Страхуємо авто

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Олюська, 6 Липень 2009.

  1. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Я оформила собі минулого тижня в Приватбанку за 226 грн. Це при тому, що стаж водіння менше 3-х років (якби було більше, то цивілка коштувала б 178 грн).Франшиза нульова. Двигун 1,2, але зареєстроване в районному центрі.
     
  2. pokytyanka

    pokytyanka Active Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    А що за страхова?

    ---------- Додано в 20:41 ---------- Попередній допис був написаний в 20:36 ----------

    І мені цікаво? Знаю, що беруть дуже дешевими цінами і що в них тепер помінялись власники.
     
  3. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    СК "Кредо", м. Запоріжжя:girl_flirt:
     
  4. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Страхуємо авто

    Ви про каско чи цивілку?
    Напишу дуже суб'єктивно і без пояснень, але з деяким внутрішнім розумінням, каско я би в цій страховій не розглядала б
     
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Про цивілку наразі... Саме ціною і "полакомилась" - чомусь мені здається, що вибір страхової для цивілки мав би бути "попроще"..
     
  6. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    ще не розумію чому на стільки різняться ціни!
    і зміст переплачувати, адже це будуть страхові між собою виясняти і вести розрахунки.Від того , що куплю цивілку за 300 чи 600 в мене стан автомобіля не зміниться після старховго випадку. А то на скільки платоспроможна СК - то якось мене не повинно обходити. Так собі думаю.. може тому, що ще не стикалась безпосередньо
     
  7. pokytyanka

    pokytyanka Active Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Такий варіант можливий тільки коли постраждалий має Каско. Тобто СК винуватця по ОЦВ буде виплачувати СК постраждалому по Каско. От тоді не страшно
    Але зазвичай ситуація інша, коли постраждалий стикається сам з СК винуватця по ОЦВ. От це, з власного досвіду скажу, дуже важко:sad: Та ще й та франшиза...:girl_cool:
     
  8. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    що значить сам?
    добре.. по кроках. Є постраждалий з ОЦВ і винуватець з ОЦВ(всі без КАСКО). Допустимо я винуватець. З моєї кишені буде оплачуватись франшиза+ надлишок по ОЦВ(тобто всі затрати, що вище зазначених сум в полісі). Так? Якщо так, то яка мені вигода купувати дорожчу ОЦВ???
    Якщо ж я постраждалий, то вже як лотерея. На яку страхову натрапиш.
    Виправте, якщо не так, бо реально хочу зрозуміти суть їхньої системи
     
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Страхуємо авто

    :)
    десь так, але не завжди
    тато мав страховий випадок, малолєтка залетів йому в "задню частину", це було ще в червні 2012 року, страхова якась "Рога і копита" (в процесі банкротцтва чи то ліквідації), відшкодування ми ще досі не отримали, судимося

    але на парнішку в суд подали також (за порадою юриста, сума порівняно з вартістю ремонту невелика, чи то 1000 чи 2000 грн), тільки от причину позову на винуватця вже вам не скажу, бо настільки не вникала в суть, то чоловік цим займається (уточню, напишу), я лиш підтягнула адвоката, який працює в страховій

    єдине, що можу радити, якщо не плануєте страхувати каско, то є ще досить цікава річ, як антицивілка , виплату по страховому випадку виплачує ваша страхова, а з страховою винуватця вже розбирається без вашої участі

    і, маючи за рік часу два дтп (обидва тата, мій і чоловіка), причому ні один, ні другий не винні, моєму виплачувала моторка десь півроку, з дтп чоловікого тата ми ще досі "бавимося", то антицивілка взагалі чудесний варіант, якщо маєте перевірену страхову, якій довіряєте, і вона пропонує таку послугу
     
  10. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    власне, про таку чую перший раз. Але знайомий підказав ще таку "Каско+", тобто б/у машина після 8 чи то 10 років "свого віку" повному КАСКО не підлігає. А є так зване Каско+. Коли враховуючи вік машини відшкодовують певну вартість. І коштує десь порядка 500 грн. Хтось чув про таке? Це Універсальна пропонує. Хотілось би знати як вона працює...

    знову ж таки то незалежить де я купую ОЦВ.. а хто мене "поцілує" :)
    тут хіба на фарт покладатись))
    вже не по темі, але поділюсь приємними враженнями. Антикласична ситуйовина:
    Мерс зачепив дев'ятку, мене не пошкодив, тільки бампер зіскочив з кріплення, собі ж залишив на дверях порядну царапину. Мужик вийшов, вибачився і ше компенсував моральні збитки))
    Бувають же адекватні люди..
     
