильників Кредо класік.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Ми раніше страхували в Універсальній, жодних проблем, реагують вчасно,
    тепер всі авто страхуємо в Гарантії, приємне ставлення, помірні ціни, виплата без зайвих проблем та зволікань.
    Отут мій свекор страхував, то коли настав страховий випадок, то довелося їхіти д Києва, бо виявляється тут рішення не приймаються, це правдв бул рік тому.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    а я в Провідній, за 1,5 місяці ще ніяких випадків не було
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    PZU. Наразі жодних претензій, страховий випідок трапився у вересні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    В мене в Скарбниці застрахована, однак нічого путнього не скажу, вибачайте, тому що страхових випадків ттт не було.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Страхуємо авто

    Довший час страхували машини в ПЗУ (виплачували все вчасно, без нарікань). Останній рік свою застрахувала в Провідній (бо ПЗУ дала гірші умови на той момент) - мала випадок, мене вдарили, а хлоп був така бідося, що я його відпустила і по КАСКО зверталася в страхову - теж все відшкодували, ще й порадили як правильно без міліції, довідок і тп. Чоловік зараз свою авто застрахував в Універсальній - на разі не знаю що до чого, бо не було випадків.

    Як правило, цивілку беру в того ж страховика що і КАСКО. Але по цивілці ніколи не зверталися, вічно мене хтось вдарить :sad:

    а по роботі дві співробітниці одночасно купували сітроени і застрахували в ПРО100. Одній не відшкодували ще й досі всю вартість, як дізналися, що вона сама вже відремонтувалася - півроку голову крутять...а інша от тільки минулого тижня подряпалась... ще не знаю, але вже на ту кантору маю упереджене ставлення
     
    • Подобається Подобається x 9
  10. lerika

    lerika Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    цікаво..покине було реклами, казали:
    - ви шо такі бідні що у вас реклами нема?...
    як тільки з"явилась - кажуть...
    -напевно у них якісь проблеми...:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Минулого року страхувалися в "Інвест сервіс", страхові випадки були незначні, то з першою виплатою проблем не було, а другу досить затягнули, але зараз цю СК хтось викупив. А цього року вибирали між "Кредо класик" і "Брок бізнес", застрахувалися в другій, наразі ніяких претензій немає))
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Батько страхував в Утіко. 2 страхових випадків розібрались без проблем. Зараз його вдарили - трошки ця процедура затянулась.
    Знайомі страхувались в VAB - нікому не раджу. Розбили машину - стільки мороки і возні було. і чим наразі закінчилось ще не знаю
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    ми старахували 2 роки в Універсальній, страховий випадок був, відшкодували все повністю, але дууууже важко працювати з аварійними комісарами

    ще нам по цивілці страхова Княжа вже більше року не відшкодовує суму меншу 2 000 грн, на офіційні листи не відповідає, слова працівиків не сходяться з діями..

    цього року застрахували у Кредо Класик, поки страхового випадку не було
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. лошарик

    лошарик миється в бані

    Відповідь: Страхуємо авто

    Страховалась в Провидной, пока довольна
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Страхували в ПРОВІДНІЙ Суцільний жах, 2 місяці вони готують документи на Київ, при тому , що періодично губили рахунки з сервісу, і все таки забули їх долучити до справи . Вже 3 тижні справу в Києві розглядають , щодня дзвонимо в нові та нові обіцянки . Сума 5 тис, повне Каско , а відношення настільки хамське!!! Ніколи більше там не страхуватимемо , окрім реклами позитиву і гарантій у цієї компанії немає. Допоки не отримали гроші за страховку то дзвонили , бігали , як тільки застрахували і стався страховий вмпадок, кудись їхня любязність зникла. Це при тому , що страхували одразу 2 машини .
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Ми в Гарантії. Страховий випадок був, все дуже швидко владнали:girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Ми в Аска. Щойно подзвонила - зареєструвала страховий випадок - розбили шкло вночі :sad: Через 20 хв страховий комісар вже тут, а от міліція сказала або їдьте самі або ми приїдем "десь пізніше". Страхова сказала як тільки оформлять можна вести на сервіс. Це вже в нас другий страховий випадок поки ніякиї проблем небуло з ними.
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    аналогічно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    сьогодні прийшла відповідь з провідної нічого платити не будуть , ніякої мотивації, мабуть подаватимемо в суд, місяць обіцянками годували а тепер просто відмова. І це повне каско одні шахраї одним словом. Нікому не раджу цієї компанії.
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    А яку суму приблизно вони мали вішкодувати?