  11. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Дівчатка, хто стикався з наступним: цивілка оформлена до кінця 2014. Договір на мене. Якщо я наприклад продам машину найближчими тижнями, то страховка вже буде не дійсною чи можна якось її просто переоформити на нового власника? Чи по любому він мусить буде купувати нову?
     
  12. pokytyanka

    pokytyanka Active Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Щось я заплуталась. Перший раз таке чую. Є Додаткова Цивільна Відповідальність(ДЦВ), це коли людина може дострахувати свою цивільну відповідальність на певну суму (здебільшого обирає сама ту суму). Якщо можна розясніть що воно за чудо таке?
    Мається наувазі, що постраждалий який не має Каско повинен сам розбиратись з СК винуватця.

    7-8 років, якщо вітчизняного(країн СНД) виробництва, 10 років- іноземного.
    Нетільки Універсальна є ще декілька СК що таке пропонують. Там є багато нюансів з амортизаційним зносом машини. Тре брати кожну окрему пропозицію і прорахувати та проаналізувати її.
     
  13. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    по довіреності чи переоформляєте?
    Якщо переоформляєте, то однозначно тре нову

    ---------- Додано в 11:12 ---------- Попередній допис був написаний в 11:08 ----------

    я хочу вияснити ситуацію, якщо не має КАСКО жодна з сторін. Суто ОЦВ.
    Отже, повертаємось туди ж.. Постраждалий, який не має КАСКО мусить сам розбиратись з СК винуватця??? А нахрена мені тоді та ОЦВ? для галочки? Тоді вже точно нема змісту переплачувати)))
     
  14. pokytyanka

    pokytyanka Active Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Якщо продаєте по довіреності, то не треба, бо поліс діє на ВСІХ водіїв згідно чинного законодавства. А якщо переоформляєте(поміняються номера машини), то можна в тій самій СК переоформити з доплатою на нового власника

    Ну і для галочки:) А ще для того що на місці винуватця можите бути і Ви.
    Це все залежить від випадку. Розумієте, якщо Ви попадете на дуже принципово-затятого дядіньку який буде "пити з вас кровушку" бо ваша СК банкрот або не виплачує, то ще тре подумати хто в тому випадку більше втратить:) Якщо Ви стресостійка, то можна і вибирати навмання СК для ОЦВ.:cool: Але на мою думку ОЦВ теж треба страхувати в надійній СК. Бо якщо всі так будуть робити, то уявляєте який буде бедлам?:wacko1:
     
  15. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    ги..)), бо
    і по закону він не має права, ІБО згідно того ж законодавста я маю ОЦВ)))
    Розумієте, як я вже писала, залежить від людини. Можна домовитись і без участі СК , а можна і з документами/виплатами намахатись.. все відносно і непередбачувано))


    звичайно, безглуздо це заперечувати)))

    Дякую, по крайній мірі - для себе розібралась))
    Думаю, треба вибирати серединку...
     
  16. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Страхуємо авто

    Я переоформляла. Шкода було, щоб оформлена місяцем раніше цивілка пропала після продажу. Новий власник поїхав в офіс (я оформляла у Львові, а машина поїхала в Крим) і просто виписав на нове прізвище. Так що це цілком реально.

    ---------- Додано в 11:59 ---------- Попередній допис був написаний в 11:55 ----------

    100%. В чоловіка влетів пан (так-так, справді пан), розвертаючись на трасі. Вибачився. В нього цивілка, в нас - КАСКО з франшизою. Франшизу він нам добровільно оплатив зі своєї кишені. Хоча міг впасти на мороз і віднєкатися.
    Я всіма руками за КАСКО на відносно новій машині.
     
  17. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Страхуємо авто

    я вище описувала саме цей випадок
     
  18. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Страхуємо авто

    Страхова досі не надала акт техекспертизи, годують завтраками, є якесь законодавство, згідно якого можна на них надавити?
     
  19. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Страхуємо авто

    Українська Пожежна Страхова Компанія від сьогодні занесена мною в чорнющій список.
    Я так зрозуміла кошти тільки через суд можна вибити
     
  20. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Страхуємо авто

    Чи хтось знає куди переїхала Наста і може новий номер телефону (на Дорошенка сказали що їх вже нема)?